Horoskopi Pėr Vitin 2012!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi Pėr Vitin 2012!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 3/1/2012, 15:34

Horoskopi Pėr Vitin 2012!! 098

Dashi
2012
Horoskopi Pėr Vitin 2012!! Images
Viti 2012 do jete shume i animuar per te gjithe dashet. Takime te rendesishme per jeten profesionale, dashuri me shikim te pare, udhetime interesante dhe plot surpriza do te kete. Persa i perket dashurise per ciftet, po e pershkruajme me nje fjale “lumturi”. Nese ne nje moment shfaqen disa veshtiresi flisni me njeri-tjetrin sepse vetem keshtu do i zgjidhni. Per beqaret jeta do te ndryshoje teresisht. Pervec dashurise me shikim te pare, disa mund te kene edhe rikthim te nje dashurie te madhe te koheve te shkuara. Ne pune do iu hapen porta te reja drejt suksesit. Mos nxitoni shume dhe reflektoni mire per cdo gje para se te merrni vendime. Beni pak kujdes me financat. Shpenzimet e pamenduara mire mund t’iu prishin shume pune! Dhimbjet muskulore do iu shoqerojne gjate gjithe vitit. Mundohuni te ruani ekuilibrin ushqimor dhe te pini sa me shume lengje. Muajt me me fat do jene janari dhe shkurti per dashurine dhe punen, ndersa tre muajt e fundit te vitit do jene me te favorshem per shendetin.


Demi
2012
Horoskopi Pėr Vitin 2012!! Images
Kembengulja juaj me ne fund do te jape fryte te dashur dema. Te gjithe yjet do e kene veshtrimin nga ju kete vit dhe do iu mbrojne. Shume ngjarje qe fillimisht do iu duken si negative do kene nje ndikim shume pozitiv! Do iu dalin para mjaft sfida te cilat do i perballoni me sukses. Jeta ne cift do te forcohet me shume dhe gjerat do behen edhe me serioze. Beqaret nuk do jene me te merzitur. Dashuria do te shfaqet per ju me kusht qe te dilni neper takime. Ne pune duhet te jeni me te hapur dhe te largoni pesimizmin i cili nuk do iu coje asgjekundi. Mos kini frike te hidhni hapa te medhenj, por shikoni mire ku do shkelni. Gjithsesi duhet thene se ne nje moment ju do e gjeni celesin per te hapur dyert e medha. Me financat do tregoheni pak impulsive dhe do beni disa gabime. Gjithsesi planetet do i keni ne krah dhe nuk do lejojne qe ju te mbeteni me xhepat bosh. Doni te beni ndryshime ne fytyre? Pse jo. Kujdes me ushqimin e tepert sepse do shendosheni shume. Muajt me me fat do jene janari, maji, qershori dhe dhjetori.
Binjaket
2012
Horoskopi Pėr Vitin 2012!! Images
Ky vit per binjaket do sjelle plot te reja. Pune e re, dashuri e re, etj. Pergatituni per ndryshime rrenjesore! Jeta sentimentale do kete ulje dhe ngritje. Ju kane ardhur ne maje te hundes historite pa te ardhme dhe takimet shpesh jo te kendshme. Duhet ta mesoni njehere e mire se per te ndertuar nje lidhje te forte duhet te jeni gati dhe te beni edhe disa leshime. Mbase nuk ka ardhur ende koha e duhur per ju. Beqaret do kene dashuri te reja por nuk do takojne personin e endrrave. Jeni merzitur qe keni qene gjithmone me poshte se te tjeret ne pune? Mbaroi me ne fund kjo periudhe. Ne 2012 do keni ngritje ne detyre dhe nje post te ri shume te rendesishem. Nese do iu kerkohet te beni negociata duhet te mendoheni mire dhe te kerkoni ndihme, sepse kjo nuk do jete pika juaj e forte. Ne sektorin e buxhetit do kete rritje te ndjeshme. Perfitoni! Me shendetin nuk do shkojne edhe aq mire punet. Kujdesuni me teper! Per dashurine muajt me fat do jene muajt e veres, ndersa per fushat e tjera kini parasysh tetorin dhe dhjetorin.

Gaforrja
2012
Horoskopi Pėr Vitin 2012!! Images
Cdo gje do shkoje me se miri gjate ketij viti per ju. Te gjithe ata qe iu rrethojne do iu vleresojne edhe me shume. Do zbuloni gjera te reja! Nese jeni ne cift partneri juaj do iu beje edhe surpriza. Mund te kete edhe ndonje dasem ose ndonje femije, por gjithsesi keto do i vendosni se bashku. Shmanguni nga debatet e forta qe mund te lindin ndonjehere dhe mesohuni te beni me shume durim. Per ciftet nuk eshte viti i duhur per nje lidhje te qendrueshme. Do kaloni sa nga nje histori tek tjetra. Mesoni te keni me shume besim tek vetja juaj! Te lodhur nga puna? Gjate ketij viti as qe duhet te kerkoni gje sepse gjithcka do vije si me porosi. Karizmi juaj do i habise te gjithe. Nese doni te filloni nje biznes tuajin eshte kohe e pershtatshme. Fati do ju shoqeroje ne planin financiar por perseri nuk duhet te rrezikoni shume. Shendeti nuk do jete i shkelqyer sidomos gjate 6 muajve te pare. Do keni dhimbje shpine, kujdes! Muajt me me fat do jene qershori dhe shtatori, ndersa per dashurine kini parasysh marsin dhe prillin.


Luani
2012
Horoskopi Pėr Vitin 2012!! Images
Gjate ketij viti do mund te realizoni projektet qe kishit menduar. Shume te vendosur dhe me besim te madh tek vetja do arrini atje ku doni. Ne dashuri tregohuni me te sinqerte dhe mbrojeni lidhjen tuaj nga cdo gje. Gjate disa muajve do kaloni edhe kriza pak te renda. Kujdes! beqaret do i shtojne takimet dhe do nisin miqesi te reja. Keto te fundit do mund te kthehen edhe ne ndjenja te forta. Ne pune do keni tendence te beni gjithcka menjehere. Mos u nxitoni. Degjojini here pas here edhe keshillat e familjareve te cilet do iu japin ide shume te vlefshme. Nese ne nje moment lindin tensione me koleget mundohuni t’i menaxhoni me kujdes dhe te tregoheni te matur. Financat do ndryshojne pergjate muajve. Do njihni periudha shume te favorshme, sidomos gjate muajve te pare por edhe tronditje qe do iu merzisin mjaft. Me pak fjale deri ne shtator gjerat do jene me te qeta, me pak do fillojne tronditjet. Shendeti do jete i mire dhe do jeni plot energji. Muajt me fat per dashurine do jene shkurti dhe korriku. Janari dhe shtatori per punen!
Virgjeresha
2012
Horoskopi Pėr Vitin 2012!! Images
Me ne fund gjate 2012-es do i kuptoni me mire aftesite tuaja dhe do jeni me te sigurte ne hapat qe do hidhni. Askush nuk do iu pengoje te realizoni projektet qe keni menduar. Beqaret deri me sot te zhgenjyer nga dashuria do kene plot te reja. Takimet do jene te shumta dhe sharmi nuk do iu mungoje per asnje moment. Nga fillimi i veres do gjeni dashurine e vertete dhe qe do zgjase pergjithmone. Atyre qe jane ne cift nuk do iu mungojne aspak idete per ta ndezur gjithmone atmosferen dhe per t’ia kaluar sa me mire. Do keni edhe nje udhetim qe e kishit enderruar prej kohesh. Ne pune do keni ambicie pa fund. Mendimet negative dhe skepticizmi i te tjereve nuk do ndikojne aspak ne planet tuaja. Pas nje pune te gjate do mblidhni edhe frytet. Me pak fjale do jete nje vit plot arritje profesionale. Fat do keni me parate, por duhat te dini si ta menaxhoni. Edhe rezistenca fizike edhe ajo morale do jene te shkelqyera. Perfitoni! Shkurti, prilli dhe shtatori, muajt ideale per jeten profesionale. Prilli, maji dhe qershori me teper per dashurine.
Peshorja
2012
Horoskopi Pėr Vitin 2012!! Images
Ashtu si zakonisht edhe gjate ketij viti do beni shume pyetje ne lidhje me ceshtjet qe nuk i keni shume te qarta. Mundohuni te ruani gjate gjithe kohes optimizmin. Fillimi i 2012-es do jete paksa delikat, por cdo gje do rregullohet shpejt. Persa i perket jetes ne cift do kete ulje dhe ngritje. Megjithate sa here te keni nevoje per mbeshtetje partnerin do ta keni prane. Beqaret do e dine me mire ate qe duan. Gjate ketij viti do deshironi te njihni persona te tjere, ndryshe nga ata qe keni njohur. Do keni fat! Ne sektorin profesional, edhe pse pak nga pak do arrini projektet qe kishit menduar. Disa mund te kene edhe ndryshime posti. Shkurt, ky vit do jete plot te mira dhe perparime profesionale. Ne gjashtemujorin e dyte duhet te beni pak me shume durim. Financat do jene gjate gjithe kohes te mbrojtura nga planetet. Nese ne nje moment keni disa veshtiresi merrni masat e duhura dhe ulni shpenzimet. Shendeti do kete lekundje, por nuk duhet ta leshoni veten. Prilli dhe shtatori do jene muajt me fat ne pune ndersa marsi dhe tetori per dashurine.
Akrepi
2012
Horoskopi Pėr Vitin 2012!! Images
Do kete goxha arritje kete vit, sidomos ne jeten profesionale. Mund te keni nje post te ri, te punoni ne nje sektor te ri, misione te reja, etj. Te Horoskopi Pėr Vitin 2012!! 822922 dhe ne harmoni te plote me partnerin ne 2012-en do kaloni plot momente te lumtura. Do filloni edhe projekte te rendesishme te cilat do te mbarojne brenda fundit te vitit. Mund te jete nje femije, blerja e nje shtepie, udhetim, etj. Beqaret do e marrin menjehere veten pas zhgenjimeve qe kane pasur. Plaget do sherohen dhe do filloni te njihni dike interesant. Ne pune do e zgjeroni edhe me teper fushen e betejes. Mund edhe te keni nderim te shefave, por nuk duhet te shqetesoheni. Me mire do te behet! Me financat duhet te perkujdeseni me teper dhe t’i menaxhoni me mire. Mos hezitoni te diskutoni per to edhe me partnerin apo me familjaret. Me shendetin do keni disa shqetesime. Mos u dekurajoni sespe ne kete menyre nuk do te sheroheni. Behuni optimiste! Janari dhe nentori do jene vendimtare per profesionin, ndersa gushti dhe tetori do iu sjelle fat ne sektorin e ndjenjave.
Shigjetari
2012
Horoskopi Pėr Vitin 2012!! Images
Viti 2012 do jete viti i reflektimit per te gjithe shigjetaret. Do reflektoni si per fatin tuaj ne dashuri ashtu edhe ne jeten profesionale. Per ciftet ky vit premton qendrueshmeri dhe siguri. Projektet tuaja do te realizohen dhe do arrini harmonine. Beqaret, te lodhur nga aventurat do kene me shume deshire te ndertojne nje lidhje me te forte. Sharmi juaj do jete mahnites dhe shume do te terhiqen nga ju. Beni zgjedhjen e duhur! Jeta profesionale do jete me e thjeshte dhe me e kendshme. Do beni hapa para ne karriere dhe do merrni “cmimin” qe keni enderruar aq shume. Disa kolege do iu mbeshtesin per te arritur sa me pare suksesin. Ne planin financiar mos kerkoni pasurim te menjehershem por ngjitini shkallet nje nga nje duke u treguar gjithmone te matur me shpenzimet. Me shendetin nuk do keni probleme shume te medha por here pas here stresi do iu pushtoje. Kujdes! Ne dashuri muajt me gat do jene muajt e veres, ndersa suksesin profesionale do e arrini ne tetor, nentor dhe dhjetor. Mbajini mend mire!
Bricjapi
2012
Horoskopi Pėr Vitin 2012!! Images
Do jeni me shume fat gjate ketij viti dhe do doni t’i shprehni sa me shume idete dhe ndjenjat. Ne dashuri do krijohet nje klime e ngrohte dhe shume sensuale. Dialogu dhe bashkepunimi do te mbizoteroje gjate gjithe kohes. Lidhja juaj do jete edhe me e forte sesa e kishit menduar. Zemrat e vetmuara do kene nje takim mjaft te rendesishem gjate pranveres dhe jeta e tyre mund te ndryshoje pergjithmone. Disa mund te shkojne edhe deri ne martese! Pergjegjshmeria e madhe qe keni ne pune do vleresohet mjaft nga koleget. Veshtiresite dhe pengesat nuk do iu trembin aspak, por do vazhdoni te realizoni ambiciet tuaja. Yjet do jene ne anen tuaj dhe do ua bejne gjerat me te lehta. Muajt me te mire per te pasur permiresime te buxhetit do jene tetori, nentori dhe dhjetori. Shfrytezojini! Gjete gjithe 2012-es shendeti do te permiresohet ndjeshem. Organizmi do perballoje edhe me lehte gripat dhe semundjet e lehta. Mundesite per te takuar personin ideal apo per te arritur kulmin kenaqesise ne cift do jene me te medha ne muajt korrik dhe gusht.
Ujori
2012
Horoskopi Pėr Vitin 2012!! Images
Ne pergjithesi viti i ri do jete pozitiv per ujoret. Ne disa periudha mund te perballeni edhe me veshtiresi profesionale apo sentimentale, por nuk duhet te panikoheni, gjithcka do kete per qellim evoluimin! Ciftet do kene permiresim te situaten me partnerin dhe momentet romantike do jene me te shumta. Gjate veres do merrni edhe vendime shume te rendesishme per te ardhmen. Beqaret nga ana e tyre do kene rrahje me te forta zemre dhe nje takim te jashtezakonshem. Mos e humbni kete mundesi te mire! Ne pune do perballeni shpesh me veshtiresi dhe do merziteni. Do kete disa momente ku do iu duhet te merrni edhe vendime te rendesishme dhe te perballeni me sfida. Ne muajt tetor dhe dhjetor do beni propozime te mira ne pune dhe do arrini sukses. Fati ne sektorin e financave nuk do iu mungoje. Rezistenca fizike do jete e mire ne pjesen me te madhe te kohes. Nese ne nje moment keni probleme me gjumin dhe ankthin, beni pak joga. Per me shume fat ne dashuri kini parasysh muajt janar dhe mars.Peshqit
2012
Horoskopi Pėr Vitin 2012!! Images
2012-a eshte viti i udhetimeve, reflektimit dhe dialogut ne cift. Perkushtojuni edhe pak me shume jetes familjare. Nese jeni te martuar dhe jeta ne cift nuk ju kenaq aq sa duhet eshte me mire t’i jepni fund. Nese jeta juaj eshte e lumtur, do e keni te veshtire te qendroni disa momente larg atij qe doni. Persa iu perket beqareve, do kene mundesi mjaft te mira te bien ne dashuri. Ne pune duhet te beni kujdes. Do perballeni ndonjehere me disa pengesa te cilat do e keni te veshtire t’i kaloni ne pune. Gjithsesi pjesa me e madhe e planeteve do jene ne anen tuaj. Muajt e pare te vitit do jene me te ngaterruarit. Kujdes! Me financat nuk do keni probleme dhe buxheti do jete i stabilizuar. Shendeti do jete i shkelqyer dhe do jeni gjithe kohes ne levizje. Rralle here do ndiheni te lodhur. Ata qe vuajne nga semundje kronike do kene permiresime. Janari dhe marsi do jene fatsjelles ne dashuri, ndersa ne pune do keni me teper fat gjate prillit dhe Majit. Shendeti do jete edhe me i mire dhe dinamik gjate qershorit.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Buzqeshje Re: Horoskopi Pėr Vitin 2012!!

Mesazh nga Natalie prej 3/1/2012, 15:41

shume flm :FLM: lepurushe qe na e nxore edhe pse une nuk besoj shume ne horoslopin.. :FLM: LULEHUGSHoroskopi Pėr Vitin 2012!! Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Horoskopi Pėr Vitin 2012!! 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Horoskopi Pėr Vitin 2012!!

Mesazh nga Arlo prej 3/1/2012, 17:40

Horoskopi Pėr Vitin 2012!! 192236 Horoskopi Pėr Vitin 2012!! 192236 Horoskopi Pėr Vitin 2012!! 192236 Horoskopi Pėr Vitin 2012!! 192236 Horoskopi Pėr Vitin 2012!! 192236 Horoskopi Pėr Vitin 2012!! 192236 Horoskopi Pėr Vitin 2012!! 192236 Horoskopi Pėr Vitin 2012!! 192236 Horoskopi Pėr Vitin 2012!! 192236 Horoskopi Pėr Vitin 2012!! 192236Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!

Sponsored content

Buzqeshje Re: Horoskopi Pėr Vitin 2012!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 26/5/2020, 13:56