Histori tė Ndryshme

Lajmėrim & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Histori domethėnėse! 10LePuRuShJa1031Histori tė Ndryshme 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 7/12/2014, 19:32
nga Princesha...

Temat

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   MENDIME TĖ URTA AUTORIALE 1Vizitor1422Histori tė Ndryshme 180-2910Shiko mesazhin e fundit prej 23/10/2015, 17:55
nga agusto
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Unė jam njė kėngėtar. 0Princesha...593Histori tė Ndryshme 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 21/6/2015, 17:47
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kiev, dashuri mes barikadave, protestuesja dashurohet me policin! 0LePuRuShJa712Histori tė Ndryshme 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/2/2014, 16:46
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Zemra i ndaloi 17 herė, por mbijetoi! 0LePuRuShJa798Histori tė Ndryshme 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 21/12/2013, 09:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   pse foshnja ne duart e lypses eshte gjithmon ne gjume? 0Princesha...722Histori tė Ndryshme 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 2/9/2013, 14:40
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Rreze Abdullahu, njė Ana Frank e Kosovės  0Vizitor644Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 7/1/2013, 11:51
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Piramida e parė dhe mė e madhe nė botė ishte ilire?  0Vizitor782Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 27/12/2012, 14:51
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   ...PA TITULL.... 2Vizitor986Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 17/7/2012, 10:21
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Njė gotė qumėsht...!! 0LePuRuShJa942Histori tė Ndryshme 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/5/2012, 17:15
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kushtuar Nėnės ......!! 0LePuRuShJa1333Histori tė Ndryshme 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/5/2012, 20:55
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   TAKIMI I VDEKJES 0Vizitor979Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 21/5/2012, 16:59
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Historia e dy lapsave...!! 0LePuRuShJa937Histori tė Ndryshme 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/5/2012, 13:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pema e Problemeve...!! 0LePuRuShJa925Histori tė Ndryshme 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/5/2012, 09:14
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pasuria dhe Varfėria...!! 0LePuRuShJa1199Histori tė Ndryshme 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/5/2012, 09:04
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Violinisti...!! 0LePuRuShJa772Histori tė Ndryshme 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/5/2012, 08:56
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kutia Bosh...!! 0LePuRuShJa835Histori tė Ndryshme 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/5/2012, 08:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Guri Blu ...!! 0LePuRuShJa937Histori tė Ndryshme 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/5/2012, 08:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Telefonata ... 3Arian1072Histori tė Ndryshme 1596-30Shiko mesazhin e fundit prej 2/5/2012, 23:22
nga Arian
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nėna dhe Djali ...!! 1LePuRuShJa1175Histori tė Ndryshme 1753-52Shiko mesazhin e fundit prej 22/1/2012, 17:04
nga Tesa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dua edhe unė njė Nėnė ...  0LePuRuShJa1156Histori tė Ndryshme 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/12/2011, 16:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   “Muaj katastrofash”, historia e rrallė e ēiftit suedez 0LePuRuShJa1114Histori tė Ndryshme 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 8/4/2011, 10:14
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i rilexo   Eskili,ky humbes i madh nga Ismail Kadare 0anisa berzani1671Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 1/3/2011, 18:48
nga anisa berzani
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nusja tetovare i ikė burrit kur po fillonte ceremonia 0Vizitor1308Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 10/11/2010, 16:07
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Bleona Mata dhe ne te gjithe !  0Vizitor1408Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 9/11/2010, 12:50
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Historia e fatit te njeriut 1Vizitor1546Histori tė Ndryshme 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 19/10/2010, 11:15
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   SI MBAHET NJE SHOQERI ? 0Vizitor1393Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 19/10/2010, 11:12
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Historia frymėzuese e tre vjeēarit Xhosh Duonē 0Albatros886Histori tė Ndryshme 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 19/10/2010, 11:02
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Rruga e ligjit apo ligji i rruges 1Kleandra1053Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 12/10/2010, 21:39
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Fati i Njerit 1Vizitor1059Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 1/5/2010, 10:10
nga majlinda
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   ''Dita e Verės'', njė festė e ardhur nga lashtėsia 0Albatros2495Histori tė Ndryshme 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 14/3/2010, 18:15
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kompozitori qė bėri epokė nė Evropė 0Albatros1382Histori tė Ndryshme 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 9/3/2010, 22:53
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Napoleoni dhe Jozefina 0Albatros873Histori tė Ndryshme 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 28/2/2010, 16:45
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Fėshfėrima e Taosit, misteri qė po ēmend qytetin 0Albatros896Histori tė Ndryshme 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 28/2/2010, 16:43
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Helena e Trojės, misteri i ikonės sė tradhtisė 0Albatros921Histori tė Ndryshme 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 28/2/2010, 16:40
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ēfarė arsimimi duhet tė ketė njė president i ShBA-ve? 0Albatros823Histori tė Ndryshme 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 28/2/2010, 16:37
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Portret, njė vėshtrim i ri pėr tė dashurėn e Hitlerit, Eva Braun 0Albatros818Histori tė Ndryshme 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 28/2/2010, 16:36
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   VAZOJA E JETES 0Vizitor1217Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 25/1/2010, 11:31
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   MESIME PER JETEN 0Vizitor2379Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 25/1/2010, 11:20
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Harta Te Trojeve Shqiptare, Balkanike etj 10Vizitor2144Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 27/12/2009, 20:52
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Thashethemet, kjo sėmundje e pashėrueshme 0Vizitor1046Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 17/10/2009, 21:56
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Njė histori e vėrtetė miqėsie ... 2LePuRuShJa1293Histori tė Ndryshme 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 25/8/2009, 21:45
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Krahėt e nėnės! 2LePuRuShJa1109Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 25/8/2009, 08:14
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Historia Shqiptare 9Vizitor1634Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 6/7/2009, 09:28
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Bukuria e njė zemre tė dhimbsur! 2LePuRuShJa1904Histori tė Ndryshme Oeiltu10Shiko mesazhin e fundit prej 23/3/2009, 21:11
nga DIP LOVER
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   PLANET SERBE PĖR SPASTRIMIN ETNIK DHE KOLONIZIMIN E KOSOVĖS GJATĖ LUFTĖS SĖ DYTĖ BOTĖRORE 1Vizitor1311Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 24/2/2009, 09:31
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   KOLONIZIMI SLLAV GJATĖ JUGOSLLAVISĖ SOCIALISTE: Planet pėr zbatimin e kolonizimit 1Vizitor1053Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 24/2/2009, 09:18
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kristo Luarasi dhe Frashėrllinjtė 1Vizitor920Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 24/2/2009, 09:12
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Historia e " Vajzės me Biskotat " 2LePuRuShJa1315Histori tė Ndryshme 26-81Shiko mesazhin e fundit prej 30/1/2009, 11:47
nga Arlo
Asnjė mesazh i rijo   Mėrgimi !! 1LePuRuShJa1110Histori tė Ndryshme 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 29/10/2008, 21:13
nga Vizitor
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 3/6/2020, 05:43