Horoskopi 17 Korrik 2014!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi 17 Korrik 2014!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 17/7/2014, 09:17

DASHI 21/3 - 20/4

Nėse doni tė spekuloni pak, fatin e keni nė dorėn tuaj. Nė punė do tė pėrfitoni nga rastet qė do t’ju vijnė. Nė dashuri do tė konkretizoni njė dėshirė.

DEMI 21/4 - 21/5

Duhet tė bėni mė tė mirėn tuaj nė punė nėse duhet tė fitoni respektin e atyre qė ju rrethojnė. Mos jini kategorik dhe tė prerė nė ēdo gjė.

BINJAKET 22/5 - 21/6

Sot yjet ju kėshillojnė tė veproni nė bazė tė instinktit tuaj sepse do tė jeni shumė intuitiv. Nė punė duhet tė jeni seriozė pėr tė shmangur ēdo zhgėnjim.

GAFORRJA 22/6 - 22/7

Do tė ndiheni tė shpėrqendruar dhe nuk do tė mund tė merrni iniciativa tė rėndėsishme. Nė jetėn private nėse jeni vetėm do tė programoni njė mbrėmje brilante.

LUANI 23/7 - 21/8

Diēka mund t’ju bezdisė sot, bėni kujdes me miqėsitė e sapokrijuara. Nė punė mund tė vijnė pagesa tė papritura, sidomos pėr ata qė janė nė profesion tė lirė.

VIRGJERESHA 22/8 - 23/9

Intuita do t’ju udhėheqė nė tė gjitha vendimet qė do tė merrni. Nė punė do tė kapni sa mė shumė mundėsi tė reja. Nė dashuri do tė merrni njė moment pauzė.

PESHORJA 24/9 - 23/10

Do tė njihni miq tė rinj qė do t’ju bėjnė pėr vete me kulturėn dhe elokuencėn e tyre. Nė fushėn e ndjenjave partneri do t’ju habisė me origjinalitetin e tij.

AKREPI 24/10 - 22/11

Sot nė punė do tė keni njė problem tė vogėl pėr tė zgjidhur. Yjet ju kėshillojnė qė tė keni mė shumė besim nė vetvete dhe tė pranoni limitet tuaja.


SHIGJETARI 23/11 - 22/12


Do tė sqaroni njė keqkuptim me njė kolegun tuaj. Nė dashuri duhet tė reagoni me qetėsi. Njė kėshillė, ndani tė vėrtetėn nga gėnjeshtra.

BRICJAPI 23/12 - 20/1

Duhet tė dėgjoni kėshillėn e njerėzve qė ju duan tė mirėn dhe qė ju vėnė pėrballė realitetit, kėshtu qė merrni parasysh sugjerimet tuaja.


UJORI 21/1 - 19/2


Nė kėtė ditė ju mund tė merrni njohuri tė reja qė do tė jenė shumė e rėndėsishme pėr zgjerimin ose zhvillimin e fushės tuaj profesionale.

PESHQIT 20/2 - 20/3

Do tė keni nevojė pėr besim dhe siguri nga ana e atyre qė ju rrethojnė nė ambientin e punė. Nė jetėn private do tė keni nevojė pėr pak fat.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 29/5/2020, 12:39