BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Anjeza: Nuk e kam tė lehtė tė gjej tė dashur

    Anonymous
    Vizitor
    Vizitor


    Buzqeshje Anjeza: Nuk e kam tė lehtė tė gjej tė dashur

    Mesazh nga Vizitor 18/4/2009, 10:15

    Anjeza: Nuk e kam tė lehtė tė gjej tė dashur 21nidtx


    Megjithėse ka pak ditė qė ka hyrė nė shtėpinė mė tė lakmuar nė Shqipėri, “Big Brother”, Toni nuk ka hezituar ta pyesė Anjezėn nė lidhje me situatėn aktuale sentimentale tė saj. Vajza qė duket pak e rezervuar nė bisedat qė kanė lidhje me jetėn e saj, ka treguar se ka shumė muaj qė nuk ka njė lidhje dashurie. Nė bisedė me Tonin dhe Aidėn, ajo ka rrėfyer pėr njė lidhje tė mbyllur gati njė vit e gjysmė mė parė dhe qė nga ajo kohė nuk ka mundur tė gjejė njė djalė qė t’i pėrshtatet zemrės sė saj. Anjeza tregoi se nuk kėrkon ndonjė mrekulli, por njė djalė qė tė jetė i ndjeshėm dhe ta dojė njėlloj si ajo. Aida e kėshilloi Anjezėn qė tė marrė nga jeta dhe nga njė lidhje atė qė i ofrohet, sepse nga njė djalė nuk mund tė pretendosh tė tė dojė njėlloj siē mund ta duash. Anjeza tregoi gjithashtu se me ish tė dashurin e saj takohen dhe janė miq, pavarėsisht se ai ka njė lidhje tjetėr. Por ajo pranoi se nė muajt e parė pasi u ndanė, takimi me kėtė djalė ka qenė shumė i vėshtirė pėr tė.
    DIP LOVER
    DIP LOVER
    ♫ Anėtar/e ♫
    ♫ Anėtar/e ♫


    <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/09/2008
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 263
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 330
    <b>Votat</b> Votat : 2
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ēufoja dhe bubi kaēurel

    Buzqeshje Re: Anjeza: Nuk e kam tė lehtė tė gjej tė dashur

    Mesazh nga DIP LOVER 20/4/2009, 14:13

    ..........kush e merr ate e rre mendja gocen........... LOL


    dip lover :qen:

      Ora ėshtė 26/4/2024, 21:10