Avengers: Age of Ultron (2015) Me Titra Shqip

bigu8
bigu8
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 31/01/2015
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 5
<b>Pikėt</b> Pikėt : 19
<b>Votat</b> Votat : 0

Buzqeshje Avengers: Age of Ultron (2015) Me Titra Shqip

Mesazh nga bigu8 prej 29/5/2015, 16:05

Vjen per ju Avengers: Age of Ultron (2015) Filma Me Titra Shqip ne nje super qualitet !
Kur Toni Stark dhe Bruce Banner perpiqen te krijojne nje program paqeruajtes te quajtur ULTRON gjerat shkojne tmerresisht keq dhe eshte ne dore te skuadres se drejtesise te ndalojne Ultron te zbatoje planet e tij djallezore .

    Ora ėshtė 4/6/2020, 15:04