Humor nė Video

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   ..Video humor...Behar Mera..Rita Lati..! 7Dino1502Humor nė Video 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 17/12/2010, 00:13
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Humor me Sinan Hoxha 3Vizitor1065Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 22/11/2010, 12:04
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riOk   Humor Shqip.... 11Dino1160Humor nė Video 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 20/11/2010, 04:50
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Video humor te ndryshme..! 5Dino1380Humor nė Video 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 31/10/2010, 22:59
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kamera e fshehte...''Personazhe ne Kurth'' 4Dino3223Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 29/10/2010, 23:56
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   ''Fjalkryqi''..film humor.... 0Dino1716Humor nė Video 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 13/10/2010, 17:49
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   "Zotni Palloshi""..film humoristik..! 0Dino3096Humor nė Video 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 27/9/2010, 08:57
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   ..Humor...Cekja..! 0Dino889Humor nė Video 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 27/9/2010, 08:23
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   ""Ethet e se premtes""...humor..! 4Dino1017Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 20/9/2010, 07:05
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   ..Video humor...Behar Mera..Rita Lati..! 3Dino907Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 8/9/2010, 18:27
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Humor "Cekja" 0Dino883Humor nė Video 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 30/8/2010, 21:06
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   ..Video humor...Behar Mera.. 1Dino847Humor nė Video 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 30/8/2010, 01:34
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   "Na zune ethet"...video humor 0Dino1253Humor nė Video 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 27/8/2010, 12:15
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Naploni.. beby.....shqip hopaaaaaa  4LePuRuShJa971Humor nė Video 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/6/2010, 23:27
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dasma e Sheqes 0SamkaQika857Humor nė Video 443-25Shiko mesazhin e fundit prej 17/6/2010, 02:16
nga SamkaQika
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Demush Kosovari Dhe Nermini Komedi 2009 0SamkaQika1289Humor nė Video 443-25Shiko mesazhin e fundit prej 17/6/2010, 02:12
nga SamkaQika
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Meksikani kėndon "Xhamadani vija vija" 5LePuRuShJa1010Humor nė Video 250-16Shiko mesazhin e fundit prej 30/4/2010, 18:10
nga SmOoThy`
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Portokalli show-Polici & Gjini 1Vizitor952Humor nė Video 250-16Shiko mesazhin e fundit prej 30/4/2010, 17:13
nga SmOoThy`
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Portokalli 12-9 - Xheneriku dhe Kosovari 1Vizitor1605Humor nė Video 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/4/2010, 00:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Portokalli 12-12 - Xheneriku dhe Kosovari 0Vizitor1167Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 6/4/2010, 20:09
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Portokalli 12-7 - Edi dhe Saliu ne FaceBook 0Vizitor898Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 5/4/2010, 11:25
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kunati i Xhemalit Nr. 2 0Vizitor804Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 19/3/2010, 10:26
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kunati i shokut Xhemal 0Vizitor804Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 19/3/2010, 10:20
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kreshnik Ibrahimi - Portokalli 11-6 (Ramushi te dentisti) 0Vizitor981Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 21/1/2010, 17:10
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Saliu ne NATO 0Vizitor787Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 17/1/2010, 21:52
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kreshnik Ibrahimi - Dialekti Portokalli 0Vizitor1185Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 1/1/2010, 12:53
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   RAMBO Kreshnik Ibrahimi - Automekaniku 0Vizitor828Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 1/1/2010, 12:52
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shqiptari i Shqipris dhe aje i Kosoves 0Vizitor862Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 1/1/2010, 12:50
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Alo mirmroma - Parodistet e Vlores www.Portokalli.tv 0Vizitor992Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 24/12/2009, 23:03
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Parodistet e Vlores - Pa dru 0Vizitor789Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 24/12/2009, 23:00
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   BUQETE HUMORISTIKE parodistet e vlores 0Vizitor882Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 24/12/2009, 22:58
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ramush Haradinaj a.k.a Rambo 0Vizitor737Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 9/12/2009, 17:26
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Alo mirmroma - Hashim Thaci dhe Ramush Haradinaj 0Vizitor824Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 9/12/2009, 17:14
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Thaqi dhe Ramushi ne Portokalli 0Vizitor988Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 9/12/2009, 17:12
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Prrall me tupan 0Vizitor835Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 9/12/2009, 17:10
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dale Dale 0Vizitor866Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 23/8/2009, 10:08
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Behar Mera & Rita Lati - Rrush i kuq 0Vizitor894Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 23/8/2009, 10:07
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Tek ura e Limuthit, humor shqip,Behar Mera, Rita Lati 0Vizitor1362Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 23/8/2009, 10:05
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kioska Humor 0Vizitor882Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 23/8/2009, 10:04
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Portokalli - Sali Berisha dhe Silvio Berluskoni 0Vizitor827Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 15/8/2009, 21:49
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Portokalli - Alfred Moisiu, Edi Rama dhe zv. Saliut 0Vizitor1137Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 15/8/2009, 21:48
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Portokalli-Sali Berisha Ne Kuvend 0Vizitor818Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 15/8/2009, 21:46
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Portokalli Avdiu dhe Shakira 0Vizitor1580Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 15/8/2009, 21:41
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   2009 Portokalli GJINI 0Vizitor954Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 15/8/2009, 21:38
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   portokalli 2009 super 0Vizitor847Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 15/8/2009, 21:37
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   2009 Portokalli GJINI 0Vizitor911Humor nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 13/7/2009, 08:13
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Mos Fol Se Vdes 2Albatros844Humor nė Video Oeiltu10Shiko mesazhin e fundit prej 21/6/2009, 16:34
nga DIP LOVER
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Portokalli 11-12 - Ferdi dhe Elsa 0Albatros804Humor nė Video 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 3/6/2009, 15:36
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Portokalli 11-12 - Ramadani dhe Rimi 0Albatros872Humor nė Video 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 3/6/2009, 15:36
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Portokalli 11-12 - Pacienti Psikologu 0Albatros893Humor nė Video 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 3/6/2009, 15:34
nga Albatros
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 14/10/2019, 06:40