Moda , Bukuria dhe Estetika

Lajmėrim & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Ē'ėshtė bukuria pėr ju..? 3Princesha...748Moda , Bukuria dhe Estetika 2262-61Shiko mesazhin e fundit 12/12/2014, 08:48
nga Princesha...

Temat

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Parfumet mė tė mira pėr femra pėr 2015! 1LePuRuShJa1500Moda , Bukuria dhe Estetika 2262-61Shiko mesazhin e fundit 10/8/2015, 08:15
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Fustanet elegante tė Blanka Matragi! 0LePuRuShJa659Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 9/12/2014, 00:02
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nuset e Gio, njė koleksion pėr tė ėndėrruar! 1LePuRuShJa616Moda , Bukuria dhe Estetika 2262-61Shiko mesazhin e fundit 7/12/2014, 19:36
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Glamour me njė tutu! 0LePuRuShJa614Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 7/12/2014, 09:28
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Buzėkuqet vjeshtė/dimėr 2014-15, tė gjitha ngjyrat mė cool! 0LePuRuShJa657Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 7/10/2014, 18:09
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    9 produkte natyrale pėr njė fytyrė plot shkėlqim! 0LePuRuShJa744Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 7/10/2014, 17:29
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Giorgio Armani make up vjeshtė/dimėr 2014-15! 0LePuRuShJa664Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 7/10/2014, 17:27
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kėpucėt vjeshtė/dimėr 2014-15! 0LePuRuShJa669Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 7/10/2014, 17:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Maxi pull, tendenca pėr njė vjeshtė/dimėr tė ngrohtė! 0LePuRuShJa618Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 30/9/2014, 18:32
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Trendi i modės vjeshtė/dimėr 2015, e bardhė si bora! 0LePuRuShJa668Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 30/9/2014, 18:06
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Desigual, pėr njė vjeshtė me ngjyra! 0LePuRuShJa725Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 26/9/2014, 16:54
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Krijohet pasqyra qė ju tregon si tė bėni makijazhin! 0LePuRuShJa620Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 24/9/2014, 18:14
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Vishnje, ngjyra nė modė e vjeshtės 2014! 0LePuRuShJa629Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 24/9/2014, 18:13
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tendenca jeans vjeshtė/dimėr 2014-15! 0LePuRuShJa696Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 24/9/2014, 18:05
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Sa mė pak grim, mė mirė pėr fytyrėn tuaj! 0LePuRuShJa668Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 5/9/2014, 19:05
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Grimi, tendencat vjeshtė/dimėr 2014-15! 0LePuRuShJa711Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 29/8/2014, 14:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ēantat Lady Dior vjeshtė/dimėr 2014-15! 0LePuRuShJa740Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 29/8/2014, 14:34
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Make up, mė tė mirat e dimrit! 0LePuRuShJa693Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 29/8/2014, 13:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ēfarė pėrmbajnė nė tė vėrtetė buzėkuqėt tanė? 0LePuRuShJa708Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 29/8/2014, 13:46
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ja si tė zgjasni jetėgjatėsinė e produkteve kozmetike! 0LePuRuShJa604Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 29/8/2014, 13:42
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Fustanet e nuseve 2015, nė trend mėngėt e gjata! 0LePuRuShJa622Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 27/8/2014, 20:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    7 gjėra qė tė bėjnė tė dukesh mė interesant! 0LePuRuShJa697Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 27/8/2014, 09:54
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Sekretet pėr tė qenė tė bukura! 0LePuRuShJa677Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 27/8/2014, 09:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Vishuni me blu elektrike! 0LePuRuShJa661Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 1/8/2014, 19:02
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Veshjet: ngjyrat e duhura pėr lėkurė tė ēelur! 0LePuRuShJa636Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 24/7/2014, 09:11
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Moda fluor pėr verėn 2014! 0LePuRuShJa630Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 14/7/2014, 17:32
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Sipas ngjyrės sė syve zgjidhni edhe nuancat e tonit! 0LePuRuShJa724Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 12/7/2014, 15:13
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Vetulla voluminoze, trend pėr pranverė/verė 2014! 0LePuRuShJa662Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 9/7/2014, 17:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Sandalet ortopedike, modelet mė trendi tė sezonit! 0LePuRuShJa664Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 9/7/2014, 17:20
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Koleksioni i mrekullueshėm i fustaneve te nuseve nga Ada Heftez 2014! 0LePuRuShJa598Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 9/7/2014, 17:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kremi i fytyrės pėr nė verė, tė zgjedhim atė tė duhurin! 0LePuRuShJa607Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 9/7/2014, 16:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Twin Set, koleksioni i kostumeve tė plazhit verė 2014! 0LePuRuShJa667Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 9/7/2014, 16:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Sekretet e njė nxirjeje qė zgjat! 0LePuRuShJa626Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 9/7/2014, 16:09
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Grimi nė tendencė? Bojė qielli! 0LePuRuShJa596Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 7/7/2014, 20:05
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kėpucė verore, pėr njė stil unik! 0LePuRuShJa647Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 7/7/2014, 20:03
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Trendet e kėpucėve me taka! 0LePuRuShJa697Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 6/7/2014, 00:32
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Vera me shorts, modelet nė tendencė! 0LePuRuShJa629Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 6/7/2014, 00:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Beauty must have pėr tė pasur gjithmonė me vete! 0LePuRuShJa656Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 6/7/2014, 00:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Make up nė provėn e detit! 0LePuRuShJa646Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 6/7/2014, 00:08
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tendenca verė 2014, me njė hap me modėn! 0LePuRuShJa673Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 2/7/2014, 15:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Fustanet e nuseve Mori Lee koleksioni pėr 2015! 0LePuRuShJa692Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 2/7/2014, 15:09
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Maskė me mjaltė dhe karota pėr fytyrėn! 0LePuRuShJa558Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 1/7/2014, 18:33
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Nuancat e rozės pėr verėn! 0LePuRuShJa658Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 1/7/2014, 18:10
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    E zeza ėshtė shik... edhe nė verė! 0LePuRuShJa702Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 30/6/2014, 22:44
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Maskė pėr flokė tė thatė dhe tė dėmtuar nga dielli! 0LePuRuShJa638Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 30/6/2014, 11:02
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tregoni kujdes me grimin gjatė verės! 0LePuRuShJa609Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 30/6/2014, 10:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Look i viteve 50 pėr njė verė prej pin up! 0LePuRuShJa661Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 28/6/2014, 01:24
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Si tė kujdesesh pėr lėkurėn nė temperatura tė larta! 0LePuRuShJa608Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 28/6/2014, 01:19
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Vipat qė ishin veshur mė bukur javės qė shkoi! 0LePuRuShJa641Moda , Bukuria dhe Estetika 1-74Shiko mesazhin e fundit 26/6/2014, 00:25
nga LePuRuShJa
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 29/9/2022, 03:09