Gruaja e pyeti tė burrin e saj.

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Gruaja e pyeti tė burrin e saj.

Mesazh nga Princesha... prej 21/6/2015, 17:49

Gruaja e pyeti tė burrin e saj, dhe i tha: A jam unė e bukur? - Burri iu pėrgjigj: Jo!!
E pyeti tė burrin: A donė qė tė jem me ty pėrgjithmonė? - Iu pėrgjigj: Jo!!
E pyeti tė burrin: A mendon pėr mua ndonjė kohė, madje pėr njė ēast? - Iu pėrgjigj: Jo!!
E pyeti tė burrin: A tė pėlqej? - Iu pėrgjigj: Dihet se jo!!
E pyeti tė burrin: A mė donė? - Iu pėrgjigj: Dihet se jo!!

E pyeti tė burrin: A do tė qash pėr mua, nėse unė largohem nga ti? - Iu pėrgjigj: Jo!!
E pyeti tė burrin: A je i pėrgatitur tė bėsh njė vepėr pėr hir timin? - Iu pėrgjigj: Jo!!
Atėherė tha: Zgjidh tash!! Ose unė ose jeta jote!! - U pėrgjigj: Jeta ime!!
Ajo u nis tė ik larg, mirėpo, ai ia kapi krahun, dhe kėrkoi nga ajo tė mbetet me tė, dhe i tha:
Shkaku se pse nuk je e bukur, ėshtė se ti, je e mrekullueshme!
Shkaku se pse nuk dua tė qėndroj me ty pėrgjithmonė, ėshtė se unė, kam nevojė qė ti tė qėndrosh me mua pėrgjithmonė!
Shkaku se pse nuk tė mendoj, ėshtė se ti, nuk mė largohesh nga mendja asnjėherė!
Shkaku se pse ti nuk mė pėlqen, ėshtė se unė, tė dua fortė, e jo vetėm qė mė pėlqen!
Shkaku se pse ti nuk mė duhesh, ėshtė se unė, kam nevojė pėr ty mė shumė se sa mendon!
Shkaku se pse nuk do tė qajė pėr ty, ėshtė se unė, nga mėrzia mendoj se do tė vdes, para se tė qaj!
Shkaku se pse nuk do ta bėj njė vepėr pėr ty, ėshtė se unė, do tė bėj shumė gjėra pėr ty, e jo vetėm se njė!
Shkaku se pse e zgjodha jetėn time e jo ty, ėshtė se ti, ti je jeta ime!
Ti je gruaja ime e shtrenjtė, dhe dhurata ime mė e bukur nga Allahu i Madhėruar!

Gruaja e pyeti tė burrin e saj. 11535800_930815763650129_1658528653722392535_nGruaja e pyeti tė burrin e saj. 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 4/6/2020, 17:30