Njė Mesazh Dashurie ...!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/1/2012, 23:45

First topic message reminder :

XEMĖL  XEMĖL  XEMĖL

Tani ndoshta ti flenė...
Por unė kamė njė lutje...
Qė tė keshė gjumė tė ėmbėl...
Ta dhurojė njė puthje .....!!


Edituar pėr herė tė fundit nga LePuRuShJa nė 21/12/2016, 19:47, edituar 1 herė gjithsejE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/6/2012, 22:06

Ku mė ike ku humbe ku u trete
njė plagė nė zemėr mė mbete
njė zjarrė qė kurrė nuk shuhet
njė emėr qė pėrjetė ruhet.....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 30/11/2012, 07:01

Sad Sad Sad
Ti luan nuk mėrzitesh,sa vėshtir e kam tė tė harroj..?Ty mė as qė tė bėn pėr mua e kuptoj,
mė ndihmo Zot tė luftoj,fajin e pranoj,falje kėrkoj,por nėse nuk ma fal nuk e dhuroj dot jetėn
ta thash tė vėrtetėn!Dhe unė kam krenari,cfar tjetėr nga unė kėrkon ti?Unė nuk e di,
dhe dėgjoj cdo melodi,dhe mė duket sikur cdo kėngė ėshtė shkruar pėe mua..Mbylli syt mbylli veshėt,
nuk dua mė asgjė tė dėgjoj e tė shoh!Historit e dashuris gjithmon mbarojn me :Nuk mė njeh nuk tė njoh!
Epo u dorėzova lufta qenka e pa kuptim..po ta dish,ishe i pari dhe e/i fundit nė shpirtin tim!
INLOOVEENjė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 3 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 30/11/2012, 22:53

Sa herė bie nata....
Ti vjenė e mė ledhatonė...
Mė duket sikurė jamė nė ėndėrr
dhe dikushė mė zgjonė...
Por kur sytė i hapė
e shohė se ti je largė, krahėt i zgjasė,
dua hijen tėnde tė tė prekė ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 17/12/2012, 07:33

e dυα ɴje perqαғιм ɴɢα тy, pѕe jo dнe dy. dυα тe ĸeм мe αғer, pѕe jo тe jeм мe тy. e dυα ɴje pυтнje, pѕe jo dнe мe ѕнυм. e dυα ɴje ғιllιм jeтe мe тy, pѕe jo derι ɴe ғυɴd... ♥Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 3 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 17/12/2012, 14:10

Kohėt e lumtura, janė tė shkurtėra.
Ti mbledhėsh tė tilla momente nė jetė,
nuk bėjnė as sa njė javė......
E megjithatė jeta ėshtė e bukur...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Burrelsja prej 21/2/2013, 17:37

mfal qe tdua
mfal po zemra sme pyet mua
mfal i dashur se fajin e km vet
qe tdu tkem pran ty ne ket jett
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/2/2013, 18:29

Nė thjeshtėsinė e njė ''Dua tė rri me TY'', fshihet pafundėsia...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 22/2/2013, 08:07

Nėn ndikimin e erėrave tė forta mungesa e kontaktiti fizik e zbeh dashurinė platonike!
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Burrelsja prej 23/2/2013, 08:52

S'a mire t'i shohesh cunat kur bien pre e provokimeve te gocave
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 19/3/2013, 19:24

Heshtja mban emrin tend,kur bie fjala per ty,tek un mbreteron heshtja...e zemera nga mbrenda renkon,se duhet te dashuroj ne....heshtje. Kur ne sy te shikoj,e heshtur ,kujto se per mua ekzistove vetem ti.Nese une buzeqesh,se kam nga lumturia por nga dhimbja sepse s'mundem t'jem me me ty.Te gjithe me lan vete kur n'zemer me vrave ti!!! Vetem heshtja s'me braktisi me tha: Une rri me ty...!!Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 3 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 23/3/2013, 18:41

Kur tė mos jeshė mė pjesė e imja,
do tė shkėpus nga kujtimi yt copėza tė vogla yjesh...
Atėherė qielli do tė jetė aq i bukur,
saqė gjithė bota do tė dashurohet me natėn....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Burrelsja prej 7/7/2013, 11:19

Sepse une jam e para dhe e fundit
Jam e nderuara dhe percmuara,
Jam prostituta dhe shenjtorja,
Jam gruaja dhe virgjiresha,
Jam nena dhe jam bija,
krahet e nenes sime jam une.
po,jam sterile,po femije kam shume.
Une jam gruaja e martuar dhe beqarja,
jam ajo qe jep drite e ajo qe nuk sjelle ne drite te tjere
Jam vete lehtesimi i dhimbjeve te lindjes.
Une jam nusja dhe dhendrri.
dhe ishte burri im qe me krijoi,
Une jam nena e babait tim,
jam motra e burrit tim,
ndersa ai eshte biri im i mohuar.
TE ME RESPEKTONI GJITHMONE,
sepse une jam skandalozja dhe e mrekullueshmja.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/7/2013, 00:57

Tė urojė qė kėmbėt e tua tė shkelin gjithmonė mbi petale trėndafilash..... XEMĖL 
Tė urojė qė gjithė pengesat qė tė hasėsh nė jetė tė sheshohen pėrpara teje..... XEMĖL 
Tė urojė qė kėmbėt e tua tė tė shpien gjithmonė nė vendin ku shpirti ytė gjen paqe e gėzim.... XEMĖL E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 21/7/2013, 01:46

Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 3 996822_622499634441906_1183422324_nNjė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 3 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga MARINO prej 21/7/2013, 13:31

Ēdo Dit pa ty, ėshtė sie njė dit pa diell.
Ēdo mbrėmje pa ty, ėshtė si njė nat pa yje.
Ēdo or pa ty, ėsht si njė jetė pa ndjenja.
Ēdo minut pa ty, ėshtė njė minut si mos te isha nė jetė.
Ēdo sekund pa ty, ėshtė si mos tmė reh zemra.Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 22/7/2013, 00:21

Zoti mė kishte falur shumė pasuri
Por nė njė moment ndėrrojė mėndje
Dhe mi mori tė gjitha... Se di pėrse ..
Ndoshta pėr shkak qė ai donte qė tė njihja ty ...!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 31/7/2013, 04:54

Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 3 994853_10151742491896602_50462178_nNjė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 3 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 7/8/2013, 01:25

Nėse pėr ty jam emėr...
Ti pėr mua je zemėr ♥
Nėse pėr ty jam poezi...
Ti pėr mua je dashuri ♥
Nėse pėr ty jam qiell...
Ti pėr mua je diell ♥
Nėse pėr ty jam ėngjėlli mbrojtės...
Ti pėr mua je lumturia e botės ♥
Nėse pėr ty jam ėmbėlsirė e preferuar...
Ti pėr mua je ylli qė rrugėn ma ke ndriēuar... ♥ ♥E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 29/9/2013, 23:58

Me degjo .. me kushto vemendje vetem pak sekonda te lutem kam nevoj te me degjoj dikush ?
-me mungon shum e din?? ,me mungon aq shum saqe cdo gje qe bej e bej me mendjen tek ti ,kur mar frym marr per ty ,kur shikoj ,shikoj per ty ,kur flas flas per ty .. gjithqka te dedikohet ty duke fillu qe nga frymarja e te gjitha gjerat e tjera .
Ti je arsya e diteve te mia ,shpresa e se ardhmes ..
ti je bota ime ,jeta ,dashuria gjithqka qe dua dhe kam nevoj.
Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 3 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 30/9/2013, 07:33

Sot u zgjova duke menduar per ty...shih, sot...cdo dite zgjohem me mendimin tek ti. I vetmi vend ku mund te te takoj, eshte ky forum dhe ti vjen shume rralle. Puna e pare qe bej cdo mengjes...hap forumin, shikoj listen e anetareve ne linje dhe aty jm vetem une dhe askush tjeter!!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 30/9/2013, 11:40
Mė kėrkuan t'u flasė pėr lumturinė... Nuk e di pse, por menjėherė nė mėndje mė erdhe ti.... Ti dhe buzėqeshja jote... Ti dhe krahėt e tu duke mė pėrqafuar nė pafundėsi.... Ti dhe buzėt e tua duke mė puthur ėmbėl.... Ti dhe sytė e tu duke mė shikuar me butėsi.... Ti dhe dora jote duke mė pėrkėdhelur magjishėm.... Ti dhe dashuria jote duke mė dashur pa kushte.... Ndoshta sepse lumturia ime, mbanė emrin tėnd....

♥♥♥♥♥E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 9/10/2013, 07:26

Tė pres jashtė botės aty ku realiteti bėhet magji, tė pres aty ku urrejtja bėhet dashuri, ku lotėt kthehen nė rreze dielli . Tė pres aty ku le krenarinė pėr gjithmonė, tė pres aty ku zemra ime s’do tė vuaj mė . !Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 3 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 9/10/2013, 07:39

DASHURIA E PĖRBUZUR

1.
Nuk e deshe dashurinė
Qė me zemėr ta dhurova,
Mė hudhe si njė leckė
Mu atėherė kur tu afrova!

2.
E bėra tė pamundurėn
Qė tė tė kem pranė
Edhe zemrėn do tė nxirrja
Ty pėr tė ta dhėnė!

3.
Poezi tė kushtova
Me shumė dashuri,
Ėndėrroja dhe shkruaja
Gjithnjė vetėm pėr TY.

4.
Do tė kėrkosh ti
Dashuri si kjo e imja,
Por nuk do ta gjejsh dot
Do tė qajsh sikur jetimja!
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 9/10/2013, 08:02

- Sa me shume rritet dashuria qe kam per ty, aq me shume rritet frika se mos te humbas...Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 3 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 9/10/2013, 08:08

Do tė ikėsh??? Vazhdo se ndoshta u bėra i tepėrt me fjalėt qė pėrsėrita. Ndoshta u bėra i tepėrt me dashurinė qė tė dhurova. Do mėsohem tė jetoj edhe pa ty... Nė valixhen e pėrgatitjeve tė tua merr me vete gjithēka, c'do kujtim, cast tė bukur, momentet qė tė dhashė e mė dhe. Mos e vrit mendjen nėse do mėrzitem, jam mėsuar me ty... Egoizmin tėnd... Zhgėnjimet qė mė dhe... Ti vetėm ik... As unė nuk duroj dot mė. U lodha duke dashur pėr dy, duke sakrifikuar pėr njė tė ashtuquajtur '' Dashuri '' qė dėshtoi pa nisur akoma. Ik dhe mos harro tė mbyllėsh portėn e zemrės qė tė mos kesh mė rast tė shohėsh ndonjė fije shprese. Ik, asnjė fjalė mos thuaj... As pėrshėndetje... As ndonjė nga ato '' Moralet '' e tua tė zakonshme, as mendimin tėnd nuk e dua. E di vetė sa vlej por ti vetėm vazhdo, ik... Sepse vetėm kėtė di tė bėsh !!Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 3 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

Sponsored content

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 5/12/2019, 21:22