BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Dafina Zeqiri - Blla Blla Blla

    Anonymous
    Vizitor
    Vizitor


    Buzqeshje Dafina Zeqiri - Blla Blla Blla

    Mesazh nga Vizitor 19/3/2009, 07:26

    T'lutem gojen mos e qel,diqka qe shihet let,mooos me thuuuaaj se puna jon e paat

    Ref:Baby stop,Hani me ngadal,nuk lahesh te une me nje mfal.Blla blla blla who do you mean,bere krim e tash mbaje mbi shpine

    T'lutem gojen mos e qel,kur ajo osht me ty n'shtrat,mos mu afro se puna jon e pat

    Ref:Baby stop,Hani me ngadal,nuk lahesh te une me nje mfal.Blla blla blla who do you mean,bere krim e tash mbaje mbi shpine

    Menon qe je nonstop n'qender t'vemendjes,nuk je nonstop n'qender t'vemendjes,se nuk vren kur un foli n`pimmob,je nxon para pasqyres me make-up,mfal veq pot kallxoj qysh ke puna,ajo erdh vet te une,e une e nxuna,qa me bo kaniher smuj me shku larg,kaniher smunesh me kry as punen qe don,thom jo jo,knej thom kurr se lo,per her t`dyt gabimin me bo,pom doket kome bo prap,nese jena n'rrug a jena n'club,nese ti nuk e merr vesh kurr smunet me kon gabim,se kurgjo ska ndodh nese kerkush se din,e tash thuj qka dush sa dush bertit per mu ma e rendsishme jom une se ti

    Ref:Baby stop,Hani me ngadal,nuk lahesh te une me nje mfal.Blla blla blla who do you mean,bere krim e tash mbaje mbi shpine(x2)

      Ora ėshtė 2/5/2024, 16:42