Jeta nė Ēift

Lajmėrim & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Torta ceremonie! 1, 2, ... , 6, 7163LePuRuShJa10000Jeta nė Ēift 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/5/2014, 07:46
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Torta dasmash te vecanta! 4LePuRuShJa6044Jeta nė Ēift 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 4/5/2014, 02:04
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  ღ ... Transporti Pėr Ditėn e Dasmės ... Foto ... ღ 16LePuRuShJa1839Jeta nė Ēift 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/2/2014, 18:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  .. Disa ide tė bukura qė propozimi juaj tė jetė i paharrueshėm ..  14LePuRuShJa1529Jeta nė Ēift 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/5/2011, 10:26
nga LePuRuShJa

Temat

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   TIPARET E ĒIFTEVE TĖ PALUMTURA! 0Princesha...836Jeta nė Ēift 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 14/11/2014, 09:33
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Gjėrat qė ju mendoni se ai mėrzitet, e nė fakt ai nuk ia vė veshin! 0LePuRuShJa602Jeta nė Ēift 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/6/2014, 13:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Gjėrat mė tė mira e tė qenit nė lidhje me njė person tė kundėrt me ju! 0LePuRuShJa604Jeta nė Ēift 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/6/2014, 13:13
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   SI MUND TA SHPETOSH NJE LIDHJE? 0Princesha...612Jeta nė Ēift 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 29/5/2014, 16:41
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pse nuk mund ta gjejmė dhe ta kemi dashurinė qė kėrkojmė? 0Princesha...560Jeta nė Ēift 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 29/5/2014, 16:36
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shenjat e vėrteta tė tradhtisė 0Princesha...571Jeta nė Ēift 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 29/5/2014, 16:34
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Arsyet pėr tė cilat femrat janė tė gatshme tė tradhtojnė  2Vizitor606Jeta nė Ēift 26-81Shiko mesazhin e fundit prej 18/5/2014, 20:41
nga Arlo
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ēiftet qė grinden janė mė tė lidhura. 0LePuRuShJa557Jeta nė Ēift 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/5/2014, 19:39
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Unaza Fejese Pėr Femra ...  7LePuRuShJa9712Jeta nė Ēift 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 24/4/2014, 14:39
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   .O ZOT RUAJ NENAT TONA 0Princesha...598Jeta nė Ēift 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 10/4/2014, 01:58
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Arsyet qė tė ēojnė drejt tradhtisė 0Princesha...555Jeta nė Ēift 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 11/3/2014, 09:45
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dhjetė rregullat pėr Qeniet Njerėzore! 0Princesha...588Jeta nė Ēift 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 28/1/2014, 00:32
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Disa gjera qe duhen mesuar nga jeta ! 0Princesha...558Jeta nė Ēift 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 28/1/2014, 00:28
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   A Ėshtė Lidhja Juaj E Shėndetshme? Testojeni! 0Princesha...574Jeta nė Ēift 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 7/1/2014, 22:07
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Rrėfimi i dhimbshėm i njė gruaje tė dhunuar nė Tiranė 0Princesha...618Jeta nė Ēift 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 11/12/2013, 15:19
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Si falen gabimet, sipas shenjave tė horoskopit! 0LePuRuShJa605Jeta nė Ēift 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/10/2013, 12:54
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kur zgjedh mashkulli: bashkėshorte tė bukur dhe dashnore tė zjarrtė 0Vizitor540Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 8/10/2013, 10:44
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   8 shprehi tė kėqija nė martesė, si t’i largoni ato? 0Vizitor517Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 13/9/2013, 07:44
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dekodoje nga pija e tij  0Vizitor565Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 13/9/2013, 07:20
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Katėr situatat tė cilat mund tė shkatėrrojnė lidhjen  0Vizitor565Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 2/9/2013, 12:10
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Silluni sipas bindjes suaj dhe bėhuni sa mė tėrheqėse! 0LePuRuShJa628Jeta nė Ēift 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/9/2013, 01:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Tri gabime tė zakonshme bashkėshortore tė cilat ēojnė deri te divorci  0Vizitor556Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 19/8/2013, 07:47
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Momentet tė cilat meshkujt nuk i harrojnė 0Vizitor587Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 16/8/2013, 09:29
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ēka u pengon femrave mė sė shumti te partneri bashkėshortor? 0Vizitor613Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 7/8/2013, 13:06
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Martesat nėpėrmjet internetit janė mė tė gjata dhe mė cilėsore  0Vizitor488Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 7/8/2013, 07:35
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Limitet e caktuara qė ruajnė lidhjen me partnerin  0Vizitor579Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 7/8/2013, 07:26
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ndarjet: A ėshtė mė mirė tė bėhen nėpėrmjet SMS-sė apo Facebook-ut?  0Vizitor557Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 5/8/2013, 09:16
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Cila ėshtė mėnyra mė e mirė pėr ta ruajtur martesėn... 0Vizitor626Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 23/7/2013, 08:49
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ēfarė janė pilulat kontraceptive dhe nė ē’mėnyrė e shfaqin efektin e tyre?  0Vizitor527Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 18/7/2013, 07:25
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kush tradhton njė herė, tradhton edhe herėve tė tjera  0Vizitor540Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 8/7/2013, 07:47
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pėr seks tė shkėlqyeshėm janė tė nevojshme emocionet  0Vizitor593Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 2/7/2013, 07:41
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ēfarė mendoni gjatė seksit  0Vizitor524Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 1/7/2013, 07:52
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tė bėni xheloze njė femėr! 0LePuRuShJa573Jeta nė Ēift 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/6/2013, 15:03
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   5 poza seksi tė zakonshme verore tė cilat pėatjetėr duhet t’i provoni  0Vizitor621Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 28/6/2013, 08:54
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Truqet e femrave ndaj tė cilave nuk mund tė rezistojnė meshkujt 0Vizitor521Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 28/6/2013, 08:45
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pėrparėsitė e divorcit  0Vizitor538Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 26/6/2013, 13:29
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pesė metoda qė do ju bėjnė tė pėrmirėsoni dėshirėn pėr partnerin tuaj  0Vizitor552Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 17/6/2013, 07:49
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Tradhtia: A duhet tė pranohet apo tė heshtet?  0Vizitor595Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 13/6/2013, 11:30
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pėrse ėshtė i rėndėsishėm seksi? 0Vizitor581Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 11/6/2013, 23:07
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sa dashuroheni?  0Vizitor601Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 10/6/2013, 09:37
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Doni njė martese mė tė sigurt? Njiheni partnerin online! 0LePuRuShJa693Jeta nė Ēift 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 8/6/2013, 11:49
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   I dashur, kemi seks pėr detyrė shtėpie!  0Vizitor601Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 7/6/2013, 11:53
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   12 mėnyra pėr tė shpėrthyer erosin  0Vizitor526Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 5/6/2013, 08:43
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shkaqet pėrse na kthehen ish-partnerėt  0Vizitor537Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 3/6/2013, 07:43
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pėr t’iu shmangur: Katėr lloje seksi tė keq!  0Vizitor530Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 3/6/2013, 07:38
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Fjalėt e ndyra shpėrthejnė epshin 0Vizitor539Jeta nė Ēift 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 3/6/2013, 07:36
nga Vizitor
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 20/11/2019, 21:20