°Barcaleta°

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje °Barcaleta°

Mesazh nga LePuRuShJa prej 30/11/2007, 15:48

First topic message reminder :

Njė tė shtunė njė burrė ka njė krizė hemorroidesh. Por pėrpara ėshtė fundjava dhe mjekun nuk mund ta takoj para tė hėnės.
Njė nga shokėt e vet i thotė:
- Po tė jap njė mjekim popullorė, qė do tė tė lehtėsojė nga dhimbjet:
ē'do tre orė do tė lyhesh me llumin e kafes turke, ėshtė shumė e efektėshme.
Dhe gjatė gjithė fundjavės, burri ēdo tre orė lyhet me llumin e kafes.
Tė hėnėn nė mėngjes, shkon te mjeku i cili i thotė tė ē vishet dhe tė ulet duke ngritur pjesėn e mbrapme lart dhe fillon ta ekzaminojė.
Pacienti i gjorė, pas pesė minutash i thotė:
- A sheh gjė doktor??

- Ti ke njė rrugė tė gjatė pėr tė bėrė, do tė takohesh me njė bjonde tė bukur, njė nėntė me njė kryq tė bukur mirėsie,
pėr 9 ditė, 9 javė ose 9 muaj do tė marrėsh njė shumė lekėsh, do tė ulesh nė njė tavolinė, vetė i tretė, njė haber qeveritar.....


mdr mdr mdr mdr mdrE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 4/11/2013, 07:57

Urgjenca

Njė mashkull vrapon drejt barnatores dhe aty sheh njė rend tė gjatė njerėzish duke pritur. I zėnė nė frymė ai i drejtohet secilit:
- Ju lutem, a mund tė kaloj se e dashura ime mė pret e shtrirė...
Duke e dėgjuar, tė gjithė ia lirojnė rendin. Pasi afrohet, nxjerr paratė dhe thotė:
- Shpejt njė paket prezervativė, ju lutem...

iPhone

Cila ėshtė ngjashmėria nė mes tė pasurit dhe tė varfrit?
Tė dy kanė iPhone.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 9/11/2013, 15:49

Ēėshtje higjiene

Nė njė restorant luksoz, mysafiri e pyet kamerierin:
- Pse e mbani nė xhepin e sipėrm atė lugėn e vogėl?
- Pėr shkak tė higjienės. Nėse rastėsisht nė pjatėn tuaj bie ndonjė mizė, unė nė vend tė gishtave e shfrytėzoj lugėn pėr ta larguar.
- Nė rregull, e pse e keni atė zinxhir nė njėrėn atė tė lidhur pėr rripi, kurse ana tjetėr gjendet nė pantallona.
- Edhe kjo pėr arsye higjienike. Kur shkoj nė tualet, nuk e prek me duar ‘organin’, por thjesht e nxjerr me anė tė zinxhirit...
- E kuptova... E si e ktheni nė pantallona?
- Pėrsėri nė mėnyrė higjienike. E shtyj ngadalė me kėtė lugėn qė e kam nė xhep...

Nuk bėn ky ushqim!

- Kamerier, ndėrroma kėtė ushqim!
- Pse, ju lutem, ku qėndron problemi?
- Ka dhjetė minuta qė i bėra foto dhe e publikova nė Facebook, e askush nuk ia ka bėrė ‘like’.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 11/11/2013, 07:19

Humbje peshe

Pas njė kohe tė gjatė takohen dy shoqe me peshė tė madhe.
- Nė asnjė mėnyrė nuk mund t’i heq kėto kilogramė – ankohet njėra. Gjithēka kam provuar: dietėn, akupunkturėn, urinė...
- Mua ma rekomanduan kalėrimin – thotė tjetra.
- Edhe? A pati sukses?
- Gjithsesi. Kali tė cilin e kalėroja humbi 20 kilogramė.

Shtėpia

Ēfarė do tė thotė kur porsa tė hysh nė shtėpi, gruaja tė pėrqafon, tė bėn masazh tė lehtė nė shpinė, tė pėrkėdhel flokėt, tė shtron darkė dhe pastaj tė fton nė krevat?
Do tė thotė se ke hyrė nė shtėpinė e gabuar!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 14/11/2013, 07:23

Kaosi

Me ēfarė veprimi mund ta zhbllokojė polici kaosin nė udhėkryq?
Vetėm nėse merr pauzė...

TV

Hyn biondja nė njė dyqan pajisjesh elektronike.
- A keni televizorė me ngjyra?
- Po, kemi.
- Ma jepni njė tė kuq, ju lutem...

Nė palestėr

Shkon njė i ri nė palestėr dhe i thotė instruktorit:
- Dua tė bėhem joshės pėr femrat. Ku tė filloj?
- Ja e ke aty jashtė, te bankomati...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 20/11/2013, 09:00

Merimanga

Kur merimanga ia mori veturėn biondes, ajo shkoi pėr ta kėrkuar nė kopshtin zoologjik...

Koha shėron plagėt

Pse biondja e ka vėnė orėn mbi plagė?
Sepse ka dėgjuar qė koha shėron plagėt.

Ndjenja e padefinuar

Ēfarė ėshtė ndjenja e padefinuar?
Kur vjehrra prish veturėn tėnde nė aksident dhe vdes.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 20/11/2013, 09:01

Biografia e femrės

Deri 20 vjeēe – e egėr si Azia.
20-30 vjeēe – e nxehtė si Afrika.
30-40 vjeēe – teknikisht e ndėrtuar si Amerika.
40-50 vjeēe – e shpenzuar si Evropa.
50-60 vjeēe – e pakalueshme si Australia.

Tifozi i flaktė

- A ke dėgjuar se nė Madrid tė dielėn do tė shkojė “Bon Jovi”?
- S’ka lidhje, kushdo qoftė, Ronaldo ka me ia dhanė tre gola...

Pjesa e parė?

Derisa tifozėt po largoheshin nga stadiumi, njė polic e pyeti njėrin:
- Sa pėrfundoi ndeshja?
- Zero-zero.
- E pjesa e parė?
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Princesha... prej 20/11/2013, 09:10

Ai : Tee Putha ...!!
Ajo : C'fare Ben Idjot...!!
Ai : Te Putha S'te Pelqeu..?!
Ajo : Jooooo...
Ai : E T'Puth Prape..?!
Ajo! Waaaa Ky Qenka Injorant..Cfar Ben Kshu....!!
Ai: Te Mora Puthjen Qe Te Dhash .
Ajo : E Kush Te Tha Ta Merrje.?? Sille Ketu Shpejt ˝PutHjen
KISS °Barcaleta° - Faqe 11 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 20/11/2013, 09:13

Hahahhahahahhaha...eh puthja!>
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Princesha... prej 20/11/2013, 09:14

Beni kthehet nga shkolla dhe i thote te atit se ka marre 4 ne matematike.
I Ati: -Pseeee?
Beni: -Mesuesi me pyeti sa bejne 2×3 dhe une i thashe 6.
I Ati: -Po aq bejne!
Beni: -Pastaj ajo pyeti sa bejne 3×2?
I Ati: -Ku mutin eshte ndryshimi?
Beni: -Po tamam keshtu i thashe edhe une!
LOL LOL LOL LOL LOL LOL °Barcaleta° - Faqe 11 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Plaku
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6067
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11453
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Plaku prej 3/1/2014, 11:48

Eh, krenaria
Njė femėr e padit njė mashkull pėr ekspozim seksual dhe dalin nė gjykatė.
Femra: Unė isha duke u kthyer nga puna dhe veē kur e pash...
Mashkulli: Gėnjen, gėnjen...
Femra: Mė doli pėrpara, uli pantallonat...
Mashkulli: Gėnjen, gėnjen...
Femra: Dhe e nxori ‘organin’ e tij rreth 25 cm...
Mashkulli: Eh, aty, ēka ėshtė e vėrtetė, e vėrtetė...°Barcaleta° - Faqe 11 16a8jcz
Plaku
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6067
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11453
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Plaku prej 3/1/2014, 11:53

Chati nė Facebook
Ai: Tung
Ajo: Smile
Ai: Shumė e bukur je.
Ajo: Smile
Ai: A dalim pėr kafe?
Ajo: Smile
Ai: A tė vi tė tė marr me X5 dhe shkojmė diku?
Ajo: OK! Veē sa tė vishem edhe dal para banese°Barcaleta° - Faqe 11 16a8jcz
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Natalie prej 6/8/2015, 17:53

°Barcaleta° - Faqe 11 Z°Barcaleta° - Faqe 11 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Natalie prej 6/8/2015, 17:53

°Barcaleta° - Faqe 11 Images?q=tbn:ANd9GcQL5n2pDLgxj9Bw93muVVJCGNZ3vn8NMTexHSbcNmY9eEn1BESj°Barcaleta° - Faqe 11 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c

Sponsored content

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 20/11/2019, 20:36