Horoskopi Ditor 06 Janar 2011

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi Ditor 06 Janar 2011

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/1/2011, 08:55

Horoskopi Ditor 06 Janar 2011 Dashi Dashi

Ju keni njė mėnyrė me aktivitetet e reja – ju keni nevoje qe ti provoni ato dhe me pas tua sugjeroni te tjerėve. Energjia juaj e zgjuar ėshtė ajo e duhura pėr eksplorim dhe pėr te qene i pari pėr te kapur njė tendence te re.
Horoskopi Ditor 06 Janar 2011 DemiDemi

Kuptimi juaj i pasurisė mund te shtrihet deri ne piken thyese sot, por kjo nuk do te thotė se ju duhet te vazhdoni pėrgjatė rrugės me atė ēka te tjerėt pėrpiqen qe t’ju shesin. Thjesht merrni fryme thelle dhe lėrini ata qe te shkojnė.
Horoskopi Ditor 06 Janar 2011 BinjaketBinjaket

Idetė tuaja rreth kėnaqėsisė dhe qejfit janė konvergjente, dhe nju mund te gjeni se ju jeni duke u menduar rreth njė udhėtimi te largėt ne kohe te ēuditshme. Ėshtė njė dite e pėrkryer pėr te bere plane pėr njė udhėtim te gjate, shume larg prej qytetit.
Horoskopi Ditor 06 Janar 2011 GaforrjaGaforrja

Njė shok i ngushtė ose koleg ka nevoje pėr te folur, por ju keni nevoje qe ta bazoni te folurin tuaj ne logjik sesa ne ndonjė argument emocional. Ata kane shume te ngjare qe te pėrgjigjen ne mėnyrė adekuate pėr njė arsye sesa pėr ēdo gjė tjetėr.
Horoskopi Ditor 06 Janar 2011 LuaniLuani

Ėshtė koha – ndoshta ka kaluar koha – qe te hiqni dore nga dikush ose diēka qe ėshtė duke ju mbajtur juve mbrapa. Nuk ėshtė aq e vėshtirė sa ju keni frike se do te jete, prandaj merrni fryme thelle dhe bėhuni gati qe ti thoni mirupafshim.
Horoskopi Ditor 06 Janar 2011 VirgjereshaVirgjeresha

Sot pėrpiquni te luani rreth cepave te rutinės suaj normale - ka shume gjera qe janė duke ndodhur ngasa ju shihni, dhe mundėsitė e reja janė veēanėrisht te frytshme pėr momentin. Ėshtė njė kohe e mire pėr eksperimentim.
Horoskopi Ditor 06 Janar 2011 PeshorjaPeshorja

Lėngjet tuaja krijuese janė duke rrjedhur me te vėrtetė vrullshėm sot, prandaj bėni me te mirėn prej tyre! Ėshtė njė nga ato dite ku ju gati te sigurt mund te qėlloni mbi njė ide ose plane te madh. Prandaj sigurohuni qe ju ti regjistroni te gjitha.
Horoskopi Ditor 06 Janar 2011 AkrepiAkrepi

Pėrqafoni ndryshimin sot, edhe nėse ju duket ēmenduri pėr ju. Ne fakt me ēmendur, me mire, pėr aq sa ju jeni te shqetėsuar. Gjerat duhet te lėvizin ne njė mėnyrė te madhe sot, nėse ju do te donit qe te lėvizni ne drejtimin e duhur.
Horoskopi Ditor 06 Janar 2011 ShigjetariShigjetari

Energjia juaj krijuese nuk ehte vene kurrė ne pyetje, veēanėrisht ne njė dite si kjo! Gjerat janė vėrtetė duke shkuar ne favorin tuaj, dhe nėse ju dilni jashtė me disa skema te reja, ju jeni te sigurt se do te fitoni shume.
Horoskopi Ditor 06 Janar 2011 BricjapiBricjapi

Ju pothuajse te sigurt keni nevoje qe te thėrrisni pėrforcime kur gjerat fillojnė te bėhen te ēuditshme sot – dhe ato janė te sigurta qe do te bėhen te ēuditshme! Planet kanė njė huq te ēuditshėm pėr te shkuar shtrembėr, por ne te vėrtetė nuk ėshtė faji i askujt.
Horoskopi Ditor 06 Janar 2011 UjoriUjori

Thelle poshtė, ēfarė doni ne te vėrtetė? Tani ėshtė koha pėr te shuar pėr te, dhe te shikoni nėse mund ta shtyni veten pak me tutje pėrpara drejt diēkaje akoma me te madhe. Energjia dhe ambicia juaj janė te pashembullta tani.
Horoskopi Ditor 06 Janar 2011 PeshqitPeshqit

Dituria juaj ėshtė duke rrjedhur sot, dhe ju duhet te gjeni se jeni me mire ne gjendje pėr te pare pėr gjegjet e zgjuara sesa pyetjet e ēuditshme. Ne fakt ju mund te doni qe te ofroni kėshilla dikujt ne nevoje – por me pare sigurohuni qe ata te jene te gatshėm qe ti dėgjojnė ato.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 15/10/2019, 02:23