Lajme Informative

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Fshatrat mė piktoreskė nė botė! 0LePuRuShJa878Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 12/2/2014, 16:11
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    10 arsye pėr tė vizituar Shqipėrinė! 0LePuRuShJa632Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/2/2014, 11:35
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    20 qytetet mė romantike tė Botės! 0LePuRuShJa460Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/1/2014, 17:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Autostrada pėr biēikleta! 0LePuRuShJa508Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/12/2013, 18:41
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    7 Mrekullitė pushuese tė Botės! 0LePuRuShJa588Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/12/2013, 18:39
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Qyteti lundrues prej 10 miliard dollarėsh! 0LePuRuShJa543Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 29/11/2013, 15:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ku kėshillohet tė udhėtohet gjatė stinės sė vjeshtės?! 0LePuRuShJa461Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/9/2013, 19:06
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riOk   Lajme mbi numerimin e votave.. 16Natalie824Lajme Informative 1795-44Shiko mesazhin e fundit prej 24/6/2013, 14:26
nga Natalie
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ja cili ėshtė liqeni mė transparent nė botė! 0LePuRuShJa589Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/6/2013, 14:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kur nga bombat lind njė mrekulli... Foto! 0LePuRuShJa483Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 8/6/2013, 12:04
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   The Guardian: Shqipėria ndėr 20 bregdetet mė tė mira pėr 2013! 0LePuRuShJa596Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/1/2013, 14:39
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    8 vendet mė tė bukura tė botės! 0LePuRuShJa536Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/9/2012, 11:35
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Park ndėr mė mahnitėsit, pamje qė tė lėnė pa fjalė! 0LePuRuShJa639Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/5/2012, 16:57
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Itali, relaks ne liqenin e Comos (Foto) 0LePuRuShJa867Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/4/2012, 17:33
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Disa fakte te vecanta per Vatikanin! 0LePuRuShJa850Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/4/2012, 15:43
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dita e Verės! 2LePuRuShJa674Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/3/2012, 12:50
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dhjetė ngjarje qė kanė shėnuar 20 shkurtin nė vite…! 0LePuRuShJa608Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/2/2012, 13:00
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dhjetė ngjarje qė kanė shėnuar 6 shkurtin nė vite… !! 0LePuRuShJa624Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/2/2012, 10:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Panairet me te bukura te Krishtlindjeve ne France! 0LePuRuShJa1169Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 12/12/2011, 15:50
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Lind qendra me e madhe tregtare, 2 mije te punesuar ne TEG 0Albatros828Lajme Informative 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 27/11/2011, 12:26
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   'Skenderbeu', qender qyteti apo park? 0Albatros739Lajme Informative 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 15/11/2011, 20:12
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Bora Bora 0LePuRuShJa2125Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/10/2011, 15:55
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sheshi i Tiranės mė i madhi nė Shqipėri 0LePuRuShJa958Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/10/2011, 22:20
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pamje e re pėr Kullėn Eiffel dhe muzeun Orsay 0LePuRuShJa1255Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/10/2011, 17:29
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Durrės, vjen anija mė e madhe tregtare nė historinė e portit  0LePuRuShJa688Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/10/2011, 17:50
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Bukurite natyrore ne bote! 0LePuRuShJa3278Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/9/2011, 14:10
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   31 milione turiste parashikohet ta vizitiojn Turqine 0Albatros641Lajme Informative 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 9/9/2011, 18:46
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Magjia e rivieres shqiptare! 0LePuRuShJa1456Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/8/2011, 08:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Polinezia Franceze nje parajse e vertete ne zemer te oqeanit Paqesor! 0LePuRuShJa1075Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/7/2011, 17:01
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Greqia tjeter  0Albatros671Lajme Informative 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 22/7/2011, 20:28
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Qe te mos e shnderrojme Jalin si Durresin! 0LePuRuShJa607Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 21/7/2011, 01:04
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Troja - 'zhgenjimi' i madheshtise se Homerit 0LePuRuShJa673Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/7/2011, 11:33
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shpella miliona vjeēare! 0LePuRuShJa807Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/7/2011, 01:03
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Parisi i nje mije mrekullive dhe mistereve...  0Albatros680Lajme Informative 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 17/7/2011, 16:38
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Cōte d’Azur: Franca nuk ka vetem Paris 0Albatros686Lajme Informative 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 17/7/2011, 15:50
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Barcelona e bukur dhe magjike per t’u vizituar! 0LePuRuShJa1101Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/7/2011, 16:58
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Europa dhe plazhet ku behet qejf  0Albatros591Lajme Informative 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 14/7/2011, 23:35
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ankaraja, fytyra urbane e Turqise se re 0Albatros531Lajme Informative 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 14/7/2011, 15:27
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nendetesja shqiptaro-ruse dhe anija e Ajzenhauerit 0Albatros554Lajme Informative 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 14/7/2011, 15:20
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   'Ethet e arit', kerkuesit demtojne monumentet e kultures 0Albatros926Lajme Informative 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 14/7/2011, 15:15
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ja lista me 10 vendet me te qeta te planetit... 0LePuRuShJa1300Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 12/7/2011, 00:30
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ndryshimet e riteve martesore ne bote 0LePuRuShJa853Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/7/2011, 20:55
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   “The Indipendent”: Plazhi i Durrėsit, bregdeti ku ia vlen tė pushon  0Albatros866Lajme Informative 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 26/6/2011, 22:25
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shqipėria, e ardhmja e luksit turistik 0Albatros798Lajme Informative 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 23/4/2011, 12:52
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Emigrantėt nė Greqi, si t’i marrin atje pasaportat biometrike!! 0Dino1001Lajme Informative 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 27/3/2011, 23:59
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Fundi i Botės, jo nė 2012 por nė 2116!! 0Dino743Lajme Informative 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 24/3/2011, 22:38
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Yjet qė nuk kanė tė mbaruar as shkollėn e mesme 0Dino695Lajme Informative 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 10/2/2011, 18:12
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   101 vjeēari kėrkon nuse, i pėrgjigjet njė 82 vjeēare 1Dino732Lajme Informative 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/1/2011, 20:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Legalizohen shtrigat nė Rumani  0Dino730Lajme Informative 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 4/1/2011, 20:24
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Fejohet bosi i Playboy-t nė moshėn 84 vjeēare 0Dino778Lajme Informative 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 27/12/2010, 16:55
nga Dino
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 5/12/2019, 20:39