BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Femer Shqiptare

    SamkaQika
    SamkaQika
    ViP Nė B'SH ☆
    ☆ ViP Nė B'SH ☆


    <b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/06/2010
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 209
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 605
    <b>Votat</b> Votat : 30
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : !!!... Nuk kam kohė tė urrejė ata qė mė urrejnė, ngase jam shumė e zėnė duke i dashur ata qė mė Duan...!!!...!!

    Buzqeshje Femer Shqiptare

    Mesazh nga SamkaQika 17/6/2010, 12:57

    Na ishte nje her nje Femer Shqiptare dhe Njoftohet me nje djal dha pase disa dite Ben nje Gabim te madhe ajo Femra se i Beson shummm ati djalit dhe mendon se ai eshte duke dashurue met vertet edhe don mu martue me ate Vajze.Por ai Djali ish kan Tradhtar siq po jan shumm kohen e fundit.Pasi qe ja prishe Virgjinitetin Dahet prej saj.Pasi qe jet vetun ajo Femra njofton edhe nje tjeter Djale edhe ai si e kryen ate punen me te ndahet.Keshtu i ndodhe disa her kesaj Femres edhe dikur i duket mir edhe Nuk mun rrin ase vet pa ber ate Punen.Nje dite prej ditve Vendos ajo Femra mu ba qik e sjellshme siq kishte qen ne Fillim,qa ben vendos me shkue te Mjeku edhe me kep,Pasi qe kryen ate kthehet ne shpi edhe msa dy dite thirr nje ne tel me u takue me te edhe qa ben kjo masi Ishte mesue me ato pune sun rrin edhe Prap del me Ate edhe prishet apet vetum kishe pague Mjekun kote.Perseri mase asaj pune shkon te Mjeku thot shok mjek kam gabue apet me duhet apet me kep,Mjeku tha nuk pritojke se marrke pare per ate pune.Por kjo femra ishte mesue edhe tha nuk mujke me ndejt ma.Keshtu gjdo jave tha ju deshke me shkue te Mjeku .Nje dit kur shkon kjo prap qellon mjeku pake si nervoz edhe e kishe lodhe kjo tha per gjdo jave e njejta po ja ben Mjeku qyre ti qika e mir qa eshte puna jote keshtu une kep ti prish, Mamir po ta ngjes nje Patent edhe kurduesh e qel kur duesh e meshel nuk lodhesh me ardhe ma te une.

      Similar topics

      -

      Ora ėshtė 19/4/2024, 11:34