BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Remzije Osmani - Pse Me Flet

    Anonymous
    Vizitor
    Vizitor


    Buzqeshje Remzije Osmani - Pse Me Flet

    Mesazh nga Vizitor 19/3/2009, 09:01

    Fajin e kam vetem un,qe prej teje prita shum,s'do te duhej te besoja kur e di se kush ke qene,s'do te duhej qe ta thoja qe ksaj zemre i pelqen. Do te zen mallkimi im,qe me vrave pa pushim,rrija zgjuar duke pritur ardhjen tende me vones,rrija zgjuar pa e ditur se per ne me s'kishte shpres. Pse me flet kur nuk me flitet?,kam nji dhembje qe me rritet,a vjen koha kur do te shoh un ty si tretesh ashtu siq me ke tretur?,se di me qka pret prej meje 1000 her zemren ma theve!,si gjithmone njesoj ke mbetur,njesoj ke mbetur ti. MUZIKA; Fajin e kam vetem un,qe prej teje prita shum,s'do te duhej te besoja kur e di se kush ke qene,s'do te duhej qe ta thoja qe ksaj zemre i pelqen.Do te zen mallkimi im,qe me vrave pa pushim,rrija zgjuar duke pritur ardhjen tende me vones,rrija zgjuar pa e ditur se per ne me s'kishte shpres.Pse me flet kur nuk me flitet?,kam nji dhembje qe me rritet,a vjen koha kur do te shoh un ty si tretesh ashtu siq me ke tretur?,se di me qka pret prej meje 1000 her zemren ma theve!,si gjithmon njesoj ke mbetur,njesoj ke mbetur tiii.

      Ora ėshtė 2/5/2024, 23:17