BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Elvana Gjata: Fitova mė shumė se ē’prisja, s’e di ē’do bėj me apartamentin!

    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫


    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    Buzqeshje Elvana Gjata: Fitova mė shumė se ē’prisja, s’e di ē’do bėj me apartamentin!

    Mesazh nga LePuRuShJa 18/6/2012, 11:09

    Elvana Gjata: Fitova mė shumė se ē’prisja, s’e di ē’do bėj me apartamentin! 001143

    Fituesja e kėtij edicioni tė tretė tė “Dancing With the Stars”, rrėfen pėr “Bluetooth” eksperiencėn e jashtėzakonshme nė spektakėl, si dhe emocionet e momentit kur u shpall fituese…

    Si ndihesh pėr kėtė arritje tė madhe tėnden?

    Ndihem shumė e realizuar. Kėrcimi, njė ėndėrr e vjetėr, njė pasion i hershėm. Pata mundėsinė ta shfaq kėtė aftėsi timen nė momentin mė tė pėrkryer, nė formėn mė profesionale. Ishte njė nder tė punoja me njė partner si Gerdi Vaso dhe njė koreografe si Enada Hoxha. Kam mbetur shumė e kėnaqur nga puna profesionale qė ėshtė bėrė me produksionin e Holta Dulakut. Do tė mė mungojė vėrtet “Dancing With the Stars”!

    E prisje tė ishe ti fituesja?

    E kam ndjerė gjatė kėtij rrugėtimi tė gjatė, qė unė po fitoja njė eksperiencė qė do tė mė vlente gjatė. Fitova emocione tė paharrueshme. Fitova mbėshtetjen absolute tė publikut nė kėtė sipėrmarrje timen. Fitova dhe miq shumė tė mirė. Ēfarė mund tė prisja mė shumė?! (Buzėqesh).


    Ēfarė parandjenje kishe nė momentin final?

    Mbas gjithė atyre gjėrave qė kisha fituar, po mendoja qė mė mungonte vetėm qershia mbi tortė (buzėqesh).

    Kujt ia dedikon fitoren tėnde?

    Ia dedikoj atyre qė patėn besim tek unė qė ditėn e parė dhe mė kanė mbėshtetur nė ēdo moment, publikut.

    Ēfarė do bėsh me apartamentin? Do shkosh tė jetosh vetėm, nė tė?

    Nuk e di ende. Jam duke shijuar kėto momente.

      Similar topics

      -

      Ora ėshtė 7/5/2024, 21:18