BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Dua te behem shkrimtare, te shkruaj te gjitha ato fjale qe nuk kam mundur asnjehere te ti them.

    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Dua te behem shkrimtare, te shkruaj te gjitha ato fjale qe nuk kam mundur asnjehere te ti them.

    Mesazh nga Princesha... 15/3/2014, 08:03

    Te shkruaj me vargje te lumtura se si ndihem sa here flas me ty.
    Te shkruaj se sa e lumtur jam qe te kam takuar neper kthesat e jetes.
    Te shkruaj me nje pene te kuqe te gjitha endrrat ku ti ben pjese.

    Dua te behem shkrimtare, te hedh vargje te trishta ne leter, keshtu do mund ta kuptoje sa me mungon.
    Te shkruaj gjysmen e ndjenjave qe gjenden brenda meje, sa here ti largohesh.
    Te shkruaj se si ti merr gjysmen time sa here kthen shpatullat.

    Dua te behem shkrimtare, te mund te shkruaja me penen e shpreses dhe optimizmit fjalet qe i them vetes sa here qe dua te te urrej.
    Te shkruaj gjithe monologet e mbremjeve te vetmuara.
    Te shkruaj te gjitha ato ndjenja qe me godasin thelle sapo emri tend permendet.
    Te shkruaj ate ndjesi te pashpjegueshme qe me pershkron sa here ti nuk je.
    Te shkruaj ato vergje, te cilat askush vec meje nuk i ka degjuar.

    Dua te behem shkrimtare...
    Dua te shkruaj emrin tim ne zemren tende...

    Dua te behem shkrimtare, te shkruaj te gjitha ato fjale qe nuk kam mundur asnjehere te ti them. 1962848_435864063182609_160350796_n

      Ora ėshtė 19/4/2024, 09:35