Pėrralla

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Na ishte.... 6Vizitor1426avatarShiko mesazhin e fundit prej 23/7/2013, 20:48
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   perralla 5Albatros2833Pėrralla 981-72Shiko mesazhin e fundit prej 13/4/2011, 23:21
nga Adrian
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   folklori korcar 4goca mikit2607Pėrralla 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 2/12/2010, 15:37
nga goca mikit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Peralla e Shqiponjes 2Vizitor1547Pėrralla 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 21/7/2010, 18:00
nga rinora
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ti dhurosh njė buzėqeshje njė vogėlushi 6Vizitor1372Pėrralla 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 9/1/2010, 15:32
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Borebardha dhe shtate xhuxhat 1Vizitor9999Pėrralla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/12/2009, 15:46
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   KĖSULKUQJA 0Vizitor9999Pėrralla 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 8/7/2009, 11:06
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   " Gjysėm Hėna " 0LePuRuShJa1175Pėrralla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/9/2008, 11:12
nga LePuRuShJa
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 30/5/2020, 19:11