Pėrshėndetje dhe Urime

Lajmėrim & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Pershendetje per personin siper!! 1, 2, ... , 39, 40990Albatros10127Pėrshėndetje dhe Urime 209-55Shiko mesazhin e fundit prej 9/9/2018, 19:26
nga Plaku
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Mirmengjes .... Mirdita .... Naten 1, 2, ... , 17, 18442Tironsja10149Pėrshėndetje dhe Urime 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/1/2018, 18:19
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Pėrshėndetje pėr antarėt online 1, 2, ... , 28, 29713Genti10048avatarShiko mesazhin e fundit prej 30/8/2016, 09:32
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  po largohem......shihemi me vone......klm sa me bukur 1, 2, ... , 7, 8190FLORIDA7696Pėrshėndetje dhe Urime 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/12/2014, 09:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  i them mirmbrema dhe kalofshi mire......!!! 1, 2, 3, 482FLORIDA4375Pėrshėndetje dhe Urime 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 31/7/2013, 04:25
nga Princesha...

Temat

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? 1, 2, ... , 9, 10225SmOoThy`10042Pėrshėndetje dhe Urime 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 13/1/2015, 14:07
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   pershendes !STAFIN ! dhe gjith FORUMIN !! 1, 243Dino2078Pėrshėndetje dhe Urime 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 2/11/2014, 09:07
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pershendetje speciale per VAJZAT e forumit! 1, 2, 361Albatros3218Pėrshėndetje dhe Urime 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 12/8/2014, 23:22
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 1, 2, 360LePuRuShJa3245Pėrshėndetje dhe Urime 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 12/8/2014, 23:19
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   (`*•.ø(`*•.ø Pėrshėndetje pėr tė gjithė ANTARET E KETI FORUMI :ø.•*“)ø.•*“) 1, 2, 350Dona203424Pėrshėndetje dhe Urime 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 29/5/2014, 15:25
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   °..° Pėrshėndetje speciale pėr njė antarė/e °..° 1, 2, ... , 8, 9201LePuRuShJa9506Pėrshėndetje dhe Urime 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 13/3/2014, 04:21
nga Princesha...
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 20/11/2019, 21:16