Ja cilės shenjė tė horoskopit duhet ti pėrkasė partneri ideal!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Ja cilės shenjė tė horoskopit duhet ti pėrkasė partneri ideal!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/7/2014, 00:12

 Ja cilės shenjė tė horoskopit duhet ti pėrkasė partneri ideal! 404712d5-76df-4074-91ee-d4b56f26de78---0-

Nėse i besoni asaj qė thonė yjet, shikoni se cilėt janė ēiftet ideale sipas astrologjisė. Nėse tashmė keni gjetur personin e pėrshtatshėm, sa pėr t’u argėtuar, verifikoni se a pėrputhet Zodiaku me zgjedhjen tuaj.

Dashi-Peshorja

Energjia e Dashit, pasion i rezervuar i Peshores. Njė ēift ideal. Dashi gjuetar zbulon sekretet e Peshores, e cila bėhet pre e pėlqimit. Sė bashku ata shkojnė shumė mirė dhe mund tė zhvillojnė projekte tė suksesshme. Atyre u shkon pėrshtat thėnia “bashkimi bėnė fuqinė”…

Demi-Akrepi

Dy shenja shumė tė ndryshme, deri tė kundėrta, por plotėsuese tė njėra-tjetrės. Demi ėshtė i qetė, ndėrsa akrepi ėshtė i zjarrtė dhe gjithė pasion. Dy mėnyra tė ndryshme pėr tė pėrballuar jetėn qė mund tė bien ndesh dhe tė krijojnė tensione. Por zgjidhja ėshtė gjithmonė nė dorėn tuaj, mjafton tė largoni ēdo presion, t’i kushtoni pak kohė jetės nė ēift dhe gjithēka zgjidhet.

Binjakėt-Shigjetari

I pari ėshtė padyshim intelektual, i dyti pak filozof. Takimi i tyre gjeneron njė energji tė veēantė, ndonjėherė edhe “mbytėse”. Tė lindurit e shenjės sė Shigjetarit nuk i durojnė fjalėt e shumta dhe thashethemet e Binjakėve, qė do tė ndihen pak tė zhgėnjyer nga kjo mungesė e bashkėfajėsisė mendore. Nė kėtė ēast kritik, mė mirė ėshtė tė kėnaqeni me tė afėrmit ose miqtė duke kaluar njė pasdite nė ajėr tė pastėr, apo duke parė njė film tė bukur etj. Tė qėndroni bashkė me njerėz tė tjerė do t’ju bėjė tė ndiheni mirė.

Gaforrja-Bricjapi

Gaforrja kėrkon gjithmonė siguri, Bricjapi e do jetėn dhe dashurinė, pa tepri. Sė bashku ata bėjnė shkėndija, edhe pse ndonjėherė ata qė kanė lindur nėn shenjėn e Gaforres mund tė ndihen tė lėnė pas dore, ndėrsa ata tė Bricjapit pak tė “mbytur”. Mė mirė tė flisni dhe t’i sqaroni pozicionet reciproke. Herė pas here, nėse do tė bėhet ndonjė pushim i vogėl, do tė ketė me siguri efekt pozitiv.

Luani-Ujori

I pari ndihet mbret, i dyti ėshtė shpėrfillės dhe aspak i nėnshtruar. Takimi midis tyre do tė jetė shpėrthyes, por pozitiv. Luani pretendon vėmendje, ndėrsa Ujori nuk ėshtė shumė i gatshėm pėr kėtė dhe ka tendencė tė qėndrojė larg “madhėrisė sė tij”, qė mundohet nė ēdo mėnyrė pėr ta bėrė atė xheloz. Pėr tė riekuilibruar raportin ėshtė e nevojshme qė ēifti tė “izolohet”, tė rigjenden mes katėr mureve pa asnjė ndėrhyrje nga jashtė.

Virgjėresha-Peshqit

E para ėshtė urdhėruese, metodike dhe praktike, ndėrsa tė dytėt janė mė tė ēuditshėm dhe mė instiktivė. Ata ndajnė pak gjėra tė cilat rrjedhin nga pasionet e mėdha. Por Peshqit nuk i durojnė dot ēikėrrimat dhe Virgjėresha gjėrat e pabesueshme. Atyre u duhet ajėr i ri, miqėsi tė reja, pėrvoja tė reja dhe mė pas takohen pėrsėri, duke kuptuar se kanė nevojė pėr njėri-tjetrin.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
entela_92@hotmail.it
entela_92@hotmail.it
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 10/12/2014
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6
<b>Pikėt</b> Pikėt : 12
<b>Votat</b> Votat : 0

Buzqeshje Re: Ja cilės shenjė tė horoskopit duhet ti pėrkasė partneri ideal!

Mesazh nga entela_92@hotmail.it prej 10/12/2014, 12:00

po gaforrja me virgjereshen ???? kaloni te blog im forzza milan
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Ja cilės shenjė tė horoskopit duhet ti pėrkasė partneri ideal!

Mesazh nga MARINO prej 10/12/2014, 12:07

entela_92@hotmail.it shkruajti:po gaforrja me virgjereshen ???? kaloni te blog im forzza  milan
si ujku me delen LOL LOLKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Ja cilės shenjė tė horoskopit duhet ti pėrkasė partneri ideal!

Mesazh nga Princesha... prej 12/12/2014, 08:50

Dashi-Peshorja

Energjia e Dashit, pasion i rezervuar i Peshores. Njė ēift ideal. Dashi gjuetar zbulon sekretet e Peshores, e cila bėhet pre e pėlqimit. Sė bashku ata shkojnė shumė mirė dhe mund tė zhvillojnė projekte tė suksesshme. Atyre u shkon pėrshtat thėnia “bashkimi bėnė fuqinė”…Bashkimi ben fuqine me pelqen :D Ja cilės shenjė tė horoskopit duhet ti pėrkasė partneri ideal! 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

Sponsored content

Buzqeshje Re: Ja cilės shenjė tė horoskopit duhet ti pėrkasė partneri ideal!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 5/6/2020, 19:46