BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    4 mėnyra pėr tė larguar ankthin gjatė takimit tė parė!

    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫


    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    Buzqeshje 4 mėnyra pėr tė larguar ankthin gjatė takimit tė parė!

    Mesazh nga LePuRuShJa 2/9/2013, 10:00

     4 mėnyra pėr tė larguar ankthin gjatė takimit tė parė! 0ccc9cae-e03e-4214-bd89-678d1fb8192f---0-

    Kane mbetur pak ore para se te dilni ne takim dhe ankthi iu ka pushtuar? Edhe pse kjo ėshtė normale ne po iu japim disa zgjidhje si ta kaloni me lehte kėtė moment.

    Ankthi ne takimin e pare ėshtė njė fenomen i zakonshėm. Cilado qofte mosha e te dy personave qe do takohen, pėrballja e pare sjell frike dhe mėdyshje. Pėr ta kaluar sa me lehte kėtė moment duhet te keni me tepėr besim tek vetja dhe t’i pėrsėrisni vetes disa fraza. Ja cilat janė ato.

    Jam shume ne rregull me ēdo gjė

    Veshja juaj ėshtė perfekte, flokėt pėr mrekulli, aroma e gojės ne rregull... Me pak fat kjo do jete njė dite e paharruar.

    Ky moment ėshtė i ēmuar

    Mos e prishni atmosferėn qe mund te krijohet duke i bere shume pyetje vetes apo duke u stresuar. Mendoni se ai ēast nuk mund te kthehet me dhe vlerėsojeni.

    Kam besim tek vetja

    Mos i shprehni dyshimet dhe ankthin qe keni. Aftėsia juaj me e mire do jete te tregoni se keni besim te plote tek vetja dhe mund ta arrini atė qe doni.

    Jam kėtu pėr ta njohur

    Ēfarėdo lloj tipi qe te keni merrni kohen e duhur pėr ta njohur atė qe keni ne tavoline. Ne kėtė mėnyrė do e kuptoni me te vėrtetė se cili ėshtė ai apo cilat janė shijet, dėshirat si dhe te metat. Mos e gjykoni me shume sesa duhet pa i dhėnė mundėsinė pėr ta njohur. /ikub/

      Ora ėshtė 27/4/2024, 00:16