Besimet Fetare

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Gruaja e pyeti tė burrin e saj. 0Princesha...794Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 21/6/2015, 17:49
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Urime Muaj i Shejte i Ramazanit. 2Princesha...1632Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 21/6/2015, 15:25
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   PSE ALLAHU NUK DONĖ QĖ GRUAJA TĖ PIKĖLLOHET!! 0Princesha...457Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 21/6/2015, 15:20
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Te dashur Motra dhe Vllezer 0Princesha...396Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 21/6/2015, 15:06
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Gezuar dhe Pershumvjet `Kurban Bajramin` 3Arlo599Besimet Fetare 696-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/10/2014, 23:37
nga MARINO
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Agjerimi – Te Mirat Shendetsore Qe Duhet Ti Dini 0Princesha...577Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 7/6/2014, 08:20
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   PROBLEMI I VAJZĖS! 0Princesha...610Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 21/4/2014, 17:44
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Vdiq Nė Ditėn E Martesės Sė Saj 0Princesha...582Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 15/3/2014, 09:16
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Vajza qė ia rrėqethi lėkurėn nėnės!  0Princesha...518Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 15/3/2014, 09:11
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Cilėsit e gruas muslimane 0Princesha...520Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 15/3/2014, 09:09
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Si t'ia fitosh zemren vjehrres? 0Princesha...519Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 15/3/2014, 09:06
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Letėr nga nėna, djalit tė saj tė pamoralshėm. 0Princesha...574Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 15/3/2014, 09:04
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Babai, nėna dhe fėmijėt 0Princesha...565Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 15/3/2014, 09:02
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pse unė duhet tė mbaj mbulesė?  0Princesha...528Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 15/3/2014, 08:59
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Letėr nga burri i dashur!! 0Princesha...508Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 15/3/2014, 08:57
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   XHELOZIA, KU MĖ DĖRGOI! 0Princesha...548Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 15/3/2014, 08:54
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Si Mos Tė Martohesh Me Personin e Gabuar 0Princesha...470Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 15/3/2014, 08:52
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pėr njė martesė tė suksesshme  0Princesha...528Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 15/3/2014, 08:50
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    ”.Emiri i vogėl iu pėrgjigj aty pėr aty:”Floriri  0Princesha...467Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 15/3/2014, 08:48
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   RREGULLAT PĖR LEXIMIN E KUR’ANIT  0Princesha...617Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 15/3/2014, 07:47
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riPikpytje   Mos feso Vitin e Ri 0Princesha...510Besimet Fetare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 22/12/2013, 12:13
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Gezuar dhe Pershumvjet `Kurban Bajramin` ! 2Arlo534Besimet Fetare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/10/2013, 07:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Gezuar dhe Pershumvjet "Fiter Bajramin" 2Arlo585Besimet Fetare 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 8/8/2013, 16:37
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Urime Muajin E Ramazanit Te Gjithe Besimtareve Myslimane. 4Arlo2642Besimet Fetare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/7/2013, 18:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Miliona besimtarė mblidhen nė Mekė! 0LePuRuShJa564Besimet Fetare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/10/2012, 15:16
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kurban Bajrami, njė ditė pranė Zotit! 0LePuRuShJa588Besimet Fetare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/10/2012, 15:15
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Gezuar dhe Pershumvjet 'Kurban Bajramin'.  6Arlo7766Besimet Fetare 26-81Shiko mesazhin e fundit prej 25/10/2012, 11:47
nga Arlo
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   O Zot, nėse unė tė harroj Ty, mos mė harro Ti mua!! 0LePuRuShJa753Besimet Fetare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/9/2012, 12:01
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Urime Muajin E Ramazanit Te Gjithe Besimtareve Myslimane. 9Arlo4473Besimet Fetare 26-81Shiko mesazhin e fundit prej 24/7/2012, 23:53
nga Arlo
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Gėzuar Fiter Bajramin!! 3LePuRuShJa7247Besimet Fetare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 30/8/2011, 19:33
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Agjerim tė lehtė tė gjithė Muslimaneve...!! 0LePuRuShJa878Besimet Fetare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/8/2011, 23:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Poezi per Islam! 14Moza9999Besimet Fetare Ds7q8w10Shiko mesazhin e fundit prej 11/6/2011, 17:57
nga ilirjana
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pelegrinazhi nė Mekė, 3 milionė mbi malin Arafat 1LePuRuShJa949Besimet Fetare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 16/11/2010, 01:35
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Mesime nga vullkani i Islandes 0gimi940Besimet Fetare 404-10Shiko mesazhin e fundit prej 31/5/2010, 18:45
nga gimi
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Njė Fjalė e bukur 9LePuRuShJa2302Besimet Fetare 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 18/4/2010, 12:52
nga majlinda
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   * JETA E PROFETIT MUHAMED * 1, 228Vizitor3479Besimet Fetare 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 18/4/2010, 12:36
nga majlinda
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Zhdukja e shqiptarisė katolike nė Maqedoni 0Albatros1185Besimet Fetare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 16/3/2010, 18:44
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Juana, a ka qenė me tė vėrtetė pa peshė? 0Albatros1004Besimet Fetare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 28/2/2010, 16:34
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Historia e kishes se laēit 1enigma9999Besimet Fetare 249-57Shiko mesazhin e fundit prej 31/1/2010, 20:48
nga enigma
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   MAGJIA E BARDHĖ 0enigma1588Besimet Fetare 249-57Shiko mesazhin e fundit prej 31/1/2010, 20:46
nga enigma
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Meditimi, ky adhurim i harruar 0enigma1010Besimet Fetare 249-57Shiko mesazhin e fundit prej 31/1/2010, 20:45
nga enigma
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Margaritarė tė urtėsisė 0enigma806Besimet Fetare 249-57Shiko mesazhin e fundit prej 31/1/2010, 20:45
nga enigma
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Numerologjia – numrat dhe fati 0enigma1098Besimet Fetare 249-57Shiko mesazhin e fundit prej 31/1/2010, 20:35
nga enigma
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Si ta ēoni mashkullin para altarit 2enigma847Besimet Fetare 249-57Shiko mesazhin e fundit prej 31/1/2010, 20:33
nga enigma
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Urime Festa e Kurban Bajramit !!!! 3Binni3303Besimet Fetare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/11/2009, 12:39
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shqipėria, shembull i bashkėjetesės fetare! 0LePuRuShJa1112Besimet Fetare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/11/2009, 15:39
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Njė studim i MICS: 80 pėrqind e popullsisė brenda Shqipėrisė, myslimane! 0LePuRuShJa894Besimet Fetare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/10/2009, 17:35
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Besimtarėt myslimanė festojnė sot Fiter Bajramin 0Albatros800Besimet Fetare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 20/9/2009, 13:44
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pėrkujtimi i Zotit, ėshtė jetė 0Vizitor989Besimet Fetare 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 6/9/2009, 21:05
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Katėr elementėt e Ramazanit 0Vizitor885Besimet Fetare 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 6/9/2009, 21:02
nga Vizitor
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 5/12/2019, 21:11