BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+15
Princesha...
Plaku
Burrelsja
Arlo
Albatros
SamkaQika
Labja
AlbGenti
Natalie
BELISA
MARINO
Laura
Tesa
Dino
Arian
19 posters

Shkruani diēka tė bukur..!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫


<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122971
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260999
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa 23/5/2012, 19:13

First topic message reminder :

Janė 3 vendet mė me vlerė nė kėtė botė :

1: Vendi mė i bukur ėshtė tė jeshė nė zemrėn e dikujt.
2: Vendi mė i sigurtė ėshtė tė jeshė nė lutjet e dikujt.
3: Vendi mė komod ėshtė tė jeshė nė mendjen e dikujt....!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Universal
Universal
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫


<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 29/01/2017
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2
<b>Votat</b> Votat : 0

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Universal 29/1/2017, 00:16

Njerezit nuk i fitojme duke iu afruar sa me shume, por duke kuptuar ekzaktesisht se cila eshte distanca qe i jep afrimitetit jete!
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥


<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga MARINO 11/2/2017, 21:49

Ka nje ndryshim te madh ndermjet botes dhe zemres ♥ time,,,ne bote njerezit lindin per te vdekur nje dite...ndersa ne zemren ♥ time disa njerez lindin per te mos vdekur kurre...Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫


<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122971
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260999
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa 23/2/2017, 14:24

Dashuria ėshtė ndryshe nga tė qenit i dashuruar.
Dashuria ėshtė ajo qė mbetet pasi fluturat fluturojnė.

Valeria MolinaroE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫


<b>Shteti</b> Shteti : Shkruani diēka tė bukur..!!  - Faqe 21 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50617
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91677
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arlo 27/2/2017, 06:00

Thone, qe kur humbet dicka, atehere kupton rendesine e saj. Genjeshter e madhe! E verteta eshte, se gjithmone e vleresoje, por nuk prisje qe ta humbisje. Egoizmi triumfon mbi friken e humbjes. Gabimisht, kujtoje se disa njerez i ke te sigurt. Me pak fjale, nen hijen tende! Dhe te sigurtet tani u bene nostalgji dhe te shumekerkuar.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫


<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122971
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260999
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa 27/2/2017, 14:08

I dua shpirtin, i admiroj pamjen.
Sytė e tij qeshin, qeshin me po tė njejtėn forcė si shpirti..
I dua sytė..
E dua me zemėr, e adhuroj me mendje..
Ėshtė kaq e komplikuar.
Kur bėhet fjala pėr tė, sdi tė shprehem..
Nuk ka fjalė krahasuese pėr ktė ndjenjė qė buron nga venat e mia.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫


<b>Shteti</b> Shteti : Shkruani diēka tė bukur..!!  - Faqe 21 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50617
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91677
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arlo 7/4/2017, 05:55

Fati i njeriut ėshtė rob i vetes sė tij.. Pra, RILINDU!

Ti e ke nė dorė ēdo situat tė jetės tėnde...

JO! Nuk flas aspak pėr fatkeqėsit qė tė ndodhėn nė jetė, ato janė sprova. Andaj mos thuaj kurrė nuk i meritova. Kėrko vetėm forcė pėr t’i kaluar. Ēdo gjė ėshtė kalimtare mbi kėtė tokė, askush nuk ka jetė tė dytė pos jetės sė pėrjetshme. As luleve nuk u falet njė jetė tjetėr mbi kėtė Univers. Llogarite! Ti je pėrgjegjės edhe pėr jetėn e luleve, qė ke nė shtėpi, nė kopėsht. Po nuk dite t’i trajtosh, ato thahen. Ashtu siē ke ėndrrat e tua, dėshirat. Ėndrro sa tė duash, ėndėrro netė tė tėra, dėshiro njė jetė tė tėrė. Por e ke tė kot nėse nuk zgjohesh pėr t’i realizuar ato.

Ti je mbuluar nga trishtimi, dhe asgjė nuk arrin tė tė fal sado pak lumturi, ose ca grimca gėzimi. Do tė gjesh rrugėn, tė cilėn nė fakt ti akoma nuk ke filluar ta shkelėsh. Pyet Zotin, ēdo bėhet me jetėn tėnde?! Por Ai nuk ka ē’tė bėj me ty, sepse detyrėn e Tij e kreu qysh moti, qysh prej kur tė dha jetėn, dhe se si do vazhdoj ajo, sigurisht qė i vetmi qė e ka nė dorė atė, je ti...

Kur e sheh qė asgjė nuk shkon me ty, kur ndjen se je i humbur nė kėtė botė. Mos mendo se ka marrė fund.

Fundin e kėsaj jete e pėrcakton ajri i fundit qė do futet nė mushkėrit e tua. Derisa ato vazhdojn tė pompojn ajėr ti lufto pėr dritė. Dije tė vėrtetėn, dhe e vėrteta jote ėshtė se jorgani i vetėm qė tė ka mbuluar ty, kokė e kėmb ėshtė pesimizmi!

Kape pesimizmin shqye, ndaje pėr gjysėm sikur tė ish njė trup i ligė. Kokėn kėputja e hidhja tutje, pastaj digjja edhe trupin! Le tė mos takohen kurrė mė, me njėri-tjetrin. Merre optimiznim si njė foshnjė, e rrite. Rrite pėr ta bėrė atė person qė ti nuk guxove tė ishe kurrė!

Pra, RILINDU!

Nuk kam ē'tė shtoj mė shumė pėr jetėn, atė jetoje si tė tė vij... Bile mos e pritė deri sa ajo tė arrij, bė ashtu siē ty ta ka qejfi! Nė tė qeshet, qesh. Nė tė qahet, qa. Por kurrė mos harro qė nė fund tė fundit tė pėrfundosh i lumtur. Askush nuk meriton tė vdes nė trishtim... Gjithsecili duhet tė ik nga kjo botė, me buzėn nė gazė! Fund i fundit, nė shtėpin e pėrjetshme jemi duke shkuar.

Dhe si pėrfundim kurrė mos u pendo pėr lotėt qė derdhe, dikur pėr dikė... Ndonjėherė edhe syri ka nevoj tė lahet, pėr t’i dalluar gjėrat mė pastėr... Sepse pas ēdo shiu, a nuk ėshtė dielli mė i fort?!Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫


<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122971
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260999
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa 22/4/2017, 17:33

Njė buzėqeshje fillon shoqėrinė.
Njė fjalė mbyll zėnkėn..
Njė shikim shpėton lidhjen.
Njė person tė ndryshon jetėn.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥


<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Natalie 16/11/2017, 19:34

Zeri yt eshte melodia ime e preferuar.Shkruani diēka tė bukur..!!  - Faqe 21 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫


<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122971
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260999
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa 18/1/2018, 11:08

Njė femėr dashurohet nga duart e tua, sepse nga ato e kupton nėse po e mbron, pėrkėdhel, mbėshtet, trajton, zotėron!

Alessandro D’AveniaE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥


<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga MARINO 24/1/2018, 22:55

te dua me shum se dje me pak se neserKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫


<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122971
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260999
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa 25/1/2018, 18:23

Hape zemrėn tėnde, lėre tė tė pushtojė bukurinė rreth teje nga njė shpresė pozitive.

Maria Rosa Montesarchio

E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥


<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Natalie 31/8/2018, 20:52

Une nuk te urrej, thjesht jam e zhgenjyer sepse u ktheve ne ate qe me premtove se nuk do te ishe kurre.Shkruani diēka tė bukur..!!  - Faqe 21 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c

Sponsored content


Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 24/1/2022, 11:58