BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Unė jam njė kėngėtar.

    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Unė jam njė kėngėtar.

    Mesazh nga Princesha... 21/6/2015, 17:47

    Unė jam njė kėngėtar. Bashkėshorja ime u nda nga jeta pesė vjet mė parė. Mbaj mend kur e ēuam nė spital. Ka qenė data 16 maj. Ajo i kishte humbur ndjenjat dhe mjekėt mezi arritėn t'i kthenin pulsin. Motra ime ėshtė infermiere dhe kur mėsoi se ajo vuante nga meningiti, mė tha tė pėrgatitesha, sepse ajo nuk do tė zgjaste edhe pėr shumė kohė. Kujtoj veten nė atė kohė. M'u duk gjithēka tepėr pa vlerė. Ajo qėndroi 24 ditė nė koma dhe unė pėr cdo ditė me radhė i kėndoja kėngė dhe i lexoja faqe tė tėra librash. Ishte e dhimbshme, por unė besoja tek shėrimi i saj. Unė e kisha provuar fuqinė e mrekullive dhe e prisja edhe kėtė herė. Mbaj mend qė nė datėn 8 qershor, ajo mė tha : "Ndihem tepėr e shqetėsuar pėr ty...".
    Unė ia ktheva : "Mos mendo pėr asgjė tė keqe tani. Nesėr do tė gdhijė njė ditė e re qė do tė shoqėrohet nga shumė e shumė tė tjera pėr jetėt tona". Ajo mė dhuroi njė buzėqeshje pesimiste dhe ktheu kokėn duke qarė nė anėn tjetėr". 
    Tė nesėrmen, rreth orės katėr tė mengjesit, mė njoftuan se gruaja ime kishte ndėrruar jetė. Ajo nuk ia doli dot...


    Unė jam njė kėngėtar. 11535800_930815763650129_1658528653722392535_n

      Similar topics

      -

      Ora ėshtė 28/3/2024, 18:41