BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vargje Dashurie.. Poezi nga un Princesa,,,

    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Vargje Dashurie.. Poezi nga un Princesa,,,

    Mesazh nga Princesha... 21/12/2013, 23:58

    Vargje Dashurie..  Poezi nga un Princesa,,, 21142111

    Koha esht flori ajo te jep dhe ajo te mer dikur me mori jeten time,kurse tani me ktheu perseri [size]
    Pra ai u kthye ,ndodhi ajo qe po prisja prej kohesh .. Mirepo koha me kishte ndryshuar aq shum sa spo mundja
    te njihja as veten.Kur ai po lutej per kthim,un fillova te mendoja dhe ti merja gjerat me seriozitet ..
    A ja vlen ta falesh dike qe te beri te qash ēdo natė? Qe nuk te dha vemendje ku
    r ti e doje me se shumti?
    Ateher kur ti ishe krejt vetem, dhe ja kishe nevojen?Jo , smund tja lejoj vetes te bej edhe nje gabim me shum ... Koha me paska mesuar shum gjera qe nuk ishte i paskam ditur me heret!
    Nuk do kthehem , ne asnje menyr, kurr sdo i harroj ato perjetime t'tmerrshme! Nuk dua ti perseris edhe nje her tjeter.
    Eshte mirė te gjesh forcen e duhur , prandaj un e gjeta dhe i thash JO KURR ME! 
    E genjeva i thash qe se dua , dhe vazhdova rruges, nuk ktheva koken mbrapa edhe qe lotet po me rridhnin faqeve.Nuk doja ta perserisja dhimbjen e njejt . Nese do e falja , ai do ikte prap..
    Lutjet tani me sme benin pershtypje! 
    Eh moj kohė, pavarsisht te gjithave un te falenderoj shumė.
    Shpresoj te jet nje mesim per te gjitha vajzat, asnjehere mos fal dike qe iku dhe u kthye prap, nese te ka dashur ,nuk do ikte kurrė.
    [/size]
    Vargje Dashurie..  Poezi nga un Princesa,,, 1332929u72spfhlxs
    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Re: Vargje Dashurie.. Poezi nga un Princesa,,,

    Mesazh nga Princesha... 22/12/2013, 12:34

    Vargje Dashurie..  Poezi nga un Princesa,,, Bcdb37e64734096da34d5fe7f287e5eb



    E di,nuk ti kam thene te gjitha gjerat ,sepse nuk me dhe mundsi.
    Sot jam ketu para kesaj flete jo per te te lutur te kthehemi siq ishim,por per te ti thene disa fjal qe kurre nuk ti thashe.
    Kam kuptuar qe historia jone nje dite do te perfundonte,ne mos sot neser.
    E kam kuptuar qe dhe gjeja me e vogel e jotja nuk ishte e imja,as ajo dashuri qe thoje qe e kishe per mua.
    Kam kuptuar qe ne dashuri duh
    et forc,forc per te perballuar problemet e lidhjes.E kete forc nuk e kishe ,zgjidhja me e leht te eshte dukur te ikje.
    IKE,nuk te ndalova...por te lutem nese ndjen mall ndonjehere mos u kthe sepse do jem une ajo qe do iki atehere.
    Sot jam ketu para kesaj letre per te te kujtuar se sa shume te doja,se si mbushesha jete vetem nga nje shikim i joti.Ata sy ishin gjithcka per mua,sepse dashuria jone lindi ne sy dhe ne sy vdiq.
    E dhimbshme apo jo?
    Ehhh keshtu deshe ti dhe keshtu do jete.
    Nuk do ja mohoj vetes fillimin e nje jete te re me dike tjeter,pse jo edhe nje dashuri te re?!?!
    Pasi qe ti kishe guxim te ikje,edhe une kam guxim te te harroj.
    Kam shume gjera per te te thene e qe nuk do te ti them kurre me,as fjalen "te dua" nuk e shkrova e as nuk do ta shkruaj, sepse vleren e saj nuk e kuptove kurre.
    Mendoj qe i erdhi fundi kesaj flete,
    LAMTUMIRE, mos u pafshim kurre!


    Vargje Dashurie..  Poezi nga un Princesa,,, 6pn2nhgatpo
    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Re: Vargje Dashurie.. Poezi nga un Princesa,,,

    Mesazh nga Princesha... 22/12/2013, 12:37

    Ai, te cilin e kisha dashur dikur, ishte martuar nderkohe. Por, kur me pa vejushe, ai ndjeu nje dhimbje te tmerrshme, qe nuk ishte mė i lire. Erdhi te me takoje, qau me denese para meje sa per te ma ēare zemren. Dhe u beme miq. Mbase do te kishte qene me mire te mos e kisha takuar. Por c'te besh, isha e vetmuar, aq e trishte, aq e braktisur dhe aq e deshperuar! Dhe e doja ende. Sa shume vuajme nganjehere!
    Vargje Dashurie..  Poezi nga un Princesa,,, Cuore_00009Vargje Dashurie..  Poezi nga un Princesa,,, Cuore_00009Vargje Dashurie..  Poezi nga un Princesa,,, Cuore_00009Vargje Dashurie..  Poezi nga un Princesa,,, Cuore_00009Vargje Dashurie..  Poezi nga un Princesa,,, Cuore_00009
    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Re: Vargje Dashurie.. Poezi nga un Princesa,,,

    Mesazh nga Princesha... 22/12/2013, 12:39

    Nuk eshte krenari te betohem! Eshte frike, frike te te bezdis, frike se cfare pergjigjeje mund te me japesh. E di, u largova perseri. E di, ti me ben fajtore mua. E di, isha une qe i dhashe serish fund, fund pa u menduar gjate, fund ne nxitim e siper. Por nuk eshte krenari. Per krenari tani do isha aty tek ti.
    Vargje Dashurie..  Poezi nga un Princesa,,, A4de1242
    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Re: Vargje Dashurie.. Poezi nga un Princesa,,,

    Mesazh nga Princesha... 22/12/2013, 12:44




    -E di c fare eshte lumturia?
    -Sigurisht,kjo eshte e thjesht fare. Lumturia eshte kur gjithcka qe ti do plotesohet. Ti ke nje pune te mire,nje page te kenaqshme dhe je i sigurt qe njerezit nuk bejne dot pa ty.
    -Nuk kane lidhje me lumturine,o qenie egoiste. Lumturi eshte kur une jam me ty, ketu,vetem. Lumturi eshte kur te shoh ty duke buzeqeshur. Lumturi eshte kur ti vendos koken ne kraharorin tim dhe me thua qe jam gjithcka qe ti ke nevoje. Lumturi eshte kur fle dhe zgjohem prane teje. Lumturi eshte kur te shoh ty duke fjetur gjum,ngjan si nje engjell i vogel. Lumturi eshte kur bejme plane per te ardhmen. Lumturi eshte kur me jep kurajo te eci perpara. Lumturia je ti.



    Vargje Dashurie..  Poezi nga un Princesa,,, I-love-you
    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Re: Vargje Dashurie.. Poezi nga un Princesa,,,

    Mesazh nga Princesha... 22/12/2013, 12:47

    Vargje Dashurie..  Poezi nga un Princesa,,, 193333gpnp0dcjc3




    Te lendon fakti kur dikush qe e ke pasur shum perzemer dita dites po largohet,dalengadale po iken pa nje pergjigje,po largohet pa nje justifikim,te lendon fakti qe per ate person ke bere shum gjera kur ka qene ne veshtiresi i ke dhen nje mbeshtetje atij personi i je gjendur prane ne cdo moment te veshtire,dhe ne fund ta shpreblen duke u larguar duke te te hedhur poshte cdo gje qe ke bere per te,Nuk ke arritur asnjehere ta mendosh se ky person do te largohet dhe padashur eshte larguar,nuk do te jet me pran teje deshiron te largohet sepse cdo gje qe kish nevoje e kaperceu,Tani nuk je me nje element i rendesishem per ta ndihmuar tashme nuk do te kujtohet per ty kurre sado te perpiqesh dhe nuk deshiron ta pranosh kjo eshte e verteta eshte larguar eshte shum von nuk mund te besh asgje e ka bere zgjedhjen e tij, Dhe pastaj tė ikėn dėshira pėr ta kuptuar, tė ikėn dėshira pėr t'i justifikuar sjelljet fėmijnore, tė ikėn dėshira pėr tė pyetur gjithmonė veten "Pse" ? Dhe kėtu pėrfundon toleranca qė ke... Pastaj pyet:Pse gjithmon e gjithmon te tille njerz do t kem ne jeten time,Dhe gjithmon e gjithmon te njejtin gabim do ta perseris her pas here..Dhe keshtu do te perfundoj perhere duke fajesuar veten tende per cdo gje ...Dhe e di Pseee??Sepse e verteta eshte qe cdo gabim e ke ber vet dhe duhet ta pranosh kete gje...!!!

    Vargje Dashurie..  Poezi nga un Princesa,,, D3d3a3e19c5f72dfc017393c7e2a361e
    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Re: Vargje Dashurie.. Poezi nga un Princesa,,,

    Mesazh nga Princesha... 22/12/2013, 12:50




    E di qe nje dite do te vish do te vish me syte e perlotur,me nje trishtim te thelle brenda teje,do te vish dhe do te mendosh se un do te jem aty per ty si gjithmone,Po jo me un nuk do te jem aty si ngahera,Do te pyesesh veten pse nuk jam me aty duke te te pritur ne nje stol te prishur nga koha e gjata,Por shiko ate stol dhe hijen time aty do ta gjesh,Kur kam kalur cdo dit aty duke te te pritur qecdo derras e atij stoli eshte brejtur nga hija ime e rende dhe pritja e gjate.Nga trishtimi i math qe kam kaluar ne ate stol saqe cdo gje rrethuse e parandjen qe un aty jam,Por per ty tashme un nuk jam aty jam larguar e kam mundur dhimbjen e madhe te cdo dite te trrishte ,jam larguar per mos tu kthyer me aty ne te njejten dhimbje pafund.
    Jam mesuar me ate dhimbje e kam bere pjes times dhe te kam larguar.Jo jo mos mendo se te largova ti kete zgjedhje bere ishte zgjedhja jote per tu larguar nuk te largova un..!!!!


    Vargje Dashurie..  Poezi nga un Princesa,,, Szedv1
    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Re: Vargje Dashurie.. Poezi nga un Princesa,,,

    Mesazh nga Princesha... 25/12/2013, 15:33

    [size=18]°Une jam nje e lenduar . Nuk jam e lenduar vetem nga dikush qe doja ,por edhe nga ata qe thonin se me donin. Un jam e lenduar nga te gjithe.Kjo gje me ben te vuaj shume.Me ben te prihem per te nxjerr dhimbjen diku.Me ben te lag cdo nate jastikun me lot.Me ben te pendohem pse jetoj , kur vetem vuaj.Dua dite te bukura . Me duket se nese ke lumturi dhe dashuri je njeriu me i pasur ne bote.Shof parane dhe sme bene pershtypje.Eshte aq e pshtire.Mun te blej cdo gj qe shof , por asgj qe ndjej.Me vjen te djeg cdo kartemonedhe qe me bie ne dore.Ato nuk kane vlere.Vlere ka ajo qe ndjen.Ajo qe te copeton , qe te lendon , qe te ul koken cdo dite, qe te gjynjezon.Une dua te jem e lumtur , dua te me duan.°[/size]
    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Re: Vargje Dashurie.. Poezi nga un Princesa,,,

    Mesazh nga Princesha... 25/12/2013, 15:34

    Kam mesuar se jo cdokush eshte ashtu si duket,ashtu si flet. Kam mesuar te mos u besoj njerezve shpejt,heret a vone ata te zhgenjejne. Kam mesuar te qendroj e forte edhe atehere kur kam pasur deshire vetem te qendroj gjithe diten shtrire ne krevat duke degjuar muzike. Kam mesuar te buzeqesh,te shikoj gjerat e bukura qe me rrethojne,kur jeta me ka dhene dite gri,monotone,te shpifura.Kam mesuar se edhe atehere kur mendon se je ne gremine, e fundosur ka nje arsye per tu ringritur,per te rijetuar perseri,per te dashuruar,per te besuar;nje arsye per te ecur perpara.
    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Re: Vargje Dashurie.. Poezi nga un Princesa,,,

    Mesazh nga Princesha... 25/12/2013, 15:40

    Ndoshta, s'duhet te me vije keq, tek e fundit asgje nuk mbaroi, sepse "asgje" nuk kishte filluar, vecse nje loje fjalesh zhgenjyese.
    Thjeshte tani ndjej se duhet te te kerkoj falje qe padashje prisha nje shoqeri ,fatkeqsisht "dashurova", dhe kur dashuron ne nje shoqeri atehere HUMB.
    Madje di te te kerkoj falje dhe per gjithe heret qe te shkruaja e para, te kerkoja gjithnje une, te dergoja ato keng...
    et e mia idiote per te ti kushtuar ty, krijoja pafund shkrime e budallalleqe qe per ty sigurisht s'paten ndonje vlere.
    Por..ja tek jam duke te dhene fjalen qe s'do i perseris me KURRE. Duke te premtuar qe gjithe endrrat, mendimet, iluzionet dhe shpresat ne lidhje me ty i kam VRARE,,,dhe keshtu duhet te jesh i bindur se "INJORIMET" e tua s'me lendojne me, madje s'me bejne me te qaj apo te uleras nga nervat. Ti me mesove te mesohem nga to.
    Tani shpresoj qe te jesh i lumtur, te kesh nje lumturi gjigande dhe te ta shembin per nje dite.
    Uroj qe dikush te te thote "TE DUA" dhe pastaj te largohet e te ndryshoje pa te thene je "PSE?"
    Lutem qe dikush te te premtoje se sdo te beje kurre te ndjehesh keq, dhe gjithnje te te vertetoje te kunderten. Njesoj sic bere ti...
    Por,,,tani u binda, ti meriton me shume se MUA, sigurisht!
    Meriton dike qe te doje sa me pak dhe te te injoroje sa me shume.

    Vargje Dashurie..  Poezi nga un Princesa,,, FlowersRosesSparklesBroachBlueVargje Dashurie..  Poezi nga un Princesa,,, Sdsthankyou
    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Re: Vargje Dashurie.. Poezi nga un Princesa,,,

    Mesazh nga Princesha... 25/12/2013, 15:42

    Njė person qė tė do, nuk e vė nė dyshim nėse tė do apo jo. Njė person qė tė do, nuk tė lė tė presėsh pėr muaj tė tėrė pėr tė ta hedhur me njė "nuk mundem". Nė person qė tė do, preferon mė tepėr qė tė festojė pėrvjetorin tuaj, sesa tė luaj njė lojė me shokėt... Njė person qė tė do, vrapon pėr tek ty dhe tė pėrqafon edhe nėse ndihesh keq.... Njė person qė tė do, tė troket tek dera e shtėpisė nė mėngjes duke bėrtitur " Surprizė! " dhe pavarėsisht faktit qė sapo je zgjuar tė puth pa pushim. Ėshtė e thjeshtė: njė person qė tė do, tė do dhe kaq.
    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Re: Vargje Dashurie.. Poezi nga un Princesa,,,

    Mesazh nga Princesha... 25/12/2013, 15:46

    Kemi kaluar shum e shum bashke,tashme e dija,ne mos sot,neser dicka do plaste...dhe si per cudi,jam e qete,aspak e shqetesuar...ehhh...e pse te merzitem un ?? se me kan shkuar gjithe keto kohe kot ?Jo nk me kan shkuar kot,un jam dashuruar,kam mbajtur ndjenja te forta per dike per nje kohe te gjate,ndjenja qe me jepnin arsye te vazhdoj perpara,kam njohur dike qe me beri jeten te bukur me te mirat d...he keqijat e saj ,kam njohur dike qe shum te tjera donin ta kishin por ne fakt un pata fatin ta njihja dhe ta kisha timin..Keto kohe kam fituar shum,jam rritur,kam mesuar shum gjera qe nk i dija,ndoshta keto kohe jam dukur e merzitur por jo,ne fakt kam qen e shqetesuar se mos te humbja ty dhe prndaj ne shumicen e rasteve veproja gabim
    Por...pavaresisht te gjithave,nk te mbaj meri,nk dua te urrej dike qe kam dashur !
    Nk kemi spe te vuajme pse u ndam,un nk dua te vuaj,ose me sakte nk dua ta shfaq,pavaresisht se te doja mbi gjithcka ..duhet te pranoj se KALOI !!!
    Kurresesi nk mund te te mbaj pas vetes vetem se un jam e lumtur ashtu,dua qe dhe ti te jesh i lumtur,dhe pse pa mua .Mendo pak,per kaq kohe qe ishim bashke kemi dhen maximumin tone dhe nk dua te merzitesh asnjehere kur te me shikosh,dua te te shikoj te qeshur kur ecen ne korridor,saher qe vjen ne shkolle,saher qe rri jashte ne pushim,saher qe shkon me shoket te ps-ja...gjithmone...!!!
    thjesht nk ishte e shkruar per ne te ishim bashke,te te them TE DUA tn pff nk ka me vlere kjo,thjesht BUZEQESH...!!!

    Sponsored content


    Buzqeshje Re: Vargje Dashurie.. Poezi nga un Princesa,,,

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora ėshtė 27/4/2024, 07:07