BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Edona Llalloshi shtatzene foto!

    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫

    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    24062011

    Buzqeshje Edona Llalloshi shtatzene foto!

    Mesazh nga LePuRuShJa

    Kėngėtarja 31-vjeēare pritet qė sė shpejti tė bėhet nėnė. Edona Llalloshi u fejua me njė tjetėr biznesmen (Gazmend Fejzullahu), ndėrkohė qė la pas njė martesė me njė tjetėr biznesmen shqiptar me banim nė Zvicėr (Shukriun). Kėngėtarja atė kohė kishte pranuar vetė publikisht ndarjen nga burri. Ajo tha se ėshtė munduar ta mbajė martesėn, por fati i saj ishte qė tė ndahen. Ditėn e martesės ajo shkėlqente, duke thėnė se ishte dita mė e lumtur nė jetėn e saj. Pas njė vit martese, zėri i saj tingėllonte pikėllueshėm, ndonėse ende mbahej e fortė. Martesa e saj, e cila i pėrngjante atyre tė Hollywwodit, me qindra mysafirė tė ftuar dhe e pėrcjellė nga dhjetėra media tė shkruara dhe elektronike, dėshtoi. Me keqardhje tė sinqertė dhe me njė dhimbje shumė tė madhe e pranoj ndarjen nga burri” – pat deklaruar atė kohė kėngėtarja Edona Llalloshi. ”Jam munduar ta mbaj martesėn. Nuk na eci mbarė, prandaj kam vendos me u nda, – tha ajo pėrmes telefonit nė njė media nė Kosovė. Fati im ka qenė kėshtu, pėr momentin nuk mund tė flas mė shumė”. Nė tetor tė vitit tė kaluar, zbuluam fejesėn e Edonės me Gazmendin, si dhe shtatzaninė e saj e cila e detyroi tė zbulojė lidhjen e re.
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Ora ėshtė 20/5/2024, 13:28