BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vedat Ademi Do Publikojė Dy Hite Brenda Muajit Nėntor!

    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫

    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    19112013

    Buzqeshje Vedat Ademi Do Publikojė Dy Hite Brenda Muajit Nėntor!

    Mesazh nga LePuRuShJa

    Vedat Ademi Do Publikojė Dy Hite Brenda Muajit Nėntor! 20262

    Ka shtrirė angazhimin e tij tė pandalshėm nėpėr mbrėmje ‘live’. Por karshi mbrėmjeve muzikore, kėngėtari Vedat Ademi ka ndarė kohė edhe pėr krijime tjera artistike.

    Ndonėse nuk ėshtė bėrė shumė kohė qė ai solli nė treg duetin e tij mjaft tė pėlqyer me kėngėtaren Yllka Kuqi, Ademi ka bėrė tė ditur pėr Tribuna sė ėshtė nė pėrfundim tė dy projekteve tė reja tė cilat do tė publikohen brenda dhjetė ditėsh.

    “Jam nė pėrfundim tė dy kėngėve tė cilat e kam nė plan t’iu lansojė para festave tė fundvitit. Pėrkatėsisht brenda njė jave apo dhjetė ditėsh do t’i publikojė kėto dy kėngė” , ka thėnė kėngėtari pėr fillim, duke rrėfyer pak edhe nga brendėsia e kėngėve nė fjalė.

    “Njėra kėngė ėshtė mė ritmike. E kam bėrė nė bashkėpunim me njė DJ nga Tirana. Ndėrsa kėnga tjetėr ėshtė njė baladė tė cilėn e kam solo dhe ka pėr tematikė jetėn. Duket qė kanė dalė kėngė tė bukura. Tani vetėm pritet publikimi i tyre dhe normal vlerėsimi i publikut. Dhe kisha me thėnė qė nė ty dy kėngėt njihet stili im, nuk kam ikur nga ai”.
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Ora ėshtė 29/3/2024, 09:26