"Horoskopi"..13/11/2010...

Dino
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4951
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11415
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje "Horoskopi"..13/11/2010...

Mesazh nga Dino prej 13/11/2010, 01:13

"Horoskopi"..13/11/2010... Astro_ikona1
Dashi

Puna: Nuk keni gjithmonė tė drejtė
Shėndeti: Dhimbje e lehtė nė bark
Dashuria: Do tė fitoni zemrėn e njė personi
"Horoskopi"..13/11/2010... Astro_ikona2 Demi

Puna: Po shkoni drejt sukseseve
Shėndeti: Largoni yndyrat nga ushqimi
Dashuria: Ju pret njė takim

"Horoskopi"..13/11/2010... Astro_ikona3 Binjakėt

Puna: Shfrytėzoni pėrvojėn tuaj
Shėndeti: Kujdes ushqimin
Dashuria: Jeni tė mbushur me dashuri

"Horoskopi"..13/11/2010... Astro_ikona4 Gaforrja

Puna: Bėni ndonjė investim
Shėndeti: Mos merrni barna pėr gjithēka
Dashuria: Ditė e shkėlqyer pėr lidhjen tuaj

"Horoskopi"..13/11/2010... Astro_ikona5 Luani

Puna: Jeni tė arsyeshėm, vlerėsoni ēdo detaj
Shėndeti: Probleme me tretje
Dashuria: Ditė e mirė pėr romancėn tuaj

"Horoskopi"..13/11/2010... Astro_ikona6 Virgjėresha

Puna: Jeni energjik dhe ambicioz
Shėndeti: Relativisht mirė
Dashuria: Ndiqni ndjenjat

"Horoskopi"..13/11/2010... Astro_ikona7 Peshorja

Puna: Keni qėndrime konstruktive
Shėndeti: Ftohje
Dashuria: Dėgjoni zemrėn

"Horoskopi"..13/11/2010... Astro_ikona8 Akrepi

Puna: Angazhohuni mė tepėr
Shėndeti: Merruni me aktivitet fizik
Dashuria: Dikush flirton me ju

"Horoskopi"..13/11/2010... Astro_ikona9 Shigjetari

Puna: Ditė e mirė pėr takime profesionale
Shėndeti: Gjendje e mirė
Dashuria: Do tė jeni tė gėzueshėm

"Horoskopi"..13/11/2010... Astro_ikona10 Bricjapi

Puna: Do tė pėrballeni me presion
Shėndeti: Lodhje muskujsh
Dashuria: Mos e kritikoni partnerin

"Horoskopi"..13/11/2010... Astro_ikona11 Ujori

Puna: Pajtohuni me pėrfitimet e vogla
Shėndeti: Kujdes fytin
Dashuria: Mos merrni vendime tė ngutshme

"Horoskopi"..13/11/2010... Astro_ikona12 Peshqit

Puna: Duhet tė keni lirinė pėr veprim
Shėndeti: Vitaminė C dhe ēaj
Dashuria: Bisedoni mė shumė me partnerin
"Horoskopi"..13/11/2010... 1e8g1z

    Ora ėshtė 15/10/2019, 02:23