Sondazhe & Pyetje

Lajmėrim & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės: [ Sondazh ]  Forumi 13LePuRuShJa1278Sondazhe & Pyetje 209-55Shiko mesazhin e fundit prej 1/5/2012, 19:35
nga Plaku

Temat

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  æ? [{ Sa Herė Nė Ditė Pini Kaffe }] æ? 3Dona201447Sondazhe & Pyetje 180-2910Shiko mesazhin e fundit prej 14/7/2014, 21:24
nga agusto
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Jeni pėr martesė apo bashkjetesė? 11enigma1254Sondazhe & Pyetje 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 16/4/2014, 15:02
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sa vjec/e ke qene kur.....?? 1, 231Albatros2210Sondazhe & Pyetje 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 30/8/2013, 09:05
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Po / Jo 1, 2, ... , 13, 14335Vizitor10009Sondazhe & Pyetje 26-81Shiko mesazhin e fundit prej 8/8/2013, 01:15
nga Arlo
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   pyete te pergjigjet 1, 2, ... , 14, 15368Tesa10001avatarShiko mesazhin e fundit prej 26/7/2013, 08:57
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   kush eshte antari / anetarja qe ju pelqen me shum?? 1, 241ermir bogdani2276avatarShiko mesazhin e fundit prej 23/7/2013, 21:08
nga Burrelsja
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetBuzqeshje  [ Sondazh ]  Kush do tė fitojė Kupėn e Botės 2010? 9Albatros1066avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 13:35
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  æ? [{ Sa Orė Flini Gjumė }] æ? 3Dona201129avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 13:35
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  æ? [{ Cilen Gjellė Shqiptare e Preferoni }] æ? 2Dona201344avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 13:35
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  æ? [{ Ēka Pėlqeni Mė Shumė Nė Shoqėri }] æ? 2Dona20991avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 13:34
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  æ? [{ Cila Ėshtė Ngjyra Juaj Qė Ju Sjellė Fat }] æ? 3Dona201021Sondazhe & Pyetje 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 13:34
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  æ? [{ Me Ēka e Fillon Mėngjesin }] æ? 2Dona201056avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 13:34
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  æ? [{ Ēfarė Shėnje Horoskopi Jeni }] æ? 6Dona201308Sondazhe & Pyetje 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 13:34
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  æ? [{ Cila Ju Trishton Mė Shumė }] æ? 2Dona20971avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 13:34
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  æ? [{ Cilėn Pije Freskuese e Preferoni Mė Shumė }] æ? 2Dona201086avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 13:33
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  æ? [{ Si Keni Deshirė Ti Ruani Kujtimet }] æ? 2Dona201050avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 13:33
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  æ? [{ Sa i Respektoni Mendimet e Anėtarve Nė Forum }] æ? 3Dona201048avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 13:32
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  A do tė punonit larg bashkėshortit/es tuaj ?? 7LePuRuShJa975avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 13:32
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  æ? [{ Ēfarė Ju Pėlqen Tė Pini Nė Mėngjes }] æ? 8Dona201107avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 13:31
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Kush mendoni se do e fitoj Champions League me 22 maj ??? 10Albatros875avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 13:29
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Nė cilin qytet duhet festuar zyrtarisht 28 Nėntori, Festa e Flamurit? 6Albatros1082Sondazhe & Pyetje 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 07:18
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Si e kaloni kohen e lire? 2Albatros927Sondazhe & Pyetje 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 07:13
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  æ? [{ Cilat Libra Ju Pėlqejn Mė Shumė }] æ? 7Dona201091avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 07:13
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  æ? [{ Cila Gjuhė Ju Pėlqen Mė Shumė }] æ? 9Dona201432avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 07:12
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  NJĖ PARTI E RE E DREJTUAR NGA BAMIR TOPI, DO MERRTE: 1Albatros867avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 07:11
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Personaliteti politik i vitit 2011 3Albatros972avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 07:10
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Mė mirė tė bashkohemi apo dy shtete shqiptare nė BE? 2Albatros820avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 07:10
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Kengetarja Me e mire per ju 8Albatros1095avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 07:09
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Kush e fitone Ligėn e Kampioneve sipase mendimit tuaj? 8Albatros641avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 07:09
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  kush do te jete kampion i europes 2012 10Albatros813avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 07:08
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Ē'farė ju tėrheq mė shumė tek njė personė?! 8LePuRuShJa1196avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 07:08
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Nė zgjedhjet e ardhshme LSI do tė jetė ne kolicion me ? 1Albatros735avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 07:07
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Kush mendoni se do tė jetė presidenti i ardhshėm i Amerikės...??  2LePuRuShJa551avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 07:07
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Ku mendoni se duhet festuar pavarėsia? 5Albatros729avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 07:07
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Ē'farė ėshtė pėr ju diferenca e moshės nė dashuri! 5LePuRuShJa1622avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 07:06
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   10 profesionet mė tė parapėlqyera sot  1Vizitor551avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 07:05
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Besoni se nė vitin 2013 ekonomia juaj do te jete ,me e mire apo me keqe se 2012 4Albatros1011avatarShiko mesazhin e fundit prej 27/6/2013, 07:04
nga Burrelsja
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetBuzqeshje  [ Sondazh ]  Per ke do votonit me 8 maj ? 0Albatros707Sondazhe & Pyetje 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 22/4/2011, 16:35
nga Albatros
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetBuzqeshje  [ Sondazh ]  A besoni se president i ardhshėm i Kosovės do tė jetė Behgjet Pacolli?  4Albatros822Sondazhe & Pyetje 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 4/4/2011, 14:05
nga Albatros
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetBuzqeshje  [ Sondazh ]  Kush ekip do ta fitoje kupen e kampioneve kete vit 1Albatros844Sondazhe & Pyetje 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 25/3/2011, 21:07
nga Vizitor
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetBuzqeshje  [ Sondazh ]  Si deshironi ta kaloni Shen Valentinin? 5LePuRuShJa3048Sondazhe & Pyetje 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 2/2/2011, 11:26
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Kush do ta formojė Qeverinė e re tė Kosovės?  2Albatros1010Sondazhe & Pyetje 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 12/1/2011, 13:36
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  A ishin te lira dhe demokratike zgjedhjet e 12 dhjetorit ne Kosove 0Albatros937Sondazhe & Pyetje 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 17/12/2010, 06:44
nga Albatros
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetBuzqeshje  [ Sondazh ]  Cila Parti mendoni se do te fitoje zgjedhjet ne Kosove me 12 dhjetor 2010 ? 2Albatros1036Sondazhe & Pyetje 209-55Shiko mesazhin e fundit prej 29/11/2010, 17:25
nga Plaku
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetBuzqeshje  [ Sondazh ]  kush ka merite per heqjen e vizave ne shqiperi 4Albatros766Sondazhe & Pyetje 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 14/11/2010, 00:18
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Cila do jete kenga fituese ne "Kenga Magjike 2010" 17Albatros2605Sondazhe & Pyetje 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 11/11/2010, 15:16
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Mendoni se tė shkuarit me pushime e riparon njė marrėdhėnie nė krizė? 0LePuRuShJa993Sondazhe & Pyetje 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/11/2010, 18:06
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   A gezon autoritet shteti shqiptare ne syt tuaj  0Kleandra680avatarShiko mesazhin e fundit prej 1/11/2010, 21:51
nga Kleandra
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  [ Sondazh ]  Kush mendoni ju eshte kengetari(a)me i mire shqiptar 8Albatros1331Sondazhe & Pyetje 180-2910Shiko mesazhin e fundit prej 17/9/2010, 23:35
nga FLORIDA
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 20/11/2019, 19:58