BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Cili ėshtė sekreti yt?

    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Cili ėshtė sekreti yt?

    Mesazh nga Princesha... 10/1/2015, 23:29

    Ende nuk e kam tė qartė misterin e quajtur dashuri pėr ty. Kot jam perpjekur me orė, me ditė, muaj po bėhen edhe vite dhe ende nuk e di si
    mund tė dal nga rrjeta e dashurisė me tė cilėn TI mė mbulon. Jeta disa here mė tha : mjaft! TI ishe me e fortė se jeta. Vuajtja mė tregoi pamjen e saj tė trishtuar, dhe nė sytė e vuajtjes shihja pamjen tėnde prej engjulli. Sa here dhembja mė goditi nė fytyrė dhe ēdo goditje mbante emrin tėnd, unė filloja ti dua ato goditje sepse pėrplaseshin nė fytyren time, dhe mbetej gjurma e emrit dashuri. Tani kam humbur nė mes vuajtjesh, ankthit, frikės, ėndrrės dhe pritjes. Rruga deri tek ti ėshtė e pakalueshme mė thotė bota, e ata nuk e kuptojnė qė unė ēdo natė e kaloj me ty, nė pėrqafimin tėnd, nė gjoksin tėnd, me puthjen tėnde hipnoze.
    Me thuaj cila je ti qė je mė e fuqishme se vuajtja, se jeta bile bile edhe mė e fuqishme se vdekja qė mė sillet vėrdallė.
    Nuk e di, as nuk dua ta di, dua tė luaj me vdekjen deri sa tė kam ty nė perqafim, dashuria ime e ėmbėl.

    Cili ėshtė sekreti yt? I_love_you_3-normal

      Ora ėshtė 29/3/2024, 02:26