Poezi nė Video

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   poezi prekese ne foto 0Plaku1070Poezi nė Video 209-55Shiko mesazhin e fundit prej 22/1/2014, 21:43
nga Plaku
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   DHIMBJE..... 3Vizitor1174Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 12/9/2013, 10:26
nga keterin
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   jo nuk mundem te harroj 2Vizitor946Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 27/6/2011, 13:04
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Krijim KRIJUESVE  4zanaaaaa786Poezi nė Video Oeiltu10Shiko mesazhin e fundit prej 28/5/2011, 10:16
nga zanaaaaa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Poezi Vetėm Pėr Ty 5Vizitor987Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 14/2/2011, 08:31
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Poezi dashurie 2Vizitor1178Poezi nė Video 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/1/2011, 17:51
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Poezi dashurie ne video 13Moza1533avatarShiko mesazhin e fundit prej 6/1/2011, 18:13
nga Kleandra
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Poezi qė tė mbytė dhe tė len prap tė jetoshė..... 1LePuRuShJa907Poezi nė Video 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/12/2010, 17:49
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Per zemren time qe ndodhet larg.... 0LePuRuShJa1622Poezi nė Video 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/6/2010, 12:51
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   poezi dashurie shpirti im je ti 0Vizitor1878Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 9/4/2010, 15:11
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   poezi dashurie me mungon 0Vizitor3762Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 9/4/2010, 15:10
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Poezi Prekese (Histori Dashurie) 0Dino3766Poezi nė Video 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 19/2/2010, 11:46
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Histori dashurie, Agoni dhe Fiona [ e vertet ] 0Vizitor1417Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 23/1/2010, 22:39
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   POEZI DASHURIJE BURIMBANULLA 0Vizitor1079Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 17/1/2010, 12:55
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   poezi dashurie Te dua 0Vizitor1412Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 8/1/2010, 11:46
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   poezi dashurie dhimbje 0Vizitor2663Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 8/1/2010, 11:43
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   TY QE TE DUA AQ SHUM....... 0Vizitor969Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 2/1/2010, 08:45
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Poezi E Dhimbėshme 0Vizitor983Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 14/12/2009, 08:28
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pikture ne rere (video) 12Albatros813Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 5/9/2009, 10:54
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Poezi : ''Enderra'' 0Vizitor863Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 28/8/2009, 07:43
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   FOTO DHE POEZI DASHURIE---VETEM PER TY..... 0Vizitor2254Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 28/8/2009, 07:41
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Poezi per ty 0Vizitor820Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 18/8/2009, 08:07
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   gjithmon ne zemren time 0Vizitor765Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 16/7/2009, 01:08
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   poezi lamtumir nga xhati 0Vizitor1429Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 16/7/2009, 01:07
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Te dua shpirt 0Vizitor1045Poezi nė Video 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 29/6/2009, 07:54
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pėr Ty .... 2LePuRuShJa1055avatarShiko mesazhin e fundit prej 17/2/2009, 17:27
nga rober
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   LoVe PoEmS 0LePuRuShJa853Poezi nė Video 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 29/4/2008, 12:50
nga LePuRuShJa
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 6/6/2020, 00:35