BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Nxensit ne klasen e Par.

    SamkaQika
    SamkaQika
    ViP Nė B'SH ☆
    ☆ ViP Nė B'SH ☆


    <b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/06/2010
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 209
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 605
    <b>Votat</b> Votat : 30
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : !!!... Nuk kam kohė tė urrejė ata qė mė urrejnė, ngase jam shumė e zėnė duke i dashur ata qė mė Duan...!!!...!!

    Buzqeshje Nxensit ne klasen e Par.

    Mesazh nga SamkaQika 17/6/2010, 13:00

    Na ishte nje her nje Mesuse Shtatzane dhe ju jepke mesime nxensave te klases se par.Edhe nje dite prej ditve e pyesin nxensat Mesusen thojn prej kujte je be keshtu,ajo sdin qa me ju then edhe jav ben kur te shkoni ne shtepi pyetni nanat e juve dhe ju tregojn.Nje djale kur kthehet ne shtepi edhe drejt te nana e ti ja nis me pyet krejt.Po ajo ishkan tu qirue Kumpira edhe priton me i dhan pergjigjje edhe e zgjedhe nje kumpir ma te madhin edhe ja jep thote qe prej keti uba ashtu,ky djali i ri edhe mendon se met vertet ashtu eshte edhe shtin kumpirin ne xhep te pantollave me marre me veti edhe me ja tregue Mesuses.
    Te nesermen kur hyn mesusja ne klase edhe ky lajmrohet thote Mesuse une e di tashe prej kujte jeba ashtu.Mesusja ja ben ok masi po e din ather qu edhe tregona ky ja nise me i tregue thote qe prej keti je be edhe qone doren ne xhep mundohet me nxjerr kumpirin po smundet se i madhe edhe ja ben mesuses qe se nuk po muj me nxjerr se kam te madhe mesusja mendon tjeter send krejt edhe i thote ok tregoma veq shkronjen e pare ky ja tregon ate thote shkronja e pare eshte (K) edhe Mesusja mendon se met vertet po e dine ky ,si shkon mendja se ky per Kumpir e ka fjalen edhe i thote mir shummm ulu tashe se Po e dishe .
    hahahahahahahahahah



      Ora ėshtė 27/4/2024, 06:30