Horoskopi ditor 11 korrik 2011

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi ditor 11 korrik 2011

Mesazh nga LePuRuShJa prej 11/7/2011, 00:48

Horoskopi ditor 11 korrik 2011 Dashi Dashi

Shtyjeni veten disi pėrpara – ju keni nevoje qe te eksploroni mjedisin tuaj ma tepėr. Kjo ėshtė njė dite me te vėrtetė e mire pėr aventura dhe kohe te bukura, prandaj sigurohuni qe ju te pėrfitoni sa me shume prej energjive tuaja te mėdha.
Horoskopi ditor 11 korrik 2011 DemiDemi

Financat tuaja janė ēėshtja kryesore ne mendjen tuaj, dhe kjo mund te mos jete njė gjė shume e kėndshme. Pėrpiquni qe te qetėsoheni dhe te merreni me ēdo ēėshtje sapo ajo te shfaqet – mendimi juaj ėshtė tamam ai i duhuri pėr biznese te rėndėsishme.
Horoskopi ditor 11 korrik 2011 BinjaketBinjaket

Thjesht mos u mendoni shume rreth gjerave – ju keni nevoje qe te veproni! Ėshtė njė nga ato dite ku ju mund te thoni se energjia juaj ehte me mire e shpenzuar ne ndjekjet fizike sesa ne ndjekjet intelektuale.
Horoskopi ditor 11 korrik 2011 GaforrjaGaforrja

Ju sot keni nevoje qe te kėnaqeni instinktet tuaja egoiste, sado ne siklet mund t’ju bėjnė qe ju te ndiheni. Lajmi i mire ėshtė se ju nuk duhet ta bėni kėtė gjate gjithė kohės – por pėr aq kohe sa ju te ktheheni pėrsėri ne ekuilibėr.
Horoskopi ditor 11 korrik 2011 LuaniLuani

Ju sot nuk keni durim pėr personat me mendje te vogėl – edhe pse energjia juaj ėshtė pothuajse e pėrkryer, kjo mund te jete sepse ju duhet tu tregoni atyre gabimet e mėnyrave te tyre, ose ngaqė ju thjesht i lini ato thjesht te vazhdojnė ne mėnyrėn e tyre te gabuar.
Horoskopi ditor 11 korrik 2011 VirgjereshaVirgjeresha

Ju duhet ti tregoni botes sesa te guximshėm ju mund te jeni – dhe ju keni energjinė e duhur te guximshme pėr te bere thjeshte kėtė! Beni njė hap te guximshėm dhe sigurohuni qe njerėzit e duhur te jene duke ju vėzhguar!
Horoskopi ditor 11 korrik 2011 PeshorjaPeshorja

Dilni jashtė neper bote dhe eksploroni! Energjia juaj ehte ajo e duhura pėr te zbuluar vende te reja te nxehta, pėr te takuar persona te rinj dhe ne pėrgjithėsi pėr te zgjeruar kufjet e botes suaj. Shkoni pėr te!
Horoskopi ditor 11 korrik 2011 AkrepiAkrepi

Portofoli juaj ėshtė duke rrjedhur! Kjo nuk do te thotė se ju jeni duke lenė mbrapa gjurme lekėsh, edhe pse ju mund te ndiheni ne kėtė mėnyrė pasi ju bėni blerje impulsive te njė pas njėshme. Pėrpiquni qe ta shtrėngoni pak rripin!
Horoskopi ditor 11 korrik 2011 ShigjetariShigjetari

Ju sot jeni duke u ndier shkėlqyeshėm – e gjithė ajo energji ėshtė duke e bere humori n tuaj te arrije qiellin! Shikoni nėse ju mund te ndihmoni njė shoke ose njė te dashur me heshtjet e tyre ne mėnyrė qe ata mund te shijojnė kėto kohe te bukura se bashku me ju.
Horoskopi ditor 11 korrik 2011 BricjapiBricjapi

Juve sot duhet te mbani disipline, gjė e cila ėshtė mjafte lehte pėr ju. problemi qėndron sepse ka kaq shume shpėrqendrime tėrheqėse qe janė duke ardhur drejt jush saqė ju duhet te tėrhiqni ēdo energji qe keni ne mėnyrė qe te ruani disiplinėn.
Horoskopi ditor 11 korrik 2011 UjoriUjori

Pėrdorni flashin e sotėm frymėzues pėr te hapur dyer dhe takuar njerėz te rinj – ēdo gjė qe mund t’ju ndihmoje juve te zgjeroni gamen e mundėsive tuaja. Sigurohuni qe energjia juaj te jete e hapur ndaj ēdo gjeje.
Horoskopi ditor 11 korrik 2011 PeshqitPeshqit

Ju sot jeni duke u ndier mjaft te sigurt rreth vetes, dhe ju jeni pa dyshim paksa te shqetėsuar rreth diēkaje ne shtėpi ose ne pune. Ngriheni zėrin, dhe sigurohuni qe njerėzit e duhur te gjithė ta dine atė ēka duhet ditur.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 15/10/2019, 02:24