Ajo dhe Ai ...

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 17/6/2011, 11:01

Ajo dhe Ai ... 5310

Ajo: E urrejė faktin qė je mė i gjatė se unė...
Ai: Ky ėshtė njė avantazh....
Ajo: Ē'farė?....
Ai: Kur unė tė pėrqafojė ti mund tė dėgjoshė zemrėn time qė rreh vetėm pėr ty...!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/7/2011, 12:22

Ajo dhe Ai ... 1612

Ajo: Mė thuaj njė vėnd tė bukur..?? Ai: Eja nė krahėt e mi.....!!
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga Vizitor prej 12/7/2011, 12:28

ai : te dua , ajo : e un te dua , ai : dhe un te dua , ajo : dhe un te dua prap ai : dhe un te dua m shum ... ^_^

Ajo dhe Ai ... 74176_140526625998063_125338090850250_235898_122084_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga Vizitor prej 12/7/2011, 12:30

Ajo: " Cfare ben!? " .. "Ai: " Flas me vajzen qe dua!" ..Ajo: " Ah.. Okk! " dhe
fillon te qaje.- Ai: :" Ajo nk e di qe e dua!- Ajo:" Dhe perse nk ia thua?"...-
Ai:"Ok...tani do e bej!- " Ajo:"Ok!"- Ai:" Duhet te te them dicka!- Ajo:" Me
thuaj!"- Ai: " Te dua.....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga Vizitor prej 12/7/2011, 12:38

Ai: Ti per mua je nje fytyre me shum ne bote.. Ajo: Dhe
ti nje tjeter idiot ne rruge!... *Pasi u larguan,
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga Vizitor prej 12/7/2011, 12:39

Ai: Nje fytyre me shum, qe me le pa fryme sa here qe e shikoj ♥ . . . Ajo: Nje tjeter idiot, qe do jepja gjithcka per ta pasur afer!.LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/7/2011, 16:00Ajo: zemėr jamė sėmurė
Ai: ēke moj..??
Ajo: mė dhemb zemra
Ai: aha unė thashė se mos do vdisje....!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Adrian
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga Adrian prej 12/7/2011, 16:02

@LePuRuShJa shkruajti:

Ajo: zemėr jamė sėmurė
Ai: ēke moj..??
Ajo: mė dhemb zemra
Ai: aha unė thashė se mos do vdisje....!!
Ajo dhe Ai ... 27919 Ajo dhe Ai ... 27919 Ajo dhe Ai ... 27919 Ajo dhe Ai ... 27919 Ajo dhe Ai ... 27919 Ajo dhe Ai ... 27919 Ajo dhe Ai ... 27919 Ajo dhe Ai ... 27919 Ajo dhe Ai ... 27919
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/7/2011, 16:04

Mos qeshėėėėėėėėė .. RAF RAF

PUCE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Adrian
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga Adrian prej 12/7/2011, 16:07

Ajo dhe Ai ... 724516 Me beri me qesh ...Vallaj se mendoj qe po vdes...e tha tani jem i lire....ashtu qesha mendoj se do jet i lire tani... Ajo dhe Ai ... 27919 Ajo dhe Ai ... 27919 Ajo dhe Ai ... 27919 se Femrat ekan fut shejtanin shishe ... edin ti ket fjal popullore apo sedine.... Ajo dhe Ai ... 27919 Ajo dhe Ai ... 27919Ajo dhe Ai ... 2da1bf11
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/7/2011, 16:09

Hahahahhaa jooooooooooooo se diii ... lol! lol! lol! Dhe unė pėr shaka tė shkrujta ... LOLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Adrian
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga Adrian prej 12/7/2011, 16:11

Po Prah e Kuptova.... Ajo dhe Ai ... 78252 Je shume e mire... Ajo dhe Ai ... 439225 Ajo dhe Ai ... 439225Ajo dhe Ai ... 2da1bf11
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/7/2011, 16:13

Gjithashtu dhe ti ... Tekamxhan TekamxhanE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Adrian
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga Adrian prej 12/7/2011, 16:18

Ajo dhe Ai ... 78252Ajo dhe Ai ... 2da1bf11
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/7/2011, 22:42

Ajo dhe Ai ... 1zn4zzm

Vajza : Bėhem xheloze kur vajzat e tjera tė shikojnė ty ...

Djali : Ska rėndėsi, unė nuk tė tradhėtojė kurrė ....

Vajza : Pse ?

Djali : Sepse ti ke diēka qė ato nuk e kanė ...

Vajza : E ē'farė na qenka kjo .... ??

Djali : Zemrėn time ..... SmileE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/7/2011, 17:47

Ai: Mund tė tė bėjė njė Foto . ?!

Ajo: Pėrse..?!

Ai: Pėr t'ja treguar Fėmijėve tė mi sesi dukej Mamaja e tyre kur ishte e re..!!
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga Vizitor prej 18/7/2011, 18:09

Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO ..
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/7/2011, 18:17

Saranda shkruajti:Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO ..

Shumė e bukur po duke e lexuar mė bėri me qesh .. Smile JO JO JO

xxx xxx xxxE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga Vizitor prej 18/7/2011, 18:20

Ajo dhe Ai ... 702172 Ajo dhe Ai ... 702172
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/7/2011, 16:22

Ajo: Sa orė nė ditė mendonė pėr mua zemėr?!

Ai: 16 orė...

Ajo: 16 ?! ... po 8 orėt tjera ?!

Ai: 8 orėt e tjera jamė duke tė ėndėrruar nė gjumė ♥ !!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/7/2011, 16:29

Ai: A mund tė tė Pėrqafojė ?!

Ajo: Jooooo !!

Ai: Mė Dėgjove Se ēfarė thashė ?!

Ajo: Po...

Ai: Ēfarė tė thashė ?!

Ajo: A mund tė mė Pėrqafoshė ?!

Ai: Po Mundesh !!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/7/2011, 16:35

Ai : Zemėr dua tė tė themė diēka...

Ajo : Ēfarė?!

Ai : Kur tė shkoshė sotė nė Shtėpi Falenderoje Mamin tėnd pėr mua !

Ajo : Ok, po pse ?!

Ai : Falenderoje sepse ajo Lindi njė Ėngjėll nė kėtė Tokė qė ėshtė Jeta ime!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Adrian
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga Adrian prej 19/7/2011, 16:39

@LePuRuShJa shkruajti:Ai : Zemėr dua tė tė themė diēka...

Ajo : Ēfarė?!

Ai : Kur tė shkoshė sotė nė Shtėpi Falenderoje Mamin tėnd pėr mua !

Ajo : Ok, po pse ?!

Ai : Falenderoje sepse ajo Lindi njė Ėngjėll nė kėtė Tokė qė ėshtė Jeta ime!!!
duartrokitje duartrokitje duartrokitje duartrokitje Ajo dhe Ai ... 2961154995 Ajo dhe Ai ... 2961154995 Ajo dhe Ai ... 2961154995 Ajo dhe Ai ... 2961154995
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/7/2011, 16:44

Tekamxhan Ajo dhe Ai ... 2961154995 Ajo dhe Ai ... 2961154995 Ajo dhe Ai ... 2961154995E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/7/2011, 16:49

Djali : Mė do mė shumė se Familjen ?!
Vajza : Jo !
Djali : Pse ?!
Vajza : Ja ti themė unė arsyet !
Kur kamė filluar tė eci jamė rrėzuar , por ti nuk ishe aty pėr tė mė ngritur mua . . . ishte Mamaja ime !
Kur dilja jashtė nė dimėr ishte ftohtė , ti nuk ishe aty pėr tė mė pėrqafuar mua... Babai im ishte !
Kur qaja se doja tė luaja ti nuk ishe aty pėr tė mė dhėnė lodra , vėllai dhe motra ime ishin !
Familja ime ėshtė mė e ēmuar se ēdo gjė tjetėr ....!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Buzqeshje Re: Ajo dhe Ai ...

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 30/5/2020, 19:29