Big Brother Albania Online

bigu8
bigu8
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 31/01/2015
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 5
<b>Pikėt</b> Pikėt : 19
<b>Votat</b> Votat : 0

Buzqeshje Big Brother Albania Online

Mesazh nga bigu8 prej 4/6/2016, 20:18

Pasi kane filluar aplikimet dime qe se shpejt straton BBA9 ! Te gjithe te interesuarit qe duan te Shiko Live Big Brother Albania 9 9 mund te vizitojne faqen tone ku pervec se mund ta shikoni live aty do gjeni dhe lajmet me te fundit , permbledhjet e dites dhe cdo gje ;)!

    Ora ėshtė 4/6/2020, 17:15