Qeni sakrifikon jetėn pėr tė shpėtuar fėmijėt nga plumbat (FOTO LAJM)

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Qeni sakrifikon jetėn pėr tė shpėtuar fėmijėt nga plumbat (FOTO LAJM)

Mesazh nga Princesha... prej 3/12/2014, 10:11

Njė qen nė Atlanta  ka sakrifikuar veten, duke iu dalė pėrpara plumbave, qė ishin drejtuar pėr nga pronarja e tij dhe pėr nga fėmijėt
Qeni sakrifikon jetėn pėr tė shpėtuar fėmijėt nga plumbat (FOTO LAJM) 158310

Qeni  i llojit pastor gjerman ėshtė shpallur hero nė Atlanta  tė SHBA-sė. Noah ngordhi prej plumbit qė mori nė qafė dhe humbjes sė madhe tė gjakut. Gjithēka nisi si njė zėnkė banale nė rrugė, ‘Ditėn e Falėnderimeve’ mes KodonMartin  dhe agresorit. Ky i fundit e ndoqi familjen Martin  deri tek parkingu i supermarketit dhe hapi zjarr . “ Familja Martin  u gjend nėn breshėrinė e tė shtėnave por gruaja dhe fėmija shpėtuan falė ndėrhyrjes sė qenit.

Policia ka konfirmuar se qeni  ka qenė heroi i vėrtetė qė shpėtoi gruan dhe fėmijėt nga kanosja deri e vdekjes sė tyre./albeu.com/Qeni sakrifikon jetėn pėr tė shpėtuar fėmijėt nga plumbat (FOTO LAJM) 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 3/6/2020, 04:19