BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Jeta ime,ku shkoi

    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Jeta ime,ku shkoi

    Mesazh nga Princesha... 29/6/2014, 16:09

    Kur un do tė vdes,jeta ime do tė merr nje drejtim tjeter... do te udhėton pėr nė boten tjeter, nė njė bot ku askush nuk ka mundur qė ta kthen kohen mbrapa, gjithqka do te merr fund dashurija,urretja,vuajtja,hidhėrimet,por besoj qė do tė ket plag tė hapura ne trupuin tim.Nuk e di se qfar do tė ndodh mėsi shpirti im tė ket ikur nga kjo bot ,Athua se qfar do tė ndodh nė botėn tė cilen e kam shijuar me vite tė tėra.Athua disa gjėra do tė jen ndrysh, Athua disa njerz do hidherohen.Disa persona do tė kėrkojn vech njė fjal tė vetme qė tė dėgjoj zėrin tim si dikur.Por nuk ka kthim mbrapa,akrrepat e ores ende ecin nėper rrethin e tyre dhe gjithmon ashtu nė tė njejten rrug tė pa fundėsishme.Do tė mė kėrkojshe qė tė vi nėėndrrėn tėnde,.Dora jote,fytyra jote,syt e ty do tė kishin marrur tjeter pamje do tė ishin tė plakura,qė me vite tė tėra kasha ėndėrruar ti kem pran vetes,ti kem nė jastekun tim,ta kashatė kapur dorėn tėnde gjdo moment ,tė shikoj nė gjdo sekond tė jetes nė syt e tu me aq mall.Por jeta ish e till her tė bėn tė qajsh her te gėzon e till ndollet.Kisha njė ėndėrr tė vetme pėr tė cilen kam luftuar por nuk do ta them qe nuk do t’luftoj edhe nė boten tjeter nėse luftohet.Ndoshta mė urren ndoshta do mė dėshirojshe qė tė isha ende I gjall qė tė mi thuajsh disa fal qe I ke mbajtu me vite te shumta mbrenda vetes,apo edhe ndoshta ke pritu qė tė kaloj koha.por ja qė jeta e pa pritur dhe mė nuk gjindem afer teje.Gjindem larg teje nuk mund tė tė shikoj pa frik por tė premtoj se edhe ne boten tjeter do mendoj pėr ty,do tė vi si hije tė shikoj,do fluturoj si zog kur dielli do agoj e tė ndaloj nė dritarėn tėnde te vogel e cila do jet e hapur,qė tė mė ndjesh me anė tė erės sė leht.A do tė ishe lutur Zotit pėr mue a do ja kishe hapur krahėte tu.At’her kur fjalet tė ishin mbaruar,lotėt e mi do kishin filluar tė derdhen nėpėr fytyren time do kisha dėshiruar qe tė isha sa mė afer teje,qė tė ta lehtsoja dhimbjen qė do kishe ndjer pėr mua .Nuk do tė kisha dėshiruar as as njė gjė tė vetme vetem qe tė isha afer teje nė duar tuaj.Mbasi qė tė vdes vech nė ėndrrėn e lumtur do qeshi do tė rri me ty se bashku deri nė pafundėsi.
    Jeta ime,ku shkoi 263496_156852221051821_1567778_n

      Ora ėshtė 9/5/2024, 03:11