Horoskopi ditor, 11 tetor 2012!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi ditor, 11 tetor 2012!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 11/10/2012, 06:54

Horoskopi ditor, 11 tetor 2012! Dashi Dashi

Klima ne cift do filloje te ngrohet mjaft gjate kesaj dite. Do e keni me te thjeshte te komunikoni me njeri-tjetrin dhe te ruani bashkepunimin. Beqaret do kene shume fat per takime dhe euforia do i pushtoje tereseisht. Shfrytezojeni diten sa te mundni. Ne planin financiar do keni mundesi te kryeni transaksione te rendesishme dhe do arrini me ne fund ta stabilizoni buxhetin.
Horoskopi ditor, 11 tetor 2012! DemiDemi

Jeta sentimentale e cifteve nuk do influencohet aspak nga planetet gjate kesaj dite. Do kaloni nje dite te qete dhe pa problemin me te vogel. Dite e favorshme dhe e mbushur me takime per beqaret. Mund te keni edhe deklarata te rendesishme dashurie keshtu qe pergatituni per emocione. Mos ndermerrni shume rreziqe ne planin financiar qe te mos keni probleme.
Horoskopi ditor, 11 tetor 2012! BinjaketBinjaket

Neptuni do iu ndihmoje t’i zgjidhni problemet qe keni pasur ne cift. Do i shtoni dozat e komunikimit dhe do tregoheni edhe me tolerante. Diskutoni lirisht per gjithcka. Beqaret do takojne nje person interesant dhe do kalojne momente te kendshme me te. Ne planin financiar planetet do iu ndihmojne te tregoheni me te matur me shpenzimet dhe te ruani qendrueshmerine.
Horoskopi ditor, 11 tetor 2012! GaforrjaGaforrja

Qielli juaj i dashurise do kete me shume ngjyra sot. Dita do jete harmonike dhe ju do ia kaloni me se miri prane atij qe dashuroni aq shume. Ne disa momente do ndiheni te lumtur. Edhe beqaret do ia kalojne me se miri. Takimet do jene te shumta, mjafton qe ju te perfitoni. Ne planin financiar do keni fat. Do mund te blini edhe veshjet qe keni kohe qe i pelqen.
Horoskopi ditor, 11 tetor 2012! LuaniLuani

Do kaloni nje dite te bukur, te qete dhe te qendrueshme ju qe jeni ne cift. Nese keni kohe qe keni pasur dyshime mbi te ardhmen, sot do i vendosni pikat mbi “i”. Beqaret eshte me mire te qendrojne edhe sot vetem sepse mundesite qe do iu jepen nuk do jene me te mirat e mundshme. Ne planin financiar do perballeni me probleme goxha te medha. Kujdes!
Horoskopi ditor, 11 tetor 2012! VirgjereshaVirgjeresha

Influenca e planeteve do jete mjaft pozitive per jeten ne cift. Do i kushtoni me shume vemendje partnerit tuaj dhe do beni disa leshime te vogla. Ne dashuri, toleranca ka shume rendesi. Beqaret me shume gjasa do bien ne sharmin e atyre qe do iu kalojne prane. Gjithsesi mos u nxitoni per asgje. Financat nuk do jene te mire sepse ju do shpenzoni pa pushim.
Horoskopi ditor, 11 tetor 2012! PeshorjaPeshorja

Duke qene se gjate kesaj dite nuk do tregoheni shume te disponueshem ndaj partnerit, mund te lindin debate dhe mosmarreveshje. Kujdes me gjithcka qe do thoni, mos e ekzagjeroni. Beqaret do kene disa takime. Duhet te keni me shume besim tek vetja juaj dhe duhet t’i shprehni ato qe ndjeni. Fati do jete me ju ne planin financiar. Do kryeni investimet e duhura dhe situata do stabilizohet.
Horoskopi ditor, 11 tetor 2012! AkrepiAkrepi

Jeta sentimentale do kete permiresime te ndjeshme gjate kesaj dite. Do tregoheni me te kuptueshem me ate qe keni ne krah dhe kjo do e ngrohte atmosferen. Dite me fat edhe per beqaret. E vetmja gje qe duhet te beni eshte te tregoheni sa me te hapur. Nje shume e madhe lekesh do vije papritur ne planin financiar. Kjo do ua permiresoje ndjeshem situaten.
Horoskopi ditor, 11 tetor 2012! ShigjetariShigjetari

Dite mjaft e ngrohte dhe plot ngjyra kjo e sotmja. Do e forconi bashkepunimin ne cift dhe do filloni te pergatisni se bashku te ardhmen. Nese jeni ende vetem duhet te tregoheni me te hapur ndaj takimeve. Mos kerkoni as perfeksionin sepse nuk do e gjeni dot. Perspektivat ne planin financiar do jene te mira. Do e dini mire sa te shpenzoni dhe situata do jete e qendrueshme.
Horoskopi ditor, 11 tetor 2012! BricjapiBricjapi

Do i shtoni dozat e imagjinates gjate kesaj dite ju qe jeni ne nje lidhje dhe do ia kaloni me se miri me partnerin tuaj. Edhe ai nga ana e tij do iu pergatise nje surprize te kendshme. Beqaret duhet te mos nxitohen te krijojne lidhje sa me pare. Merrini gjerat shtruar. Ne planin financiar do perballeni me probleme te medha. Lerini per me vone transaksionet sepse dita nuk eshte e favorshme.
Horoskopi ditor, 11 tetor 2012! UjoriUjori

Dite mjaft emocionuese kjo e sotmja per jeten tuaj ne cift. Planetet do ua bejne atmosferen me harmonike dhe me te kendshme keshtu qe shfrytezojeni sa te mundni. Beqaret do jene me pasiononte dhe me te gatshem per takime. Ka gjasa qe e ardhmja juaj te ndryshoje shpejt. Situata financiare do filloje te konsolidohet. Kryeni investimet me te rendesishme.
Horoskopi ditor, 11 tetor 2012! PeshqitPeshqit

Klima ne cift do jete mjaft sensuale gjate kesaj dite per ata qe jane ne cift dhe do ia kalojne me se miri prane partnerit te tyre. Shprehini deshirat sepse ka gjasa t’iu plotesohen. Beqaret do kene takime te shumta por nuk do vendosin dot se cili iu pelqen me teper. Merrni kohen e duhur per t’u menduar. Ne planin financiar duhet te tregoheni me te organizuar. Situata nuk eshte e qendrueshme. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 26/5/2020, 15:23