Horoskopi Ditor, 29 Nentor 2010

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi Ditor, 29 Nentor 2010

Mesazh nga LePuRuShJa prej 29/11/2010, 07:23

Horoskopi Ditor, 29 Nentor 2010 Dashi Dashi

Ne diten e sotme jeni shume I qete.Do te rrethoheni ng a njerez te kendshem dhe qe do ju kuptojne.Mbremja do t’ju rezervoje nje surprize per ju. Dicka e paparashikueshme do t’ju ndodhe gjate pasdites , por mos u shqetesoni sepse do te jete dicka kalimtare.
Horoskopi Ditor, 29 Nentor 2010 DemiDemi

Nje dite shume pozitive dhe relaksuese per ju. Do te kaloni momente shume te kendshme nen shoqerine e partneres ne mbremje. Ne pune do te keni pak ngarkese. Besojini intuites tuaj dhe ndiqni enderrat tuaja. Mos u influenconi nga gjykimi i te tjereve dhe lejoni punedhenesit tju japin nje dore ne planet tuaja me keshillat e tyre.
Horoskopi Ditor, 29 Nentor 2010 BinjaketBinjaket

Hėna mbėrrin nė shenjėn tuaj duke ju thėrritur pėr tė bėrė njė rinovim. Dinamizmi ju shtyn jashtė, me tė njėjtin kuriozitet dhe dėshirėn pėr tė habitur tė tjerėt dhe pėr t’ju habitur.
Horoskopi Ditor, 29 Nentor 2010 GaforrjaGaforrja

Hėna nė shenjėn tuaj ka pėr efekt tė mbajė me dinamikė marrėdhėniet sociale. Sot ėshtė dita juaj mė e denjė, disa diskutime dhe prova tė vėshtira vijnė nė pėrmirėsim.
Horoskopi Ditor, 29 Nentor 2010 LuaniLuani

Me Hėnėn tek Binjakėt mund tė rrini i qetė. Nuk bėhet fjalė pėr tė ndenjur nė shtėpi duke parė televizor, por do tė gjeni mėnyrėn e duhur pėr t’u qetėsuar, festa, takime, argėtime.
Horoskopi Ditor, 29 Nentor 2010 VirgjereshaVirgjeresha

Kalimi i Hėnės tek virgjeresha nė opozitė me Mėrkurin, nuk ėshtė ideal pėr sigurinė tuaj. Pėr sa i pėrket punės, ēdo gjė do tė jetė “OK”. Ndryshimi i temperaturės mund t’ju sjellė shqetėsime.
Horoskopi Ditor, 29 Nentor 2010 PeshorjaPeshorja

Hėna nė shenjėn e Peshqve ėshtė njė inkurajim pėr ēėshtjet e tua sentimentale, veēanėrisht nė njė histori dashurie qė ėshtė duke kaluar njė moment lodhjeje. Sot rigjallėrohet pasioni.
Horoskopi Ditor, 29 Nentor 2010 AkrepiAkrepi

Hėna dhe Urani, sė bashku nė shenjėn e Peshqve, duket se janė mė shumė nė gjendje tė shkatėrrojnė te gjitha planet e tua. Qetėsia jote e brendshme, e kapur e papėrgatitur, ėshtė vėnė nė dyshim.
Horoskopi Ditor, 29 Nentor 2010 ShigjetariShigjetari

Ke nisur njė diskutim tė rėndėsishėm, duke kapur pėr dore ėndrrat e tua, qė janė duke tė ēuar nėpėr rrugė ideale, ato tė realizimit. Hėna dhe Urani janė ruajtėset e tua.
Horoskopi Ditor, 29 Nentor 2010 BricjapiBricjapi

Krijimi ėshtė njė mėnyrė pėr tė ngjyrosur njė ditė jo shumė tė vėshtirė. Evitoni kritikat dhe gjykimet, kini durim qė tė mund tė punoni me qetėsi. Njė punė edhe s’mund t’ju ecė mirė. Duke nxitur optimizmin ėshtė mėnyra mė e mirė pėr tė pėrballuar me qetėsinė e nevojshme vėshtirėsitė qė mund tė lindin nė stafin e punės. Duhet tė pėrpiqesh tė mos pretendosh shumė.
Horoskopi Ditor, 29 Nentor 2010 UjoriUjori

Sot jeni ju protagonistė, kjo falė ndikimit tė Hėnės. Mėkat qė s’mund ta ruani kėtė situatė deri nė fund dhe qė nė skenėn e jetės ndjeheni pak nė siklet. Mendja do tė donte tė fluturonte.
Horoskopi Ditor, 29 Nentor 2010 PeshqitPeshqit

Kėshilla e yjeve ėshtė qė mos tė flini mbi dafina dhe ti mbani sytė mirė hapur. Duhet tė dini qė fati vjen vetėm njė herė dhe ju duhet ta kapni fluturimthi. Intuita sot ėshtė marramendėse.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 26/5/2020, 16:17