Ja se si pergjigjet Blero per ndarjen nga Teuta ? ! ( ( (VIDEO ) ) )

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

26122014

Buzqeshje Ja se si pergjigjet Blero per ndarjen nga Teuta ? ! ( ( (VIDEO ) ) )

Mesazh nga Princesha...
Blero ne emisionin Wazzup te Prive Klan Kosova ja se si pergjigjet per ndarjen nga Aktorja Shqiptare Teuta Krasniqi per me shume Shikoni videon…Ja se si pergjigjet Blero per ndarjen nga Teuta ? ! ( ( (VIDEO ) ) ) 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Share this post on: redditgoogle

No Comment.


    Ora ėshtė 3/6/2020, 17:15