BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Kjo jam une

    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Kjo jam une

    Mesazh nga Princesha... 3/4/2014, 18:47

    Kjo jam une 747ec16a

     Zbathur kam ecur rruges shtruar plote me kujtime .. Aty ku kemba shkelte dhimbje , e dhimbja shkelte dhimbje ..... Kam besuar shumė tek ėndrrat, jam kapur fort pas shpresės dhe sa herė qė loti pikoi gjithmonė u mundova tė gjej njė arsye pėr tė buzėqeshur... Zemra ime vazhdon te rrahe shume fort edhe pse eshte thyer shume here Edhe pse eshte shkelmuar,dhe keqperdorur ne menyren me mizore te mundeshme......
    ,★`Jam krenare…★ Jam kokfort... Jam e vendosur, nuk heq dore nga mendimi im kur e di qe kam te drejte... Nuk kam frike nga asgje dhe asnje... Nuk i trembem fjaleve... Nuk i trembem kritikave... Nuk trembem te vertetes... Nuk kam frike nga perballjet... Nuk kam frike te them mendimin tim ashtu sic e ndjej, kur e ndjej e them edhe kur e di qe mund te lendoj dike… Nuk jam lajkatare.... Nuk i behem zerit... Nuk i shmangem sherrit, ama nuk them sherrit hajde... Nuk kam turp te them"Me fal" ,e pranoj me kenaqesi nje dor te zgjatur per ndihme... E dhuroj me kenaqesi nje buzqeshje... E them me zemer nje Faleminderit". .. POR...Un kam frike nga genjeshtrat dhe zhgenjimet... Di te fal, por nuk harroj... Zhgenjimi do te thote nje bilete 'Vetem vajtje' pa kthim, sepse nuk kam turp ta perplas deren ne fetyre dhe e kam te veshtir te rifus ne zemer dikee qe e kam nxjerre... KJO JAM UNE... Ajo e cila vlerson veprat jo fjalet… Ajo qe duron shume... Ajo qe di te doje dhe te mbaje inat... Ajo qe sdi te fali por e ben... Ajo qe perpara vetes vendos persona te tjere... Ajo qe ♥Familjen ♥e vendos mbi gjithcka... Ajo qe ka provuar zhgenjimin... Ajo qe buzeqeshjen e ka aksesorin kryesor...
    Ajo qe adhuron thjeshtesine dhe te qenit te lire... Ajo qe do te kete gjith boten dhe bota per te eshte vetem nje person... Ajo qe vuan dhe nuk e shfaq... Ajo qe pret shum nga te tjeret po shum pak merr... " Kjo jam UNE.

    Kjo jam une 28tf5hi
    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫


    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    Buzqeshje Re: Kjo jam une

    Mesazh nga LePuRuShJa 3/4/2014, 22:35

    Shumė e bukur ...  LULEHUGS LULEHUGS /yll/ 
    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Re: Kjo jam une

    Mesazh nga Princesha... 3/4/2014, 22:53

    - E verteta eshte qe ne vrapojme shume. Vrapojme pas kohes,vrapojme qe te mberrijme ne orar ne pune, shkolle, ne ndonje feste,takim etj. Vrapojme pas egos tone, vrapojme dhe shpejtojme qe te kemi ate qe duam. Vrapojme pas njerezve qe te ecim njekohesisht me hapat e tyre. Vrapojme pas gjithckaje,por duke harruar ate me te rendesishmen, veten tone. Ne nuk e degjojme veten dhe zemren tone, thjeshte vazhdojme duke vrapuar pas te gjithave si te droguar,duke harruar qe vetja jone kerkon pak qetesi, ka nevoje per pushim, vrapojme dhe nje dite kur te rrezohemi nuk do te mund te ngrihemi me nga lodhja e tepert. Do duam te fleme dhe mbase ne enderr do kemi kohe te mendojme per vete.

    Sponsored content


    Buzqeshje Re: Kjo jam une

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora ėshtė 8/5/2024, 12:01