BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Ate qe disa urrejne me shume per pushime!

    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫


    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    Buzqeshje Ate qe disa urrejne me shume per pushime!

    Mesazh nga LePuRuShJa 23/7/2012, 18:15

     Ate qe disa urrejne me shume per pushime! Images

    Periudha e pushimeve eshte shpesh nje okazion te pėrballeni eksperienca te reja. Por tek disa keto lene kujtime shume te hidhura.


    “ Une i urrej kampingjet”
    Nuk jeni te mesuara ne mes te nje pylli ose tek ato rrugica te vogla te panjohura; ju mundohuni te ecni ne menyre te denje qe mos te rrezoheni pėrtokė. Ne duar keni letren e tualetit , ju kėrkoni tualetin, por sapo te mberrini pėrpara tij , ju e kuptoni qe duhet ta ndani ate me te gjithe. Ne asnjė menyre .


    “ Une urrej sportet ekstreme”

    Si te mbetemi te bukur ku i gjithe trupi juaj eshte i lidhur me nje litar dhe ju qe thėrrisni emrin e nenes tuaj... ? Hmmm


    “ Une i urrej pushimet ne familje”

    Keni pak kohe qe jeni beqare , ju keni vendosur te rrini mbas vlerave te vėrteta. Festat pa familjen, pa dyshim .


    " Une i urrej qytetet ekzotike”
    Disa dite romantike ne nje qytet te ngrohte ? Ju enderroni... Plazhe te gjata me rere te bardhe , mbi te cilen ju shėtisni me Romeon tuaj , si pėrfundim nuk eshte ajo qe ju imagjinoni .. sepse nuk jeni kurre vetem .


    “ Une e urrej te udhėtoj neper aventura”
    Kusha ka deshire te udhėtoj me nje cante krahu dhe te shkoj si Lara Croft ne disa vende te panjohura te Globit?


    “ Une i urrej pushimet me miqte”

    Asnje gje te keqe te parashikoni te udhėtoni me miqte tuaj me te ngushte, ato qe gjithe vitin jane ne krahun tuaj . Por gjeja me keqe vjen kur ato i njeh dhe me nga afer , nuk e imagjinon dot asnjehere qe mund te zbulosh dhe disa ane te erreta te tyre.... sidomos per pushim kur jeni disa dite bashke.

    Po ju si mendoni?

      Ora ėshtė 7/5/2024, 08:57