Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/12/2011, 11:25

Dashi
Dhjetor 2011
Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011! Images
Para vitit te ri ju do beni disa ndryshime ne jeten tuaj sentimentale. Per ciftet cdo gje do shkoje per mrekulli dhe nuk do keni debate qe mund te lene pasoja. Beqaret do kene nevoje me shume se kurre per dike. Ky muaj, dhe sidomos fundi do iu sjellin shume takime te rendesishme. Perfitoni! Persa i perket shendetit, do jeni paksa te stresuar ne fillim te dhjetorit. Duke filluar qe nga data 12 gjerat do rregullohen dhe do ndiheni me te qete. Ruajuni edhe pak nga i ftohti. Me financat do iu ndihmoje dikush dhe nuk do keni probleme. Kujdes me shpenzimet e tepruara. Ne pune, efektshmeria juaj do te vihet ne qender te vemendjes nga Urani. Do te keni ide te qarta dhe do te jeni te afte te merrni vendime te shpejta. Do iu cmojne shume.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/12/2011, 11:25

Demi
Dhjetor 2011
Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011! Images
Te gjithe ata qe kane krijuar tashme nje lidhje muaji do jete idilik. Ju dhe gjysma e zemres suaj keni krijuar nje marredhenie te cilen e kane zili te gjithe. Mundohuni me sa te mundni te mos e prishni ambientin. Beqaret gjate ketij muaji mund te bejne takimin qe aq shume kane pritur. Jeta juaj do te ndryshoje teresisht dhe per disa pergjithmone! Shendeti do jete i shkelqyer. Festat e fundvitit do iu sjellin gjalleri dhe do i harroni edhe problemet qe keni pasur me pare. Financat here do jene te qendrueshme e here jo, por gjithsesi ne pergjithesi do jete nje periudhe pa shume probleme. Xhelozite dhe rivaliteti jane fjalet kyce ne jeten profesionale. Ne fakt kjo per ju eshte pozitive sepse do iu beje edhe me kembengules per te arritur gjithmone e me lart. Bravo!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/12/2011, 11:25

Binjaket
Dhjetor 2011
Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011! Images
Jeta juaj ne cift ka qene e tensionuar keto kohet e fundit, por gjate ketij muaji situata do te permiresohet dhe tensioni do te bjere. Beqaret nga ana tjeter do jene shume joshes dhe me deshire te zjarrte per te bere njohje te reja. Nese keni deshiren e mire cdo gje do iu realizohet. Shendeti nuk do jete shume i mire. Merrni masat e duhura dhe shkoni tek mjeku per te parandaluar perkeqesimin. Do keni shume shpenzime te nevojshme per te bere, por buxheti nuk do jete shume i mire sa per te perballuar gjithcka. Tregohuni paksa te kujdesshem qe te mos vuani me vone. Plani profesional shume i mire. Ju do t’i pelqeni eproreve tuaj, do te merrni admirimin dhe respektin e kolegeve dhe mbeshtetjen e njerzve me influence. Pritet edhe nje rritje rroge.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/12/2011, 11:26

Gaforrja
Dhjetor 2011
Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011! Images
Tensioni dhe debatet do te rrethojne gjate gjithe dhjetorit lidhjen tuaj. Partneri do iu kritikoje per dicka dhe ju nuk do e pranoni. Eshte pikerisht kjo qe do i acaroje gjerat midis jush. Vereni veten ne vendin e tij per ta kuptuar situaten ashtu si duhet. Beqaret do kene takime por jo te gjithe gaforret do duan te krijojne nje lidhje serioze. Ne lidhje me shendetin planetet thone se do jeni dinamike dhe do e mbyllni kete vit plot gjalleri dhe energji. Financat do te rriten vetem nese ju tregoheni te matur me shpenzimet. Po u nxituat do hasni shume probleme. Kujdes! Asnje ngjarje e vecante nuk do te ndodhe ne jeten profesionale. Do te mund te rregulloni nje ceshtje te mbetur pezull qe prej disa javesh. Me shume do te perqendroheni ne punet e zakonshme.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/12/2011, 11:26

Luani
Dhjetor 2011
Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011! Images
Kete muaj do e kuptoni me mire se ai me te cilin ndani jeten iu ben me te sigurt dhe nuk do mund te jetonit pa te. Per zemrat e vetmuara takimi nuk do jete shume i larget. Jepini vetes mundesine per te njohur persona dhe do e gjeni shpirtin binjak. Shendeti do jete me i mire sesa dhe ju vete mendonit. Do jeni ne forme shume te mire dhe do i shfrytezoni deri ne maksimum krishtlindjet dhe vitin e ri. Ne sektorin financiar do takoni fatin. Ka ardhur momenti te perdorni te gjitha afteste tuaja menaxhuese dhe organizative qe buxheti te rritet sa me shume. Ju mund t’ia dilni mbane! Ne pune do te firmosni marreveshje frytedhenese. Te gjitha planet qe keni bere do te sjellin fitime. Kujdes! Mos u joshni nga ndonje aventure financiare e rastit dhe te braktisni gjithcka.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/12/2011, 11:26

Virgjeresha
Dhjetor 2011
Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011! Images
Si beqaret ashtu edhe ata qe kane krijuar tashme nje lidhje do jene mjaft sharmante. Qendroni me kembe ne toke sepse endrrat e shumta do iu lendojne. Ciftet do organizojne edhe disa mbremje romantike. Kujdes me shendetin sepse ne disa dite do paraqese probleme. Mos e teproni me ushqimin dhe me yndyren e tepruar. Ne fillim te muajit financat do kene disa probleme, por me kalimin e javeve cdo gje do te rregullohet. Ne planin profesional gjithcka do te shkoje mire. Do te dalin mundesi te papritura qe do te bejne te mundur forcimin e situates suaj apo do ti japin pozicionit tuaj me shume hapesira. Disa njerez do te zbulojne ne ndermarjet e tyre burime te medha te pashfrytezuara me pare. Te tjere do te mund te ngrejne bizneset e tyre.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/12/2011, 11:27

Peshorja
Dhjetor 2011
Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011! Images
Pergatitjet per festat qe po afrohen do iu marrin shume kohe dhe do e lini pak pas dore ate qe keni ne krah. Beni kujdes sepse ai edhe mund te merzitet. Beqaret do kene me shume mundesi se gjate muajit te kaluar per takime te vecanta. Mos beni paragjykime dhe mos nxirrni pretekste te kota! Do keni dhimbje muskujsh gjate dhjetorit dhe do ndiheni te lodhur. Clodhuni here pas here. Sektori i financave do jete pozitiv dhe ju do mund te beni edhe projekte. Gjithsesi kujdes me shpenzimet pa kufij. Shume perplasje yjesh ne fushen profesionale. Cfare te beni? Duhet te mesoheni me to. Evoluimi aktual do te jete pozitiv per nje kohe te gjate, edhe pse shfaqet papritur. Arritje te medha do te keni ju punetoret e peshores. Merrni kohen e duhur per t’u organizuar.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/12/2011, 11:27

Akrepi
Dhjetor 2011
Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011! Images
Gjate gjithe kesaj periudhe do te mbizoteroje bashkepunimi me partnerin dhe momente shume interesante priten te vijne. Beqaret do kene takime dhe do krijojne lidhje qe do ua mbushin shpirtin por do jene jeteshkurtra. Kujdes mos lendoheni! Lodhja eshte mbledhur nga dita ne dite dhe ne fund te muajit do shkaktoje probleme. Ilaci me i mire eshte te flini 8 ore te plota gjate nates. Mundohuni ta respektoni kete orar. Temperamenti impulsiv do iu shtyje te beni me shume shpenzime sesa duhet dhe do lindin probleme ne sektorin financiar. Ne jeten profesionale mos rrini te ngroheni ne diell. Duhet te ecni para dhe te perfitoni nga kjo klime e mire yjore per te grumbulluar eksperienca te reja. Bilanci do te jete pozitiv. Shfrytezojeni sa me shume!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/12/2011, 11:27

Shigjetari
Dhjetor 2011
Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011! Images
Jeta juaj sentimentale nuk do shkoje aq mire sa ju prisnit. Nese keni nje shqetesim mos ngurrini te flisni me partnerin tuaj sepse pervec tij askush nuk do mund t’iu jape zgjidhje. Beqaret duhet te tregohen mjaft te kujdesshem me personat qe do njohin sepse ata do duan te perfitojne nga ju. Me shendetin do keni mjaft probleme, por me me veshtiresi do e perballoni temperaturen e larte te trupit. Vishuni mire dhe mos qendroni ne te ftohte. Ne sektorin financiar nuk do keni per cfare te qaheni. Gjithcka do shkoje ashtu si ju kishit menduar dhe do blini ato qe keni zgjedhur. Ne pune do te jeni te afte te reagoni ne baze te bashkebiseduesve tuaj. Kjo do beje te mundur te arrini projekte afatgjata. Shefat do testojne edhe durimin tuaj dhe pergjegjshmerine. Kujdes!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/12/2011, 11:27

Bricjapi
Dhjetor 2011
Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011! Images
Partneri do ua shprehe edhe me shume ndjenjat gjate ketij muaji dhe ju do ndiheni akoma edhe me mire. Perkedheljet dhe ledhatimet do jene te shpeshta. Beqaret do joshin dhe do terheqin shume vemendjen. Mos e teproni sepse gjerat mund te kthehen edhe ne disavantazhin tuaj. Kujdes duhet te bejne ata qe kane probleme me melcine. Merruni me pak sport dhe mos e teproni me ushqimet e demshme. Me financat do keni disa probleme te vogla por do i kapni ne kohe dhe ato do rregullohen sa hap e mbyll syte. Asnje planet i rendesishen nuk do te ndikoje sektorin tuaj profesional, cka do te thote se nuk do te keni surpriza, as te mira as te keqija. Vec kesaj, Saturni qe do jete me ju e do iu ndihmoje te vazhdoni ate qe keni nisur ne te kaluaren.
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/12/2011, 11:28

Ujori
Dhjetor 2011
Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011! Images
Do kaloni festa te mrekullueshme prane partnerit tuaj te dashur. Mundohuni t’i shfrytezoni sa me shume ditet e fundit te muajit. Beqaret nuk duhet t’i ngjisin shkallet e dashurise dy e nga dy sepse po u rrezuan do e kene te veshtire ta provojne perseri kete ushtrim. Do jeni ne forme te shkelqyer shendetesore dhe nuk do keni absolutisht asnje problem. Edhe humori do jete i mire . Perfitoni sa me shume per te dale edhe per ndonje shetitje. Do beni cmos kete muaj per te rregulluar problemet me financat dhe me pak mund do ia dilni mbane! Ne pune ju do te arrini shume. Kjo per shkak se do mund te shfrytezoni deri ne fund idete tuaja dhe do te zhvilloni imagjinaten. Do te tregoni kurajo, kreativitet dhe kembengulje. Mund te keni edhe rritje rroge.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/12/2011, 11:28

Peshqit
Dhjetor 2011
Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011! Images
Ato qe jane ne nje lidhje do i tregojne atij qe kane ne krah sa shume e dashurojne. Edhe ai do mundohet t’ua plotesoje te gjitha kushtet qe ju te ndiheni mire. Beqaret do kene shume deshire te joshin dhe te shumefishojne takimet. Do iu jepen mundesi mjaft te mira keshtu qe mos humbni asnje rast. Shendeti ne pergjithesi do jete i mire por nese nuk tregoheni te kujdesshem mund te lindin edhe probleme te papritura. Kujdes! Me financat do tregoheni te arsyeshem dhe nuk do keni te papritura. Ruajeni ekuilibrin! Ne pune do tregohuni me te duruar dhe kurajoze sesa zakonisht. Ne fakt, ju rrezikoni te perballeni me vonesa apo bllokime te merzitshme. Eshte e kote te nevrikoseni, vetem kembengulja do te mund t’ju beje te arrini zgjedhjet e duhura.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Buzqeshje Re: Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 15/10/2019, 02:13