DISKUTIME TĖ NDRYSHME

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Diskutime Shoqėrore

Diskutime ShoqėroreDiskutoni kėtu rreth problemeve tė shoqėris.. Problemet qė ndoshin nė ditėn e sotme dhe gjithėēka qė na rrethonė... Njė opinion mė shumė nuk ėshtė dėm pėr askėnd!

44811450DISKUTIME TĖ NDRYSHME 1795-44Ka momente ....!...
31/8/2018, 20:56
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria 'Ndjenja mė e bukur'

Dashuria 'Ndjenja mė e bukur'Gjithēka rreth dashurisė, pasionit, ndjenjės... Kjo ndjenjė aq e fortė qė ndonjėherė na bėnė tė ekzistojmė vetėm pėr tė... "Kamė zbuluar paradoksin se nėqoftėse ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shumė dashuri" Ka thėnė e madhja Nėnė Tereza!

79312493DISKUTIME TĖ NDRYSHME 1795-44Atė Natė ........
31/8/2018, 21:12
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutime tė Lira

Diskutime tė LiraLiria e fjalės ėshtė e rėndėsishme pėr tė gjithė ... Jeni nė rubrikėn Zonė e lirė. Hapeni zemrėn tuaj dhe shkruani ē'farė tė dėshironi kėtu..

35537881DISKUTIME TĖ NDRYSHME 1795-44Flisni me imazhe...
31/8/2018, 21:14
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra & Argėtim

Lojra & ArgėtimLojra, kuiz, pėr njė argėtimė sa mė tė kėndshmė me anėtarėt e tjerė.. Zbavituni me njėri-tjetrin..

5810811DISKUTIME TĖ NDRYSHME 3-50Shkruani Numrin ...
6/9/2018, 17:12
Albatros Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ Administrator/e ][ Moderator/e ][ ViP Nė B'SH ]
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 4 days

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 354795 artikuj

Forumi ka 2635 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri anxhi.alla1@gmail.com

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 204 mė 3/8/2019, 12:25  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė 5/12/2019, 21:24