Horoskopi ditor 15.11.2010

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi ditor 15.11.2010

Mesazh nga LePuRuShJa prej 15/11/2010, 09:34

Horoskopi ditor 15.11.2010 Dashi Dashi

Kjo nuk eshte koha me e mire per ju per te bere marrveshje te reja cfaredo lloji qofshin ato, pervec atyre qe ju ngushtojne sjelljen tuaj te ardhshme. Ne qofte se nuk mundeni, atehere nuk mundeni – por ne pergjithsi mundohuni t’i shtyni finalizemet per ditet e ardhshme.
Horoskopi ditor 15.11.2010 DemiDemi

Ti dhe nje armik i yti ndani nje qellim te perbashket, keshtu qe mund te jete nje kohe e mire per ty te rimendosh rreth bashkepunimeve. Duhet te mendosh se si t’i beni ata qe te ulin armet – por ti duhet te jesh nismetari i paqes.
Horoskopi ditor 15.11.2010 BinjaketBinjaket

Po kaloni nje kohe te veshtire duke u marre me detajet e hollesishme, por mos u shqetesoni – nuk jeni vetem! Shikoni se si mund t’i beni familjen dhe koleget e tu te te konfirmojne qe dicka me te vertete eshte shume e bukur per te qene e vertete.
Horoskopi ditor 15.11.2010 GaforrjaGaforrja

Mendimet e tua filozofike jane shume me te frytshme sot, prandaj jepini kohe qe te jene edhe me te lira. Eshte nje ide e mire qe te ndizni biseda te gjalla me koleget dhe ata qe njihni prej kohesh.
Horoskopi ditor 15.11.2010 LuaniLuani

Pergatituni per ca cmendurira sot perderisa njerezit e tu mbireagojne edhe per gjerat me te vogla. Ju nuk do mundeni t’i qetesoni plotesisht ata, por ju mund t’i ndihmoni te pakten per te rikthyer paksa normalitetin ne fund te dites.
Horoskopi ditor 15.11.2010 VirgjereshaVirgjeresha

Eshte nje dite e mire per fleksibilitet, per arsye se ata qe do jene rreth jush nuk jane dhe aq te sigurte ne veten e tyre. Ne qofte se ju ua hidhni poshte opinionet e tyre atehere ju do hidhni poshte edhe disa nga marrdheniet tuaja qe keni me ata.
Horoskopi ditor 15.11.2010 PeshorjaPeshorja

Projektet e tanishme jane shume me te rendesishme se potencialet e ardhshme – keshtu qe fokusohuni ne realitet dhe mund te ktheheni ne planetin e endrrave ndonje dite tjeter. Evitoni sipermarrjen e rreziqeve te cdo lloji.
Horoskopi ditor 15.11.2010 AkrepiAkrepi

Ju keni me shume vecanti dhe talente se shumica e njerezve – dhe sot ju duhet te mbeshteteni pikerisht te keto. Mundohuni qe te surprizoni shefin ose nje mik duke bere dicka te re.
Horoskopi ditor 15.11.2010 ShigjetariShigjetari

Ju mund te ndiheni te kenaqur me ato qe keni, por tani eshte nje kohe e mire per te rimenduar per opsionet tuaja. Ne fakt, ju mund te zbuloni se njerezit tuaj jane me te predispozuar se zakonisht qe t’ju ndihmojne per kete ceshtje.
Horoskopi ditor 15.11.2010 BricjapiBricjapi

Arti eshte ne plan per ju diten e sotme, prandaj beni dicka te bukur ose shkoni diku ku mund te shikoni nje bukuri te vertete. Eshte e sigurte qe do mund te shijoni totalisht kete experience te re.
Horoskopi ditor 15.11.2010 UjoriUjori

Merruni me ndjenjat tuaja fillimisht, sidomos sot, edhe nese kjo ju ben te ndiheni te cuditshem. Eshte nje nga ato ditet qe duhet te jeni te sinqerte dhe te hapur me te gjithe
Horoskopi ditor 15.11.2010 PeshqitPeshqit

Niveli i energjise tuaj sot do jete shume i larte - - prandaj shfrytezojeni kete situate te mrekullueshme! Ju mund te arrini shume gjera, edhe t’ja kaloni shume mire me njerezit e duhur por edhe mund te kujdeseni per ndjenjat e brendshme ne te njejten kohe. IkubE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 15/10/2019, 02:21