Nga sot, "Facebook"-u ruan edhe atė qė do lexoni mė vonė!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Nga sot, "Facebook"-u ruan edhe atė qė do lexoni mė vonė!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/7/2014, 10:03

 Nga sot, "Facebook"-u ruan edhe atė qė do lexoni mė vonė! 066bebae-e16c-4f86-ae52-131f9fb3029a---0-

Ndodh gjithmonė e mė shpesh qė tė hyjmė nė Facebook dhe tė shohim nė "News Feed" diēka interesante, por nuk kemi kohė nė atė moment pėr ta lexuar. Aq sa shpesh e lėmė me mendjen se mund ta shohim mė vonė. Por ja qė zakonisht e harrojmė dhe nuk dimė mė sesi ta rigjejmė. Mirėpo nga sot, ky problem ka njė zgjidhje dhe quhet "Save". Ky ėshtė funksioni mė i ri i futur nga Facebook, qė i lejon pėrdoruesve tė ruajnė linke, vende dhe pėrbėrės tė tjerė qė i konsiderojmė interesantė pėr t'i shikuar nė njė tjetėr moment, kur tė duam.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 4/6/2020, 16:30