Ndihme!

zanazana
zanazana
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/10/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2
<b>Pikėt</b> Pikėt : 10
<b>Votat</b> Votat : 0

Buzqeshje Ndihme!

Mesazh nga zanazana prej 1/10/2011, 13:23

Ju lutem me ndihmoni .mram pash nje enderr shume te trishtuar ,sikur motra ime me telefonoi dhe me tregoj me nje ze shume te trishtuar sikur te dy prinderit e mi kishin vdekur dhe ne ate moment une fillova te qaj me ze te larte po ashtu edhe motra ime.Kur u zgjova isha ne nje ankth te madhe duke bertitur perse te dy kishin vdekur.

    Ora ėshtė 26/5/2020, 15:16