Poezi nė Foto

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Foto & shprehje!!! 1, 2, ... , 31, 32787Natalie10313Poezi nė Foto 1795-44Shiko mesazhin e fundit prej 17/11/2017, 13:23
nga Natalie
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Poezi nė Foto 1, 2, ... , 14, 15354LePuRuShJa10144Poezi nė Foto 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 21/12/2016, 20:02
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pezi & Shprehje nė Foto Frengjisht! 1, 2, ... , 25, 26627LePuRuShJa10042Poezi nė Foto 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 31/10/2014, 14:57
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   PoEzI Nė FoTo NGa LePuRuShJa • ● • ●  1, 2, 364LePuRuShJa6017Poezi nė Foto 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/10/2014, 20:15
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Fjala "Tė Dua" nė gjuhė tė ndryshme ... 1, 2, ... , 32, 33804LePuRuShJa10312Poezi nė Foto 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/3/2014, 09:53
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   °° ~ °° 8 Marsi °° ~ °° 1, 229LePuRuShJa9999Poezi nė Foto 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 8/3/2014, 12:15
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Gėzuar 14 Shkurtin ... Foto ... Imazhe! 1, 2, ... , 6, 7160Vizitor10027Poezi nė Foto 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/2/2014, 15:43
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Poezi ne foto nga Arlo  1, 2, 3, 488Arlo10233Poezi nė Foto 26-81Shiko mesazhin e fundit prej 11/11/2013, 16:23
nga Arlo
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetYllė   Foto & shprehje!!! 1, 2, ... , 39, 40991Natalie10107Poezi nė Foto 1753-52Shiko mesazhin e fundit prej 23/12/2012, 00:33
nga Tesa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   °°~°° Poezi Nė Foto Lėvizėse °°~°° 1, 2, ... , 4, 5106LePuRuShJa10059Poezi nė Foto 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 18/12/2012, 12:36
nga Selime Doli
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetBuzqeshje   ღ Njė Poezi nė Foto nga LePuRuShJa ღ 1, 2, ... , 28, 29708LePuRuShJa10113Poezi nė Foto 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/12/2012, 07:12
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Poezi nė foto Gjermanish! 1, 2, ... , 5, 6127Vizitor9999Poezi nė Foto 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 27/9/2012, 15:17
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   PoezI Ne FotO....(NataliE)..♪ 1, 227Natalie9999Poezi nė Foto 2124-18Shiko mesazhin e fundit prej 11/7/2012, 16:39
nga Kushtrimi4
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Poezi nė foto Anglisht! 1, 244LePuRuShJa9999Poezi nė Foto 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/5/2012, 17:35
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   ~**Poezi ne foto nga Dino**~ 21Dino5817Poezi nė Foto 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 15/5/2012, 23:05
nga Dino
Asnjė mesazh i rikolor   Poezi ne foto nga Jana...! 2Dino1316Poezi nė Foto 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 29/9/2010, 14:53
nga flori flor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Poezi tė shkruara nga antarėt 13LePuRuShJa9999Poezi nė Foto 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/9/2010, 15:36
nga LePuRuShJa
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetShigjet   Poezi nė foto 1, 2, ... , 39, 40990LePuRuShJa10103Poezi nė Foto 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/6/2010, 10:08
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Poezi me foto nga BeLti 4SmOoThy`2738Poezi nė Foto 250-16Shiko mesazhin e fundit prej 19/5/2010, 16:45
nga SmOoThy`
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Poezi nė foto Italisht! 5Moza8183Poezi nė Foto 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 19/2/2010, 11:10
nga Dino
Moderatorėt
Arlo, Moderator/e
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 30/5/2020, 19:05