BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Jeta Faqolli jam ende single

    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫

    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    30082011

    Buzqeshje Jeta Faqolli jam ende single

    Mesazh nga LePuRuShJa

    Ka preferuar qė edhe kėtė verė tė bėjė pushime e vetme dhe nė shoqėri tė kushėrirės sė saj. Pushimin e ka filluar menjėherė pasi ka lanēuar kėngėn “It’s time”, tė cilėn e ka realizuar nė duet me grupin Deepsystem. Jeta Faqolli edhe kėtė herė tregon qė ka linja tė mira trupore dhe nuk ngurron asnjėherė qė tė zhvishet, pėrkundėr disa kėngėtareve tė tjera, tė cilat ndoshta pėr shkak tė fizikut jo perfekt, asnjėherė nuk shfaqin interes tė tregojnė linjat nė publik. Edhe pse menduam qė kėtė radhė ta shohim Jetėn nė shoqėri tė ndonjė mashkulli, pėrsėri u zhgėnjyem. “Jam ende single, nuk ka asgjė tė re nga jeta private”, ishte komenti tė cilin na e dha kėngėtarja, teksa u interesuam se mos vallė ka ndryshuar statusi i saj. Ajo ėshtė shumė e kėnaqur me realizimin e kėngės sė re, e cila ėshtė pritur mirė nė Kosovė e Maqedoni dhe ka marrė kritika pozitive. Gjatė gjithė kohės sa ka qenė me pushime, Jetėn e ka shoqėruar njė vajzė nga familja e saj me tė cilėn edhe ndan gati ēdo sekret tė jetės. “Siē mė shihni, nė pushime isha me kushėrirėn time dhe kemi kaluar pėr mrekulli”, thekson kėngėtarja.

    PanoramaPlus
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Ora ėshtė 19/5/2024, 17:04